Šta je novo?

Stremio

Tako je, neko redovno održavanje servera oko ponoći, ništa strašno. Ali sam se nervirao 😆
 
Na Real Debrid-u postoji plan od 3 eur koji traje 15 dana, nije loše platiti taj plan i uraditi test i Real Debrid-a sa Torentio i Stremiom.
Nemoj da se cimaš uopšte toliko i uzmi Real debrid, a ne All debrid. Bolji je servis za ovo sto tražiš, mnogo je popularniji i ima više sadržaja samim tim. Baš provereno rešenje, očigledno ti je novo sve to pa si sumnjičav. Uzmi slobodno paket koji ti odgovara, radi vrhunski. Možeš eventualno ovde da odradiš speed test da vidiš da kod tebe konkretno nema neki problem.

 
Po meni najbolje da uplatiš i probaš.
Najbolji je onaj za koji ni ne znaš da ga koristiš 🙂
Koristim inače RD, uplatim po 6 meseci, ide gratis oko mesec i po dana godišnje kroz poene. Ima premium download za gomilu hostera kada mi nešto treba da skinem sa neta.
Uglavnom ga se setim sam kada treba da uplatim i da skinem nešto sa neta.
AD nisam nikada koristio.
 
Nemoj da se cimaš uopšte toliko i uzmi Real debrid, a ne All debrid. Bolji je servis za ovo sto tražiš, mnogo je popularniji i ima više sadržaja samim tim. Baš provereno rešenje, očigledno ti je novo sve to pa si sumnjičav. Uzmi slobodno paket koji ti odgovara, radi vrhunski. Možeš eventualno ovde da odradiš speed test da vidiš da kod tebe konkretno nema neki problem.

Urađen test, ok je. Vdsl 100/10 Mbps
1699556425453.png
 
Koristim AllDebrid 5 dana u probnom radu. Prvih 3 dana je Torrentio u Stremiu otvarao lepo naslove. Poslednja dva dana mi izlazi ovo...

Pogledajte prilog 412595

A taman bi hteo da uplatim 180 dana za 16 eura i da nastavim da ga koristim za gledanje filmova. Da li neko ima ovakav problem...
Isto mi se desavalo kada su ugasili neke uptobox servere, koji hostuju sadrzaje na koje se oslanja all debrid. Presao sam odmah na RD i problem resen..
 
Radi ko sat :)

1699565597677.png
 
Meni ima bas los rezultat a i primetio sam da zeza u poslednje vreme. Od 200 koliko trenutno imam izvlaci jedva trecinu brzine. Sta moze biti?
 
Meni ima bas los rezultat a i primetio sam da zeza u poslednje vreme. Od 200 koliko trenutno imam izvlaci jedva trecinu brzine. Sta moze biti?
Ako nije ona cuvena prica o padu brzine kod kablovskih provajdera kad je guzva, onda stvarno ne znam...
 
Nesto je do neta, iscimacu se da vidim sta se zbiva. Nije me tangiralo previse ali sad kad znam mora da resim.
 
Uzeh juce po prvi put RD, instalirah Stremio na TV, podesih torrentio plugin (bilo je malo igranke oko toga) i vidim lepo radi. Postoji li neki dnevni limit, dnevna kvota u kolicini podataka koji moze da ide preko RD? U smislu, uhvatim po ceo dan da bindzujem serije i gledam filmove, pa me u nekom trenutku o'lade za taj dan jer sam previse koristio?
 
Ima li nekog limita u smislu kako RD prihvata koriscenje Stremia na laptopu i menjanju lokacija i ip adresa?
Ima li nekog limita u smislu kako RD prihvata koriscenje Stremia na laptopu i menjanju lokacija i ip adresa?
Hoce li raditi i na poslu, kod kuce, u vikendici, na zimovanju? :)
 
Znaci laptop tj jedan uredjaj ce raditi na svim lokacijama. Odlicno, a kada sam na jednoj lokaciji moze cak i drugi laptop ili tel da ga koriste. Cool!
 
Je l ima neko da koristi RD u EU (Nemačka)? Je l' može da se koristi bez rizika i posledica?
 
Navodno mozes ako su njihovi cashovani linkovi, onda su enkriptovani (mada ja neznam kako se to vidi/razlikuje).
Uglavnom svi 4K linkovi koje koristim maju neki piratski sajt kao izvor.
Ja sam uvek iza VPN i ne razmisljam o tome, oni imaju listu VPN koje dozvoljavaju.
Brzina ko da nisam iza VPN, tako za mene no brainer.
 
Sad sam istestirao na zivom primeru brzinu sa Openhajmerom od 83GB premotava ga kao da je rip od 700mb na hard disku. Negde je bilo u modemo zaglupeo se načisto.
 
Ovo može poremetiti stvari, ako ovo sa v3 nije bila tranzicija na novi API.

Dear,

Exciting news! OpenSubtitles.org is undergoing a transformation, retiring the original API by the end of 2023. Fear not, as this paves the way for the advanced OpenSubtitles.com REST API. We also understand, in some scenarios there is no way to use new API yet, so original API will be available from New Year only for VIP Users.

Change is Good: Introducing the 20% Black Friday Treat!

Celebrate with us! Enjoy a 20% discount on a one-year VIP subscription until November 24th, 2023, so you can use original API. Elevate your VIP experience on both www.opensubtitles.org and www.opensubtitles.com. Instead of 15 USD per year you can get this deal for 12 USD.

VIP Advantage: Unlock Exclusive Benefits

Usage opensubtitles.org API
Ad-Free Web Experience
Direct Download Links
Higher Download Limits
Ad-Free Subtitles
User Profile Visibility
Contribute to a Greater Cause
Seize this limited-time offer and become a VIP member today. Enhance your subtitle experience - ad-free, seamless, and with higher download limit access.

Happy Subtitling!

Best regards,

OpenSubtitles team
 
Da placam clanarinu za titlove , vazi lol.
 
Ma kakvo placanje novi API samo je pitanje pri tranziciji da li ce biti štucanja. A to ko im plati ua stari taj verovatno placa i YT premium 🤣
 
Stremio + RD + Torrentio na EON boxu, net 600/60.
1080p bez problema, na 4k velikim fajlovima štuca video, zvuk, a jedno 10ak puta je i crashovao (samo izleti na Home).
Kako gledam TV sa veće udaljenosti, ne treba mi 4k, ali ne znam šta je uzrok problema.
 
Stremio + RD + Torrentio na EON boxu, net 600/60.
1080p bez problema, na 4k velikim fajlovima štuca video, zvuk, a jedno 10ak puta je i crashovao (samo izleti na Home).
Kako gledam TV sa veće udaljenosti, ne treba mi 4k, ali ne znam šta je uzrok problema.
Jesi ukljucio kod Stremia pod advanced Hardware accelerated decoding?
A mozes i da probas da instaliras recimo VLC na EON pa da ga koristis kao externi player za Stremio i vidis da li imas i dalje taj problem.
 
mozda manjak memorije..pobrisi i ocisti sve app koje su ti nepotrebne, resetuj box i trebalo bi biti ok...tako je kod mene bilo na nvidia..sada stremio radi top
 
Mozes da imas i 1Gb net kad je Eon box limitiran na 100Mb na mreznom ulazu. Ako su ti 4k fajlovi bas veliki to zna da pravi problem. Drugo,meni recimo na sdmc Eon boxu hdr zna da stuca,(i kad koristim wifi umesto kabla)dok recimo isti sadrzaj preko mi stik 4k klizi.
 
Stremio + RD + Torrentio na EON boxu, net 600/60.
1080p bez problema, na 4k velikim fajlovima štuca video, zvuk, a jedno 10ak puta je i crashovao (samo izleti na Home).
Kako gledam TV sa veće udaljenosti, ne treba mi 4k, ali ne znam šta je uzrok problema.
Jesi probao na nekom drugom uredjaju u kuci da li se isto desava. Meni je zezalo na dva boxa i smart tv, resetom modema iz centrale prodisalo sve. Na kompu dma jos neke konekcije otvorio ali to nema veze sa ostalim uredjajima.
 
Jesi probao na nekom drugom uredjaju u kuci da li se isto desava. Meni je zezalo na dva boxa i smart tv, resetom modema iz centrale prodisalo sve. Na kompu dma jos neke konekcije otvorio ali to nema veze sa ostalim uredjajima.
Svejedno ne bi trebalo zbog bandwith-a da crashuje. Pre mi je sumnjivo nesto tipa app verzija, nekompatibilnost i slicno.
 
Nazad
Vrh Dno