Šta je novo?

Stremio

samo se treba prijaviti odnosno povezati sa RD accountom,misliš na true detective s04?valjda će se pojaviti
 
Zar DMM ne traži samo po user cloud? Za to može i Unchained. Mada sam video da neki ostavljaju i svoj katalog na DMM.
 
samo se treba prijaviti odnosno povezati sa RD accountom,misliš na true detective s04?valjda će se pojaviti
Ne samo True Detective, nema ni, recimo, ECHO. Pretraživao sam nasumično čisto da vidim rezultate. I kada ubacim neki link za domaće serije ručno preko RD naloga ,u Debrid searchu ne izlaze rezultati.
 
Ne samo True Detective, nema ni, recimo, ECHO. Pretraživao sam nasumično čisto da vidim rezultate. I kada ubacim neki link za domaće serije ručno preko RD naloga ,u Debrid searchu ne izlaze rezultati.
mislim da domaće stvari addon ne uspije povezati sa cloudom, možda zbog naziva ne znam, u debrid media manageru se mora pretraživati prema eng nazivu filma/serije, inače kod pretraživanja pomaže da se upiše godina,onda nađe neke stvari koje inače ne uspije, malo čudno radi, neke nove stvari ne pronalazi a s druge strane pronađe neke releasove koje ni torrentio/orion ne nađu
 
Jel ima u nekom postu spisak add on koji su za preporuku? Ja sam stavio Torentio i neki da grupiše filmove po strim servisu.
 
Imaš na redditu. Uglavnom torrentio, orion, Media fusion se vezuju na RD, imaš Easynews(usenet) i ostalo public.
 
Media indekser i pretraživač(hosteri, torenti, usenet) sličan Torrentiu Možeš da koristiš uparen sa RD ili bez. Radi i na elementumu koliko se sećam.
 
Za one koji nemaju RD a malo im smeta ako Torentio ponekad zasteka ima addon Soperflix cini mi se da nije los mozda gresim ali vrv. ima i pusta i 4k nisam siguran pod Auto HD sta ima , ali veoma brzo pusta stream pogotovo source FlixHQ , mozda ce neko bolje i objasniti sta je i kakav je u svakom slucaju treba malo vremena i truda da se stavi i proba pa i skloni ako ne odgovara 😁😉
Screenshot_2024-01-17-19-54-06-58_5a1e11fa41055108da81eb54eea93a2a.jpg
Izvinjavam se ako je vec neko pisao
 
sta koristite od addona za titlove? Cesto mi se desava da ili nema nasih ( ni bos, cro) titlova ili su off , vrlo cesto su i enlgeski off... Imam opensubtitles, V3 i titlovi.com ( ako u opste radi ovaj poslednji add on).
 
Opensubtitles v3 plus radi korektno. Ako nešto ne nađeš otvori u Kodiju i učitaj titl.
 
Pukao Torentio danas-večeras i za nas obične smrtnike što nemamo RD. Polako se vraća ali učitava pogrešne fajlove tipa umesto Dark ide Rambo :ROFLMAO:
 
Jesi li probao onaj Superflix jel on mozda radi , izmenjaj source ako na nekom zastane probaj ako vec torentio bez RD ne radi
 
Poslednja izmena:
Probao sam i recimo odgledao jednu epizodu Dark bez problema dok kod neke druge serije nešto zezalo pomalo, odnosno posle desetak minuta nešto zastalo. Nisam inače toliko testirao Superflix pa ću ovih dana.
 
Uh, ne koristim Kodi pitaj boga od kad. Da nema neko drugo resenje? Gledam preko browsera na LG-u i RD nalog.
Ja sam uspeo da instaliram Medifusion addon , a pre toga sam imao Orion. Oba rade sa RD. Samo što Orion (besplatna verzija) ima dnevni limit od 100 pronađenih linkova , ali ako u podešavanjima staviš da ti izbaci po 2 rezultata po pretrazi biće dovoljno. I naravno, uvek umaš opciju da u Debrid searchu pronađeš linkove koje si sam ubacio, bilo preko Debrid Media managera, bilo preko RD- a direktno.
 
Radi li Addon za Stremio
Titlovi.com
Vise ne pronalazim taj Addon za titlove ?
 
tema za Titlovi.com, da se ne bi išlo u off-topic
 
Ja sam uspeo da instaliram Medifusion addon , a pre toga sam imao Orion. Oba rade sa RD. Samo što Orion (besplatna verzija) ima dnevni limit od 100 pronađenih linkova , ali ako u podešavanjima staviš da ti izbaci po 2 rezultata po pretrazi biće dovoljno. I naravno, uvek umaš opciju da u Debrid searchu pronađeš linkove koje si sam ubacio, bilo preko Debrid Media managera, bilo preko RD- a direktno.
I ja sam instalirao i izbacuje mi MFRDebrid u padajućem meniju kada nešto pretražujem. Za razliku od Medifusion addona, torrentio ne sortira pretragu po veličini fajlova, može li to da se nekako podesi?

Ajde pojasni ovo za Debrid media manager?
Ja se ulogujem preko kompa i odem u pretragu tu mi recimo za Dune izbacuje neke fajlove od po 110GB a Torrentio i MediaFusion ih nema, najveći je 86GB. Preko kompa mi lagano pusti taj veliki fajl a na LG-u zakuca na loading u RD playeru. Koja li brzina treba za učitavanje ovih velikih fajlova? Ne mogu da izguram preko 200ak Mbita i ako mi je router ispod tv-a, a lan port nije gigabitni...
 
I ja sam instalirao i izbacuje mi MFRDebrid u padajućem meniju kada nešto pretražujem. Za razliku od Medifusion addona, torrentio ne sortira pretragu po veličini fajlova, može li to da se nekako podesi?

Ajde pojasni ovo za Debrid media manager?
Ja se ulogujem preko kompa i odem u pretragu tu mi recimo za Dune izbacuje neke fajlove od po 110GB a Torrentio i MediaFusion ih nema, najveći je 86GB. Preko kompa mi lagano pusti taj veliki fajl a na LG-u zakuca na loading u RD playeru. Koja li brzina treba za učitavanje ovih velikih fajlova? Ne mogu da izguram preko 200ak Mbita i ako mi je router ispod tv-a, a lan port nije gigabitni...
Za striming vecih fajlova samo na 5Ghz. Pa cak i to zna da zeza ako nemas kvalitetan ruter. Imao sam taj problem. Resenje gigabitni usb 3.0 to lan adapter. Paket 200/15 Mbps. Pustam fajlove 100-115 GB bez problema u Kodi-ju. Sa netom koji imas mozes i ti u stremiu. Resenje jedino adapter.
Ja imam Ugreen:
IMG_20240129_075039.jpg
 
Kako ti se ponasa taj adapter sto se lana tice. Kada ti je tv ugasen preko noci i ujutru kad upalis tv da li treba vise vremena da ostvati konekciju od wifi ili sljaka normalno. Imam jedan sa tim RJ45 čipom i zeza posle.duzeg paljenja inace ovako leti sve u stremiju sa njim.
 
Kako ti se ponasa taj adapter sto se lana tice. Kada ti je tv ugasen preko noci i ujutru kad upalis tv da li treba vise vremena da ostvati konekciju od wifi ili sljaka normalno. Imam jedan sa tim RJ45 čipom i zeza posle.duzeg paljenja inace ovako leti sve u stremiju sa njim.
Lan adapter je povezan na tv (TCL C805). Nemam nikakvih problema sa njim. Pri paljenju tv-a odmah se konektuje na net.
 
Baci u PM gde si ga uzeo ako nije problem. Ili ako dobro na slici vidim shopster je u pitanju.
 
Nazad
Vrh Dno