Šta je novo?

Supernova (2024)

Да ли је супернова поскупала?
Видим колеге кукају да су им рачуни већимза 1000дин на мтс-у.
Да ли смеју да дижу толико цену?
Pa normalno moraju da nadoknade prelaske sa SBB-a na MTS kojima daju besplatno sve naredne 2 godine. Provereno mom burazeru dali besplatno sve danas mu mobtiraju opremu a bio je na SBB.
 
А да ли смеју да дигну цену толико?
Сећам се пре неких годину дана да су подизали цену 300 дин и могао си да се позовеш на неки члан закона и да раскинеш уговор.
 
Pa normalno moraju da nadoknade prelaske sa SBB-a na MTS kojima daju besplatno sve naredne 2 godine. Provereno mom burazeru dali besplatno sve danas mu mobtiraju opremu a bio je na SBB.
Ni jedan paket nije podignut za 1000dinara tako da taj kolega preteruje povecanje je bilo oko 300,400 dinara zavisi kako primaš račune
 
А да ли смеју да дигну цену толико?
Сећам се пре неких годину дана да су подизали цену 300 дин и могао си да се позовеш на неки члан закона и да раскинеш уговор.
Moglo je i sada februara meseca. Ispisane su desetak stranica u ovoj temi o tome.
 
Ni jedan paket nije podignut za 1000dinara tako da taj kolega preteruje povecanje je bilo oko 300,400 dinara zavisi kako primaš račune
Jeste nekima čak i više. Mojim roditeljima je poskupljenje za box 4 crveni trebalo biti za 1100 dinara. Žalili smo se i preganjali i jedva ostavili staru cenu.
 
Jeste nekima čak i više. Mojim roditeljima je poskupljenje za box 4 crveni trebalo biti za 1100 dinara. Žalili smo se i preganjali i jedva ostavili staru cenu.
Ne računam pakete kojima je istekla ugovorna obaveza odavno pa su koristili bez ugovorne obaveze box pakete to svakako kad koristiš tako znaš da neće doveka da traje . pRičam o paketima sa ugovornom obavezom
 
10 meseci 50% plus 1 mesec ako narucis online.
 
da znam haha :D
 
skoro sbb zvao kaze kao bili ste kod nas ali bi vam dali popust 4 meseca ono valjda sto je na sajtu xD reko nikad bratski nikad zadrzi te kusur i u dupe se sutiraj te sto sam morao da vas trpim
 
Drugari, posto mi je istekao paket kod Supernove, nude mi internet/tv za nekih 1850 mesecno gde tu imam i HBO. Jel su to samo HBO kanali ili dobijem user/pass pa mogu i na drugim uredjajima da koristim?
 
Drugari, posto mi je istekao paket kod Supernove, nude mi internet/tv za nekih 1850 mesecno gde tu imam i HBO. Jel su to samo HBO kanali ili dobijem user/pass pa mogu i na drugim uredjajima da koristim?
koliko znam dobijes user i pass inace kako bi se ulogovo na njihovu app
 
Pitam da nije ponuda samo HBO1/2/3 kao 3 kanala pa da pokusavaju da je provuku kao HBO app pristup.
 
Drugari, posto mi je istekao paket kod Supernove, nude mi internet/tv za nekih 1850 mesecno gde tu imam i HBO. Jel su to samo HBO kanali ili dobijem user/pass pa mogu i na drugim uredjajima da koristim?
Koji si paket imao?
Trazio si raskid pa ti ponudili 24*50%?
 
Ja sam stari exenet korisnik, pa nas kupila supernova pa mi istekao ugovor odavno pa me zvali i ponudili, nista nisam trazio.
 
Da li je gledanje kanala preko supernovaott.rs ograničeno na onih 5 uređaja ili je to odvojeno i mogu više ljudi da gledaju tako, pa i istovremeno?
 
mislim da nije ograniceno samo treba da se ulogujes sa tvojim podacima
 
Gledanje putem supernovaott.rs ne zauzima jedan od 5 slotova, ali se računa kao 1 uređaj koji gleda u tom trenutku, a moguće je da se gleda valjda na 5 uređaja istovremeno.

Meni se u jednom trenutku pojavila poruka da se gleda na previše uređaja u isto vreme, ali ne mogu da se setim koliko uređaja je bilo aktivno u tom trenutku.
 
Gledanje putem supernovaott.rs ne zauzima jedan od 5 slotova, ali se računa kao 1 uređaj koji gleda u tom trenutku, a moguće je da se gleda valjda na 5 uređaja istovremeno.

Meni se u jednom trenutku pojavila poruka da se gleda na previše uređaja u isto vreme, ali ne mogu da se setim koliko uređaja je bilo aktivno u tom trenutku.
Poz!
Da, kad gledaš na supernova korisničkom portalu aktivne uređaje,
nema da ti je aktivan uređaj jer se on sam odjavi i onda moraš da se prijavljuješ.
Pričam za supernovaott.rs.
Samo da doteraju sajt kako treba i biće top.
 
Nazad
Vrh Dno