Šta je novo?

Street Fighter IV

Neke od izmena su stvarno smesne :

24_blog02.jpg
 
Mighty, nema šta.


@ Shin-Bojan

Ne mirišem ni ja Rufusa ali mi je zanimljivo da se bijem protiv njega.

Pa, ja mislim da nije baš mala stvar izmenjen hitbox.

Hehehe, morao je da sevne taj avatar :p
 
Opasan Bison! Čak najbolji do sad, bar meni. Mala zamerka: prva četiri dugmića (do ručice) su čini mi se trebala biti crna, a druga četiri šarena, zbog, što bi se reklo, vizuelne ravnoteže ;) To ti nije ni cimanje da zameniš.... ajde, šta je to za tebe.

Što se tiče izmena, nisam baš najbolje razumeo na šta se aludira u Shin-Bojanovom postu. Ali po meni je izmena hit boxeva uopste veeeelika stvar.
 
Poslednja izmena:
^^ To su ti Xbox boje za A, B, X, Y, kao na TE-S modelu.

0.jpg
 
Poslednja izmena:
Opasan Bison! Čak najbolji do sad, bar meni. Mala zamerka: prva četiri dugmića (do ručice) su čini mi se trebala biti crna, a druga četiri šarena, zbog, što bi se reklo, vizuelne ravnoteže ;) To ti nije ni cimanje da zameniš.... ajde, šta je to za tebe.

Što se tiče izmena, nisam baš najbolje razumeo na šta se aludira u Shin-Bojanovom postu. Ali po meni je izmena hit boxeva uopste veeeelika stvar.

Pametno zboriš, ali kao što ti Đoksa reče, ovo je Xbox fazon :).

Što se tiče hitboxa.... o da... ima veliki uticaj, posebno na setupe za komboe.
 
Pogledaj koliki je hitbox, a koliki je njegov lakat ;).

Da, vidim... ali ne vidim da je tu išta smešno :) ne znam koliki je bio hitboks pre ovoga, ali svaka promena hitboxa u mnogome utiče na igru i nikako nije smešna. Pogotovu ako igraš protiv 'haj kles' iritanata (kao Bojan recimo :D ) koji samo čekaju jedan udarac malom rukom, pa da nastave u kombo.


Sve ja vas razumem za x-box fazon, ali sam govorio o Bison stiku kao celini. Boki trebao bi da težiš orogonalnosti, a ne da kopiraš te drugorazredne firme :D
 
Da, vidim... ali ne vidim da je tu išta smešno :) ne znam koliki je bio hitboks pre ovoga, ali svaka promena hitboxa u mnogome utiče na igru i nikako nije smešna.

24_blog01.jpg

24_blog02.jpg


Because of buffs to Ken's normals, these combos are now possible:
• Crouching Light Kick, Crouching Light Punch, Standing/Crouching Light Punch, Crouching Hard Kick (144 damage 210 stun)
• Character dependent: Crouching Light Kick, Crouching Light Punch, Standing Medium Punch, Crouching Hard Kick (176 damage 250 stun)

Smesno je sto te Ken udara vazduhom, umesto rukom :).
I jos posle toga knockdown, sto je za mog lika game over.
 
Ovo samo za Kena vazi?
 
Smesno je sto te Ken udara vazduhom, umesto rukom :).
I jos posle toga knockdown, sto je za mog lika game over.

Dakle nismo se razumeli oko reči "smešno"... pomislio sam da hoćes da kažes kako je promena beznačajna, a to nikako nije :)
 
Ima dosta problematicnih hitboxova u SF4, i umesto da ih srede, oni dodaju nove :(.
 
Domet je ok, bolje da su drugu animaciju stavili. Cini mi se da je hitbox samo do vrha lakta verovatno bi bio najkraci LP u igri. Tj. bio je verovatno.
 
Poslednja izmena:
Tournament Legacy, the company behind the SoCal Regionals, just announced Revelations, running from June 10-12, 2011 with a $30,000 total payout and uploaded this video for the event.
There is $30,000 dollars on the line, $5,000 dollars for Marvel vs. Capcom 3, $5,000 dollars for BlazBlue Continuum Shift, and $20,000 for Super Street Fighter 4. The biggest names in fighting games are planned to appear and join the fray. Tournament Legacy hopes that people traveling far and wide to attend E3, would just take a couple more days to relax in the City of Angels to join the frenzy at this amazing fighting game event, Revelations. A way to level up for EVO, tons of money at stake, and the fiercest competition? Only the craziest would pass this up.

Japanese Super Street Fighter 4 Arcade Edition tiers :
Daigo Umehara

S: Fei Long
A+: Yun, Yang
A: C. Viper, Akuma, Ken
B: Makoto, M. Bison (Dictator), Dhalsim, Balrog (Boxer), Ryu, Cammy, Dee Jay, Zangief, Sagat, Sakura, Adon, E. Honda, Rufus, Vega (Claw)
C: Abel, Blanka, Chun-Li, Cody, Dan, Dudley, El Fuerte, Gen, Gouken, Guile, Guy, Hakan, Ibuki, Juri, Rose, Seth, T. Hawk
Mago

S: Fei Long
A+: Yun
A: Yang, Balrog (Boxer), Chun-Li, C. Viper, Akuma, Cammy, Sagat
B+: Ken, Adon, Zangief, Sakura, M. Bison (Dictator), E. Honda, Makoto
B: Rufus, Abel, Vega (Claw), Dhalsim, Guile, Dee Jay, Ryu
C: Blanka, Cody, Dan, Dudley, El Fuerte, Gen, Gouken, Guy, Hakan, Ibuki, Juri, Rose, Seth, T. Hawk
S: Fei Long

A+: Yun
A: Yang, Akuma, C. Viper, Makoto, Ken
B: Ryu, Chun-Li, E. Honda, Zangief, Dhalsim, Balrog (Boxer), Sagat, M. Bison (Dictator), Vega (Claw), Rufus, Abel, Seth, Cammy, Sakura, Adon
C: Blanka, Cody, Dan, Dee Jay, Dudley, El Fuerte, Gen, Gouken, Guile, Guy, Hakan, Ibuki, Juri, Rose, T. Hawk
 
Poslednja izmena:
Odlično odradjeno.
 
A baš smo pomenuli Infiltrationa pre neki dan.

@ Schmajser: Nemoj da gledaš :d

@ Shin-Bojan: GGs u ponedeljak veče, šteta što nemamo prilike više da igramo.


Marn izašao iz EG ugovora pa sad sme da pije i da igra money mečeve. I osvoji turnir, hehehe.
 
Ko uopste igra na cemu, dajte ID-ove. Imam obe verzije.

PSN: zdravkelja
GFWL: zdravkelja
 
PSN: shinbojan
LIVE: e krastavac, banovan sam :)
 
Nazad
Vrh Dno