Šta je novo?

Supernova (2024)

Prijavi se ponovo.
 
Meni uopste nije stigao racun na mail(obicno stize treceg u mesecu), ima li vas jos sa slicnim problemom?
I ima li negde mogucnost da se online vidi do kada traje UO?

I ukoliko dobro tumacim tabelu, mojima ce skociti pretplata za 800 dinara, Super Plan 3 M? Nema sta, svaka cast,
Nesto kasne ovaj mesec, valjda napredni strucnjaci koji rade u SN ne umeju da obracunaju i ispeglaju ovu konfuziju koju su napravili sa poskupljenjem...
Inace menu stigao sinoc racun na mail, a dosad je obicno stizao 3. u mesecu...
 
zar vi ne koristie placanje online websajta? inace rekli su da imaju poteskocama sa radovima email koliko sam svatio
 
nisam dobio 2 meseca ni ja na email racun

zvao sam sada super novu rekli su da je uredno poslato na moj email ali meni opste nije stiglo rekli su da ce poslat tehnickoj sluzbi da se vidi sta je problem

ako vi takodje ima te problem da vam na email racun nije stigo pozovi te ih
 
Ovaj mesec ni meni nisu poslali račun i dalje, svaki prethodni je bio redovan.
 
Meni su računi stigli petog aprila i preko maila i preko sms-a.
 
Da ne zna neko koji je minimalni period za pretplatu na dodatne pakete tipa HBO?
 
Društvo, koju rezoluciju držite na move dekoderu? 1080p ili 2140?
 
Ne,nego što je loša slika kada se odabere viša rezolucija.
 
Zato što onda TV radi upscale a ne move box.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Secka verovatno zato sto ti je box na 60Hz podesen, a treba da bude 50Hz (Televizija u Evropi je 50Hz, u Americi 60Hz).
 
Ja sam u oktobar potpisao ugovor za Super Plan 4 Plavi za 5299.- dobio sam samo 4 meseca 50% u februar dosao mi kao u ugovoru 5299.- a za mart 5544.- da li to znaci da ce mit do kraja ugovora (10.2025) biti taj iznos ili ce u aprilu da me ponovo Iznenade?

Nije mi problem zbog ovi + 250.- nego da ne izmisle ponovo neki krastavac...
 
Poslednja izmena:
Aktuelna cena za tvoj paket je 5599 dinara. Toliko ces placati do kraja UO.
 
sad procita korisnika pod

lelekom to Telekom? :D se lazno prestavlja i cita nas forum​

 
Jel ima neko super plan 2 XL? Koliko uredjaja za gledanje mogu da se izboksuju jer na sajtu pise samo 2stb?
 
Obaveštenje o objavi novih Opštih uslova

Obaveštavamo korisnike da je Telekom Srbija, sa ciljem usklađivanja poslovanja sa odredbama važećeg Zakona o elektronskim komunikacijama, na zvaničnoj internet stranici, u delu Korisnička zona, Uslovi korišćenja, objavio nove Opšte uslove za pružanje usluga u javnoj fiksnoj mreži Telekoma Srbija i Opšte uslove za pružanje usluga u javnoj mobilnoj mreži Telekoma Srbija koji će biti u primeni od 7. maja 2024. godine.

Kako su novi Opšti uslovi posledica zakonskih i regulatornih promena, shodno Zakonu o elektronskim komunikacijama krajnji korisnici nemaju po ovom osnovu prava na raskid ugovora bez obaveze plaćanja troškova u vezi sa raskidom.

Izmene u TV ponudi – Stingrey Music​

Obaveštavamo korisnike da, od 22. aprila 2024, Stingrey Music plejliste više nisu deo osnovne ponude u okviru Super TV biz paketa.

Super TV korisnicima, od 22. aprila 2024, Stingrey Music plejliste dostupne su u okviru dodatnog paketa Stingrey Music. Mesečna naknada za ovaj paket iznosi 125 dinara.

Pllejliste u okviru Stingrey Music dodatnog paketa (od 22. aprila 2024)
 
  • Like
Reagovanja: uji
Obaveštenje o objavi novih Opštih uslova

Obaveštavamo korisnike da je Telekom Srbija, sa ciljem usklađivanja poslovanja sa odredbama važećeg Zakona o elektronskim komunikacijama, na zvaničnoj internet stranici, u delu Korisnička zona, Uslovi korišćenja, objavio nove Opšte uslove za pružanje usluga u javnoj fiksnoj mreži Telekoma Srbija i Opšte uslove za pružanje usluga u javnoj mobilnoj mreži Telekoma Srbija koji će biti u primeni od 7. maja 2024. godine.

Kako su novi Opšti uslovi posledica zakonskih i regulatornih promena, shodno Zakonu o elektronskim komunikacijama krajnji korisnici nemaju po ovom osnovu prava na raskid ugovora bez obaveze plaćanja troškova u vezi sa raskidom.

Izmene u TV ponudi – Stingrey Music​

Obaveštavamo korisnike da, od 22. aprila 2024, Stingrey Music plejliste više nisu deo osnovne ponude u okviru Super TV biz paketa.

Super TV korisnicima, od 22. aprila 2024, Stingrey Music plejliste dostupne su u okviru dodatnog paketa Stingrey Music. Mesečna naknada za ovaj paket iznosi 125 dinara.

Pllejliste u okviru Stingrey Music dodatnog paketa (od 22. aprila 2024)
ovo me prvo zanima jel opste sta menjaju ili nesto moze neko da mi objasni nista ih ne kontam
 
Kako su sad lepo i razumljivo napisali da korisnici nemaju pravo na besplatni raskid ugovora, što nije bio slučaj februara meseca, tada su se pravili mutavi i nepismeni.
 
kako sad to? haha
 
Kako su sad lepo i razumljivo napisali da korisnici nemaju pravo na besplatni raskid ugovora, što nije bio slučaj februara meseca, tada su se pravili mutavi i nepismeni.
e dobro si vala reko xD istina istina hahahahahaha cekali su da prodje to sad su mudri !
kako sad to? haha
eto lepo bili su se malo ukakili do 1 marta posto dosta njih je garant i skinulo ugovornu obavezu sada UPDATE ! NEW nema niko pravo :D pazi brate oni ce ti kazu jel ima neko pravo ili ne hahahaha
 
da
e dobro si vala reko xD istina istina hahahahahaha cekali su da prodje to sad su mudri !

eto lepo bili su se malo ukakili do 1 marta posto dosta njih je garant i skinulo ugovornu obavezu sada UPDATE ! NEW nema niko pravo :D pazi brate oni ce ti kazu jel ima neko pravo ili ne hahahaha

dal da sibnem email inspektoru? XD
 
pricao sam 2 puta sa njim malo ih je ribao prosli put kad je bilo ovo sad zadnje povecanje hahaha
 
Кад се раскине УО, после месец дана би требало да може да се поново потпише као нов корисник на истој адреси (таква је прича била). Занима ме јел мора тачно месец дана и ако одлучим онлајн да потпишем за оних 10+1 месец да ли је тако изводљиво или морам у пословницу?
 
Nazad
Vrh Dno