Šta je novo?

Stremio

Je l ima neko problem sa titlovima? Imam instaliran OpenSubtitles v3 i sinoć pustim Trainspotting i vidim da nigde nema naših prevoda (B/H/S). Odem na OpenSubtitles sajt i tamo ima brdo naših prevoda. Zašto ih ne prikazuje u Stremio? Do nedavno je radilo bez problema. Gledao sam da li imaju neka podešavanjava za jezike naOpenSubtitles v3 pluginu, ali nisam našao.
Sa OpenSubtitles plus mi prikazuje i naše prevode.
U čemu je fora?
 
Ne moze 16 eura 6 meseci i sedmi gratis, jer dobijas 800 bodova, a treba ti 1000. Moze sledeci put...

Moze i 6 + 6 + 3 i na to ces imati 2050 bodova, znaci jos 2 meseca gratis. Znaci 17 meseci za 41 euro 😅. Nema tu filozofije, 6 meseci je najjeftinije po mesecu, kupujes to i kad skupis bodove konvertujes.

Inace Real debrid ne dozvoljava uplate kad imate 365 dana, ne moze preko. Znaci ona gore kombinacija mora da se uradi kao 3, pa 6, pa 6 da bi prihvatio.
 
Da ne bi ja (verovatno dosta losije 😂😂😂😂 )opisivao kakav je addon ( ili ti mogucnosti preko ElfHosteda ) dosta toga lepo i opsirno je reko @cvijicj (Poruka u temi "Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)" https://forum.benchmark.rs/threads/...ildove-postoji-druga-tema.394281/post-7112020 ) al u kodi temi a rece da su ga pravili za Stremio ( cccc a ovde ni reci 😁😉😭😂 )
U svakom slucaju addon Public I ElfHosted I v0.0.1 zanimljiv addon normalno treba i api od Real Debrid ( slicna podesavanja kao i za Torentio )
Pa tako sada Oppenheimer-a Torentio (RD+) nadje 92gb a ElfHosted 124gb ( Hdr+adaptive ; dolby atmos ) ( 97,6 ; 97,5 pa tek onda 92 gb )
Od njih ( ElfHosted) kolko vidim ima i addon za Iptv liste pa koga zanima moze i to da isproba ( za mene za to su ipak druge apk a Strenio samo za film i serije )
 
Poslednja izmena:
Ako mi je ostalo recimo mesec dana za real debrid, i uplatim sada novih 6 meseci, imaću ukupno 7 meseci? To mi je logično, da ne moram da čekam kraj pretplate da produžim?
 
Da ne bi ja (verovatno dosta losije 😂😂😂😂 )opisivao kakav je addon ( ili ti mogucnosti preko ElfHosteda ) dosta toga lepo i opsirno je reko @cvijicj (Poruka u temi "Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)" https://forum.benchmark.rs/threads/...ildove-postoji-druga-tema.394281/post-7112020 ) al u kodi temi a rece da su ga pravili za Stremio ( cccc a ovde ni reci 😁😉😭😂 )
U svakom slucaju addon Public I ElfHosted I v0.0.1 zanimljiv addon normalno treba i api od Real Debrid ( slicna podesavanja kao i za Torentio )
Pa tako sada Oppenheimer-a Torentio (RD+) nadje 92gb a ElfHosted 124gb ( Hdr+adaptive ; dolby atmos ) ( 97,6 ; 97,5 pa tek onda 92 gb )
Od njih ( ElfHosted) kolko vidim ima i addon za Iptv liste pa koga zanima moze i to da isproba ( za mene za to su ipak druge apk a Strenio samo za film i serije )

Kada krenem da aktiviram RD, dobijam ovo: This token is not meant to be used into public apps, it is insecure.

Da ignorišem i da nastavim, ili ima neki drugi način?
 
Poslednja izmena:
Pa verujem da to upozorenje stoji uvek kad treba da vidis koji je tvoj licni api token , pa je tako bilo i kad si ubacivao i u Torentio zar ne ? 😁😉
 
Jel ima netko problem da na verziji sa Samsung televizore ne funkcionira Trakt ispravno?
Znači kad pogledam epizodu serije (ili film) ne stavi onu kvačicu watched nego kao ostane nepogledana. Čak i kad manualno kliknem watched dosta puta ne zapamti prilikom restarta unutar same aplikacije, a Trakt ne pamti nikako.
Već sam probao ponovno autorizirati Trakt no opet isto.
Na verziji za FS taj dio radi normalno.
 
Jel ovaj Elfhosted ima neki limit kao Orion?
Posto naplacuje 0,15c dan sto znaci da je skoro duplo skuplji od RD.
 
Za sada nema nikakav limit, bar je tako za Kodi addone, sad kako ce biti ubuduce videcemo. Ovo dok je jos neka pocetna faza i ne ocekujem da bude limita.

Realno za Orion ne bih ni 2 dinara platio, za Elfhosted bih vec razmislio.
 
Je li ima prijevodi-online addon za stremio? Znam da ga ima na kodiju.. Tamo ima dosta prevoda za serije koji nisu dostupni nigde..
 
Ja mislim da da. Iskreno nisam bas upoznat previse sa Knightcrawlerom, ali vidim da se povezuje sa Elfhosted.
 
Poslednja izmena:
Gde na Kodiju imaš prijevodi online??
Postoji addon za Kodi v18 / za Python 2. Ako se dobro sećam nikad nije update-ovan da radi sa Python 3... tj od Kodi v19 pa na dalje ima problem da raspakuje RAR fajlove zato što fali neki modul koji koristi u tu svrhu.
 
Nazad
Vrh Dno