Šta je novo?

Stremio

Totalna glupost da ne može audio da se bira na lg aplikaciji, pola novijih filmova na rd ima po default audio na ruskom, valjda ce srediti to
Proveri da li ne može. Ja sam mislio da je tako, ali nije izgleda ( makar ne na svim ripovima). Probaj da klikneš na ikonicu zvučnika.
 
I preko browsera+RD na LG može da se menja, baš čudno da nema u aplikaciji.
 
naravno da ima i na lg app....postoji ikonica zvucnika za audio... e sad, nemaju svi izvori vise audio kanala ali sve novo sto sam testirao ima engleski ili neki drugi audio a ne samo ruski...
pitanje je kako je podesen i torentio po pitanju sortiranja izvora a i jezika. u torentio mogu da se favorizuju jezici i onda vam prvo izbacuje te linkove pa tek onda druge, po redoslijedu koji ste odabrali...
medjutim, zbog nedostatka DV a i problema sa DTS ja idalje koristim kodi app na LG iako je dolazak stremia zaista pun pogodak, pogotovu sto je ovo prva verzija i sigurno da ce se u nekim narednim verzijama postojeci nedostaci popraviti
 
moze pomoc oko LG-a i aplikacije? Model TVa je: WebOS LG UM7050PLF
A software version: 05.40.20
Na netu pise da je model iz 2020.
Probao sam naravno i rucno da kucam u app ali ne izlazi nista vezano za Stremio, probao sam i da izlistam sve aplikacije u Entertainment, i can promenio lokacija na Germany, ima vise aplikacija tad ali opet nikako Stremio

Hvala unapred!
 
moze pomoc oko LG-a i aplikacije? Model TVa je: WebOS LG UM7050PLF
A software version: 05.40.20
Na netu pise da je model iz 2020.
Probao sam naravno i rucno da kucam u app ali ne izlazi nista vezano za Stremio, probao sam i da izlistam sve aplikacije u Entertainment, i can promenio lokacija na Germany, ima vise aplikacija tad ali opet nikako Stremio

Hvala unapred!
Meni nije izlazilo kad kucao u pretrazi, nego sam ga nasao u Entertainment sekciji.
 
Ma resio sam ga preko Stremio na mob, pa cast via External player, i izaberes Web video cast app
 
Imam problem sa Strimio-om jedan dan podesim sve real debrid, torentio i radi super ..... sledeći dan kad hoću neki novi film da pustim stalno ova poruka :
str.jpg
Da li neko zna kako to da rešim !?
Ne znam u čemu je problem, da li torentio izgubi podatke ili ?
U kodiju real debrid i Fan rade normalno
 
Cena je ista, cini mi se da je bilo vise zalbi na All Debrid mada u zadnje vreme vidim dosta primedbi za Real Debrid.
Ja sam korisnik RD i zadovoljan sam.
 
Mislim da RD ima nešto više linkova, pogotovo za manje poznate naslove.
Za popularne naslove je manje više isto.
 
Hvala vam. Posebno mi znaci to sto ima linkova za manje poznate filmove, jer hitove mogu pronaci na svakom koraku.

Imam jos jedno pitanje ako neko eventualno zna, nemam platnu karticu pa me zanima da li ortak koji mi duguje neku kintu moze da mi uplati tu uslugu sa svog racunara ili mora sa mojeg?

Ili da mu eventualno dam svoje podatke za logovanje na RD pa da on to odradi na svojem kompu? Totalni sam laik sto se tice on line placanja - moj maksimum do sada je Wolt. :D

Cena je ista, cini mi se da je bilo vise zalbi na All Debrid mada u zadnje vreme vidim dosta primedbi za Real Debrid.
Ja sam korisnik RD i zadovoljan sam.
Ako ti nije tesko, u kojem smislu zalbe? Uzeo sam onaj probni period od 7 dana ili 25giga i radi OK.

Malo me zbunjuje sto ne mogu da zalepim link na sekciju hostova na RD - nemem uopste opciju PASTE na desnom kliku, da li je to zato sto jos nisam platio ili je mozda neki problem kod njih - kada vec spominjes te primedbe?
 
Moze da plati ko god, jedino ograničenje koje imas je to da smes samo da skidas ili strimujes sa jedne IP adrese u isto vreme.

Vidim da si napisao 25 GB 7 dana.
Nadam se da znas da je to samo za skidanje stvsri sa premium download sajtova i da nije vezano za torente i u ovom slučaju stremio.
Imas neogranicen protok.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240526_193402_Kiwi Browser.jpg
    Screenshot_20240526_193402_Kiwi Browser.jpg
    112.9 KB · Pregleda: 20
Nisi me verovatno razumeo, a ni ja se nisam bas precizno izrazio - tih 7 dana koje spominjem je ona besplatna proba na All debrid-u. Koju sam inace istrosio za jedno popodne eksperimentisuci i svidja mi se kako radi. :) Ali svakako hvala i bas je lepo videti tih 5 terabajta kod tebe. :D

Znaci on uplati sa svoje gajbe, ali kako oni znaju da je to uplaceno bas meni, znaci po nekom mojem laickom razmisljanju, ipak mora imati moj RD nalog pa sa njega izabrati paket, i onda tu dobije onaj formular u koji se upisuju podaci sa kartice, zar ne...ili negde gresim i propustam nesto? Nismo bas blizu pa mi je truba da ga forsiram da dolazi, a primio sam se na ovaj softver kao klinja. :)
 
Bas tako kako si opisao, das mu login podatke za RD a on se uloguje i kupi paket.
 
Cena je ista, cini mi se da je bilo vise zalbi na All Debrid mada u zadnje vreme vidim dosta primedbi za Real Debrid.
Ja sam korisnik RD i zadovoljan sam.
Takođe zadovoljni korisnik Real Debrid-a. Koristim ga za Stremio na više uredjaja na istoj lokaciji, kao i za skidanje torenta i rapid share sadrzaja.
 
Bas tako kako si opisao, das mu login podatke za RD a on se uloguje i kupi paket.
Ja uplatim RD sestrama i njihovim familijama :)
Samo da znaš da mi je prošli put tražio verifikaciju preko mail-a da bi se ulogovao na njihov RD pa mora neko od njih da bude pri ruci.
Mislim da im sledeći mesec uplata pa ću da proverim.
 
Ja uplaćujem devojci, samo se ulogujem kod nje i uplatim novu turu i to je to bez ikakvih prepreka.
 
Sada sam probao i taman da iskonvertujem poene i odložim mesec do dva.
Radi bez verifikacije opet.
 
Hvala svima. Samo me interesuje i prilično brine zašto ne mogu kopirati linkove hostova u RD - da li neko zna da li ću to moći kada postanem korisnik? To mi je jako bitna stavka...
Kada pišem sa kompa bude profil koji sam otvorio pre 6 godina i posle zaboravio da sam to uradio, a sa telefona je profil koji sam otvorio pre neku nedelju - tako da vas ne zbunjuje, kao što je mene. 🤣

Sutra ću to da sredim sada je već kasno.
 
Samo da upozorim za kupovinu Real Debrida, pazite kako placate i koje kartice koristite. Ja sam prosle nedelje koristio svoju visa debitnu karticu da bih uplatio RD, sve je proslo normalno i RD radi super, ali evo posle 7 dana upravo sam imao 3 neovlascena placanja preko kartice u USA i Češkoj. Skinuli su mi nedge 150 evra dok nisam stigao da blokiram karticu. Real Debrid mi je jedina "sumnjiva" transakcija koju sam izvrsio. Kopanjem po netu sam nasao i ovo,

Tako da pazite se kako placate.
 
Uh, da li onda ipak uzeti all debrid...? Ne bih želeo da prijatelju napravim problem.
 
Ja plaćam RD preko Amazona. Pokušao da platim karticom, ali nije prošlo, pa platih preko Amazona. Koja sreća u nesreći...
 
Jel RD moze da se koristi na vise uredjaja?
imam komp kod roditelja gde imam stremio,ali vise koristim kod sebe kuci...jel vezano za nalog ili?
 
Može na više uređaja ali na istoj IP adresi. Ja sam podesio kod sestre i zeta na TV-u wireguard vpn klijent koji se kači na moj ruter i ide samo za Stremio aplikaciju, radi kako treba par meseci.
 
Mene sada nesto kopka, ako mi ortak uplati sa svojeg kompa, da li ce onda RD zapamtiti njegovu IP adresu i onda ja necu moci koristiti sa svoje mreze?
 
Nema to veze, ti mozes i posle gledanja kuci da gledas na drugom mestu ali ne u usto vreme. RD protok kada postoji moze samo sa iste IP adrese na vise uredjaja. Plus sto placanje i koriscenje nemaju veze 1 sa srugim u tom pogledu.
 
Nazad
Vrh Dno