Šta je novo?

Stremio

Na sbb boxu 4k materijal ima osetno kasnjenje i ne prepoznaje hdr auto prebacivanje .

Web.stremio na lgu radi odlicno osim kad postoje visejezicni audio paketi na snimku tad nema sanse da izaberem drugi osim default
 
Moracu ovo da povezem sa kompom pa da probam. Sa daljnskim je nemoguca misija na box-u

Mogao mi neko ko ima vremena da napise par must have adonova za stremio. Neko ko je malo iskusniji 😄
Evo sta ti treba od addona:
za gledanje:
Torrentio najbolje sa Real Debridom

Prevodi:
OpenSubtitles v3

Katalozi:
IMDB Catalogs
Trakt TV
Streaming Catalogs
Cinemeta
The Movie Database Addon
 
Да ли за Гугл ТВ постији посебна верзија?
Ја сам за мој ТЦЛ Ц735 који Гугл тв ОС скунуо беше стремио на продавнице.
Колелега који такође има ТЦЛ али са андоид ос,и он је скинуо стремио са продавнице.
И разлика небо и земља у његову корист.
Све исто одрадили,мени ради баш лоше. Углавно звук касни.
Код њега ради без грешке.
А пробамо исти филм/серију са истог извора.
Пре неко вече пустимо мућке прву епизоду,она модификована 1080п верзија.
Код њега одмах крене супер са Српским преводом,код мене касни звук.
Покренем опер и сад ради.
Па на неком 11 минуту код мене се замрзне и неће даље. А код њега без грешке.
 
Stremio pokremio preko telenor boxa tj yettel,super sve sljaka,pa ja debil sve ovw servise imam i placam :)
 
P
Na sbb boxu 4k materijal ima osetno kasnjenje i ne prepoznaje hdr auto prebacivanje .

Web.stremio na lgu radi odlicno osim kad postoje visejezicni audio paketi na snimku tad nema sanse da izaberem drugi osim default
Probaj App.strem.io. Tamo možeš da biraš audio.Malo je i brži. I titl je lepši, jedino što nekad zna da pusti titl za prethodnu epizodu. Govorim o WebOS browseru, naravno. A može se instalirati i kroz Media station X, objašnjeno je iznad. Ja sam lično dodao sve tri verzije: app.strem.io, web.strem.io, i tv.strem.io
Да ли за Гугл ТВ постији посебна верзија?
Ја сам за мој ТЦЛ Ц735 који Гугл тв ОС скунуо беше стремио на продавнице.
Колелега који такође има ТЦЛ али са андоид ос,и он је скинуо стремио са продавнице.
И разлика небо и земља у његову корист.
Све исто одрадили,мени ради баш лоше. Углавно звук касни.
Код њега ради без грешке.
А пробамо исти филм/серију са истог извора.
Пре неко вече пустимо мућке прву епизоду,она модификована 1080п верзија.
Код њега одмах крене супер са Српским преводом,код мене касни звук.
Покренем опер и сад ради.
Па на неком 11 минуту код мене се замрзне и неће даље. А код њега без грешке.
Čudno. Ja koristim Stremio na Chromecastu koji ima Google tv i mnogo je bolji nego nego na Sbb Eon boxu na običnom androidu. Probaj da se igraš malo sa podešavanjima i match framerate-om.
 
Poslednja izmena:
Evo sta ti treba od addona:
za gledanje:
Torrentio najbolje sa Real Debridom

Prevodi:
OpenSubtitles v3

Katalozi:
IMDB Catalogs
Trakt TV
Streaming Catalogs
Cinemeta
The Movie Database Addon
Hvala
Da li treba nesto da se podesava na ovim addonovima ili se samo instaliraju?
za torentio mi je jasno a ovi ostali?
 
Moracu ovo da povezem sa kompom pa da probam. Sa daljnskim je nemoguca misija na box-u

Mogao mi neko ko ima vremena da napise par must have adonova za stremio. Neko ko je malo iskusniji 😄
Ne moraš. Instaliraj na telefonu i sve će sinhronizovati na druge uređaje.
RD+Torrentio, Annatar, Jackettio
Katalozi: Trakt tv, Cyberflix,TMDB, Streaming catalogs, Easynews, Debrid search.

Да ли за Гугл ТВ постији посебна верзија?
Ја сам за мој ТЦЛ Ц735 који Гугл тв ОС скунуо беше стремио на продавнице.
Колелега који такође има ТЦЛ али са андоид ос,и он је скинуо стремио са продавнице.
И разлика небо и земља у његову корист.
Све исто одрадили,мени ради баш лоше. Углавно звук касни.
Код њега ради без грешке.
А пробамо исти филм/серију са истог извора.
Пре неко вече пустимо мућке прву епизоду,она модификована 1080п верзија.
Код њега одмах крене супер са Српским преводом,код мене касни звук.
Покренем опер и сад ради.
Па на неком 11 минуту код мене се замрзне и неће даље. А код њега без грешке.
Koji on ima model tcl-a? Je l' to poslednja verzija stremia iz prodavnice koju si instalirao? Probah i ja sad Big brother 1080p i radi perfektno preko Torrentio.
 
jel mi se cini ili cyber flix nesto ne radi? Ili mi ovaj trakt i streaming catalogs sto sam dodao prave neki konflikt...
 
Poslednja izmena:
Da li postoji način da 'uvezem' prevode sa sajta titlovi.com (ili nekog drugog sajta), ako koristim Stremio na Tyzenu? Koristim addon opensubtitles v3, ali je u dosta slučajeva veliki problem naći odgovarajuci prevod. I ako ga nadjes, sinhonizacija je losa, a na Tyzenu nemam mogućnost podesavanja sinhornizacije.
 
Jedini addon za titlove koji radi u Stremiu jeste opensubtitles v3. Ako postoji MX Player za Tizen onda mozes u Stremiu u settings-u da oznacis da otvara filmove preko external playera. MX player ima mogucnost online pretrege prevoda ali iskljucivo preko opensubtitles sajta. Ukucas ime filma odaberes jezik i on ti izlista prevode, ali je dobra stvar jer ti izlista imena fajlova tako da mozes videti koji prevod je za koju verziju filma (web-dl, webrip itd).
 
Da li postoji način da 'uvezem' prevode sa sajta titlovi.com (ili nekog drugog sajta), ako koristim Stremio na Tyzenu? Koristim addon opensubtitles v3, ali je u dosta slučajeva veliki problem naći odgovarajuci prevod. I ako ga nadjes, sinhonizacija je losa, a na Tyzenu nemam mogućnost podesavanja sinhornizacije.
Nabavi fin android box i uživaj.
 
Jedini addon za titlove koji radi u Stremiu jeste opensubtitles v3. Ako postoji MX Player za Tizen onda mozes u Stremiu u settings-u da oznacis da otvara filmove preko external playera. MX player ima mogucnost online pretrege prevoda ali iskljucivo preko opensubtitles sajta. Ukucas ime filma odaberes jezik i on ti izlista prevode, ali je dobra stvar jer ti izlista imena fajlova tako da mozes videti koji prevod je za koju verziju filma (web-dl, webrip itd).
Nema Mx player na store-u, a i aplikacija na Tyzenu je drugačija nego na Androidu - ne postoji opcija da moze da se otvori video preko external playera.

Nabavi fin android box i uživaj.

Neka preporuka za neki mid range android box?
 
Neka preporuka za neki mid range android box?
Ako hoces jeftino da prodjes onad Vontar W2. Za tu cenu sjajan android box. Mana je lako los WiFi, treba ga koristiti samo preko LAN-a koji je 100mb.

Ako hoces malo skuplji sa boljim procesorom i LAN-om od 1000 mb, onda Transpeed X4

Na oba je moguce instalirati Slimbox.
Najbolje da pogledas recenzije koje je Salac odradio.
 
Neka preporuka za neki mid range android box?
Pretraži malo @Salac UE recenzije.
 
Noćas imam problema sa titlovima : ne prikazuje slova g i h i slovo v je manje od ostalih. Nije bitno da li je srp, cro ili bilo koji drugi titl.
 
da li je neko imao ovaj problem sa Opensubtitles V3 addonom. Kada na Android tv pustim film gde je do sada normalno vukao prevode, sada mi izbacuje gresku Opensub….,.org stopped working, 503 Service unavailable, SUB ID: pa neki broj
 
Deinstaliraj opensubs.org addon i instaliraj opensubs v3 plus.
 
Ni meni ne radi od sinoć opensubs v3. Pokaze mi dostupne titlove ali kada odaberem neki od njih ne prikazuje ga. Embedded titlovi rade.
 
1710345072508.png
 
Opet ne radi Torrentio... odnosno, ne radi mi ni jedan addon...
 
Na čemu gledaš, baš sada probao na telefonu radi sve najnormalnije.
 
Do mene je. Na kućnom WiFi mi ne radi, ni na jednom uređaju. Probao na mobilnom internetu i tad je sve OK
 
I kod mene na telefonu radi, nisam probao na tv-u
 
Nazad
Vrh Dno