Šta je novo?

Stremio

Hmm mozda na novijim modelima webOSa. Kod mene na NANO763 seriji i webOS 4.40.92 nema za sad nista.
 
Obrati pažnju na drugi deo moje poruke, u tom slučaju, nije ti updateovan os..
 
Obrati pažnju na drugi deo moje poruke, u tom slučaju, nije ti updateovan os..
Obratio sam ;) i pitanje je hoce li LG pustiti webOS 5 na ovaj televizor jer i ova verzija 4 radi kilavo.
 
Ako je model iz 2022. on po defaultu treba da dolazi sa WebOS 7 (WebOS 22), tako da, tu nešto ne štima.
 
Ako je model iz 2022. on po defaultu treba da dolazi sa WebOS 7 (WebOS 22), tako da, tu nešto ne štima.
Našao sam ručno Stremio, iz nekog razloga ga nije vratio u pretragama.
Radi ok sa torentio addonom, nemam RD nalog.
 
Testirao na LG C1, radi solidno ali ne prepoznaje DV i titlovi malo baguju.
 
Probaj na hdmi ulazima da omoguciš enhanced ili kako se vec na LG to zove. Meni je na Sony tako bagovalo i to ga je otkocilo. Verovatno ti nece pomoci ali ne kosta te da probas.
 
Ako meni kazes neznam kake veze/uticaj ima HDMI ulaz na internu aplikaciju , a i da ima vec je to ukljuceno davno.
Ali dajmo im vremena bice update sigurno.
 
Reaalno ne bi trebalo da ima veze ali meni je bagovalo i cackanjem toga je prebacuo. Mada se posle ispostavilo da je samo bug
 
Nekako bolje radi android aplikacija nego ova webos. Možda tripujem. I ui nije baš isti, pogotovo oni delovi gde se odabira audio fajl koji pušta i titlovi.
 
Probao na Samsungu i Fox-u sa webos-om,na oba sasvim korektno radi.Ubacio cyberflix catalog v1.5.1 ali nema ništa tj This catalog did not return content,rešenje je? 😀
 
Resenje je RD.
 
Cyberflix odavno ne radi kako treba. Ako nemaš RD onda Shuflix ili drugi addoni koji ne zavise od RD.
 
Probao na Samsungu i Fox-u sa webos-om,na oba sasvim korektno radi.Ubacio cyberflix catalog v1.5.1 ali nema ništa tj This catalog did not return content,rešenje je? 😀
torentio ili pirate bay +
 
Torentio naravno instaliran zaboravio da napišem,imam RD ako je to bitno mada mi ne deluje da je do toga.
 
Lepo radi na Fox webos hubu. Naravno sa RD. Cak pusta one 4k naslove koje Eon box nece (jer nema podrsku za neke formate).
 
Lepo radi jedina zamerka je sporo ucitavanje aplikacije ali kad to prodje radi korektno, cak mi se cini da ne baferuje kao na Nividia Shield-u gde je ucitavanje znatno brze. Sve u svemu upotrebljivo je
 
Sve je ok, osim nemogućnosti izbora audio jezika, a ta opcija radi preko web browsera na adresi app.strem.io. Čak i kada se u podešavanju plejera, u sekciji audio izabere engleski kao default, iz nekog razloga ga ne pušta već daje prednost španskom. Ovo je konkretno u filmu Dambo, u ripu gde postoji izbor između ta dva jezika. I čini mi se i da su boje malo ispranije preko aplikacije za razliku od browsera.
Evo sada sam probao i neke druge ripove i na njima izbor jezika radi, kada se klikne na ikonicu zvučnika. Očigledno postoje neki izuzeci.
 
Poslednja izmena:
Instalirao Ubuntu 24.04 i iznenađenje, neće da se instalira Stremio paket sa sajta. Zahteva libmpv1 dependancy, dok je novi Ubuntu već prešao na libmpv2. Budući da je problem prijavljen na GitHub-u još pre par meseci, a niko nije požurio da ga reši, verovatno neće biti kompatibilne verzije u skorije vreme. Izgleda da nema druge nego da već na startu zagadim ganc novi Ubuntu flatpak-om.
 
Sve je ok, osim nemogućnosti izbora audio jezika, a ta opcija radi preko web browsera na adresi app.strem.io. Čak i kada se u podešavanju plejera, u sekciji audio izabere engleski kao default, iz nekog razloga ga ne pušta već daje prednost španskom. Ovo je konkretno u filmu Dambo, u ripu gde postoji izbor između ta dva jezika. I čini mi se i da su boje malo ispranije preko aplikacije za razliku od browsera.
Evo sada sam probao i neke druge ripove i na njima izbor jezika radi, kada se klikne na ikonicu zvučnika. Očigledno postoje neki izuzeci.
pa u setingsu od app podesi primarni i sekundarni audio a mozes i titlove...nema svaki izvor vise audio kanala tako da je normalno da negdje nemas izbor audio kanala vec samo jedan a tada se ne pojavljuje izborna ikonica.
slika ti se cini mozda ispranom jer radi samo HDR, dok DV jos nije implementiran..nadajmo se da hoce u nekom od narednih azuriranja...na mom LG tv, u kodi app, DV radi normalno pa mislim da to ne bi trebao biti veliki problem.
 
za WebOS 2.0 nema nista?

Mi smo matori izgleda :oops:
Nema neka fora sa usb da se instalira i slicno?
 
Nazad
Vrh Dno