Šta je novo?

Stremio

Nema to veze, ti mozes i posle gledanja kuci da gledas na drugom mestu ali ne u usto vreme. RD protok kada postoji moze samo sa iste IP adrese na vise uredjaja. Plus sto placanje i koriscenje nemaju veze 1 sa srugim u tom pogledu.
znaci mogu da gledam sa dva razlicita kompa tj dve razlicite ip adrese samo ako nije istovremeno?
 
Da, to ti je kao da gledaš na telefonu preko operatera i kuci na kucnom netu. To ne bi smelo u isto vreme.
 
Mene sada nesto kopka, ako mi ortak uplati sa svojeg kompa, da li ce onda RD zapamtiti njegovu IP adresu i onda ja necu moci koristiti sa svoje mreze?
Uloguješ se gde hoćeš, odakle hoćeš, sa uređaja kog hoćeš. Ja još nisam primetio neki prekid, a imam ga na 2 Tv boxa, tabletima, telefonu, sa kompa skidam torente isključivo preko RD, deinstalirao sam sve klijente. Sad da li možda niko nije gledao film u tom trenutku, nemam pojma.
 
Mene su banovali na kratko jer sam probao na drugoj adresi da pustim nesto,tj pokazem kolegi kako radi RD.
 
Koliko je trajalo?

Meni je uglavnom ista IP verovatno pa zato ne prave pitanje.
 
Koji addon za titlove trenutno radi jer meni ih uopšte ne prikazuje. Ni UFO, ni samo v3, yify, subscene, podnapisi...
 
Samo da upozorim za kupovinu Real Debrida, pazite kako placate i koje kartice koristite. Ja sam prosle nedelje koristio svoju visa debitnu karticu da bih uplatio RD, sve je proslo normalno i RD radi super, ali evo posle 7 dana upravo sam imao 3 neovlascena placanja preko kartice u USA i Češkoj. Skinuli su mi nedge 150 evra dok nisam stigao da blokiram karticu. Real Debrid mi je jedina "sumnjiva" transakcija koju sam izvrsio. Kopanjem po netu sam nasao i ovo,

Tako da pazite se kako placate.

Ovo mora biti bot? Neverovatno zvuci prica, posebno za prvi post na forumu, registrovan danas.
 
Poslednja izmena:
Verovatno negde pise, ali da ne citam bas ceo topik kada sigurno neko zna : Kada mi izbaci linkove na stremiu, na nekima pise RD+, a na nekima samo RD bez + , u cemu je razlika?
 
Sources prefaced with "[RD+]" are cached on RD's servers and are ready to stream immediately.
 
Hvala! Pomislio sam da je mozda to, ali mi je bilo neverovatno da je toliko toga kesirano!

Veoma mi se svidja, ne da se nisam pokajao nego mi je zao sto nisam ranije znao za ovo...
 
Evo upravo eksperimentisem i sve mi se vise svidja. Steta samo sto ne moze skidati neke hostove koje u zadnje vreme koriste na Balkan D. ali dobro sta da se radi. Inace uzeo sam prvo onu drugu varijantu All Debrid na 7 dana, i ipak je ovaj RD dosta bolji - sa AD mi se desilo za ova dva dana da nece poprilicno linkova da otvori u stremiu samo izbaci zeleni ekran, a sa RD ni jedan jedini put.
 
Ovo za prevaru karticama post od pre 5 godina....
Sta koristite od addonova? Kod mene torrentio/jacketio/debridsearch, od ovih titlova samo mi radi opensubV3 ovaj Plus nece. I imam jos cybrerflix catalog...
 
Ovo mora biti bot? Neverovatno zvuci prica, posebno za prvi post na forumu, registrovan danas.
Registrovao sam se da napisem sta mi se desilo sinoc, da ljudi pripaze kako uplacuju i da ne koriste licne debitne kartice i da ne prodju kao ja.
Ovo za prevaru karticama post od pre 5 godina....
Sta koristite od addonova? Kod mene torrentio/jacketio/debridsearch, od ovih titlova samo mi radi opensubV3 ovaj Plus nece. I imam jos cybrerflix catalog...
Post je od pre 5 godina ali pogledaj komentare, ima novih komentara od pre 5 i 20 dana sa identicnom situacijom koja se meni desila.

RD radi super ali izgleda da procure kartice, tako da ako vec uplacujete obavezno uplacujte preko neke one time virtuelne.
 
Meni se desilo da posle uplate Real debrida ,
Pokušamo 5 puta da mi skine pare sa kartice
Amazon prime poljski , koji sam odjavio prije prošle godine
Ne mora biti ali ko će ga znati
Svaku uplatu moram odobriti
 
Mnogo se mulja sa karticam i to bas jako u poslednje vreme. RF je imao ogroman problem i to da nisu korisnici krivi. Ovo sa VR karticama sve više i više banaka ubacuje sto i nije na odmet da se koristi. Sve mi se čini da ćemo za 5-10 god na blockchain da prelazimo.
 
Kada vidim da se ne nudi PayPal kao opcija, obavezno virtuelna, ne ostavljam broj regularne kartice nigde.
 
Ja plaćam RD preko Amazona.
 
Mnogo se mulja sa karticam i to bas jako u poslednje vreme. RF je imao ogroman problem i to da nisu korisnici krivi. Ovo sa VR karticama sve više i više banaka ubacuje sto i nije na odmet da se koristi. Sve mi se čini da ćemo za 5-10 god na blockchain da prelazimo.
Ceo internet je postao minsko polje poslednjih nekoliko meseci do godinu dana. Razumite i firme kad vam uskraćuju sve živo sa kompanijskih domena, razumite banke koliko god da je frustrirajuće.
 
Koja je, odnosno ima li neka proverena virtuelna kartica a da ne ide preko banke iz Srbije?
Da ne bude da je totalni OFF, treba mi za RD za Stremio i Kodi😉
 
Cemu panika ljudi, Real Debrid je tu godinama i jako je popularan i sasvim bezbedan.
Necete valjda zbog jednog random posta da se isparanoisete.
Ja ga koristim oko godinu i po dana, drugar takodje, devojka isto i nikakvih problema sa nezeljenim transakcijama nismo imali.
Jedni su od retkih koji cak ne rade ni automatsko obnovljanje pretplate kada istekne placeni period.
 
Cemu panika ljudi, Real Debrid je tu godinama i jako je popularan i sasvim bezbedan.
Necete valjda zbog jednog random posta da se isparanoisete.
Ja ga koristim oko godinu i po dana, drugar takodje, devojka isto i nikakvih problema sa nezeljenim transakcijama nismo imali.
Jedni su od retkih koji cak ne rade ni automatsko obnovljanje pretplate kada istekne placeni period.
Suština nije u RD nego u online placanjima koja su iz meseca u mesec rizicnija. Meni RD nije pravio probleme i direkt je spojen ali trend prevara sa karticama raste.
 
i koja bi bila najbolja zaštita
moja banka nema virtuelne kartice

da li ima neki sajt aplikacija preko koje bi mogla da se otvori

ne pričam za rd već generalno
 
Nazad
Vrh Dno