Šta je novo?

Starfield

Da li to Bethesda pravi konkurenciju Star Citizen-u, igra koja ce ugledati svetlo dana nekada. Gde mozemo da im doniramo pare i otkljucamo nove milestonove :LOL:
 
Ovo meni izgleda debelo inspirisano NMS a ne SC. SC ide na personalizaciju kroz brodove i njihovu kompleksnost. Kako ulupati pare na te stvari.
 
Jedna bitna razlika u odnosu na Star Citizen je što će Starfield izaći :)
 
Da li to Bethesda pravi konkurenciju Star Citizen-u, igra koja ce ugledati svetlo dana nekada. Gde mozemo da im doniramo pare i otkljucamo nove milestonove :LOL:
Star Citizen jeste ultra bagoviti, smaracki poluproizvod ali je multiplayer. Ovo je Skyrim u svemiru tj. singleplayer. Bice bagovito i na osnovu videa, jednako smor kao Star Citizen.
 
I dalje se drze tradicije :LOL:
291130260_794050011971830_9121440952955445624_n.jpg
 
^
Da li stvarno neko nesto ocekuje od Bethesde nakon prethodnih fijaska koji su imali i cinjenice da recikliraju 1 naslov vec 10 godina unazad?!
Uz cinjenicu da studiju iza mozda i najbolje Fallout igre (New Vegas) nisu zeleli da pruze jos jednu sansu da rade na nastavku zbog 1 pisljivog poena ma metactricu...

Licno smatram da je vreme okrenuti se manjim studijima i naslovima koji imaju vise kreativnog potencijala nego ocekivati kvalitetan naslov od velikog studija poput Bethesde.
Pritom mi deluje da ih je MS akvizicijom spasao, tj vestacki im produzio EOL, jer deluje da su u slobodnom padu i da im sledeca 2 naslova mogu odrediti sudbinu.

@starac
Posto vidim da spominjes i kritiku CDPR-a i CP2077 kod komsija sa identicnim postom - zasluzeno su je dobili i to je vec diskutovano u CP2077, niko im nije kriv sto su obecavali kule i gradove a na kraju isporucili 80% zavrsen produkt sa dosta sasecenog materijala.
Verujem da pratis stanje u industriji i da CDPR nije vise kompanija koja je bila, da je doslo do odliva 90% bitnih ljudi (nakon CP2077) koji su stajali iza TW fransize i bili zasluzeni za uspeh kompanije.
 
Problem je sto apsolutna vecina ne vidi te propuste, a koji su ocigledni. Neki ne zele vidjeti propuste. Puno puta sam govorio da nije problem Bethesda, vec masa koja ih ne kritikuje.
Bethesda je 5 puta gora od CDPRa, a sve im se oprasta. Izuzetak je F76 koji je bio katastrofa.
 
 
Hajp voz ubrzava...
 
Nadam se da je voz sporiji od onog na kome se vozio CP2077.
 
Mene iznenadjuje da je uopste posao sa stanice...
 
 
Release date:
6.9.2023.
 
Taman da ga dodatno pokrpe do nove godine :) Odličan relase datum. Pred zimu.

Prvo sam se iscimao da je 09. jun :)
 
Nažalost Bethesda je imala takve promašaje da više nemam nikakva očekivanja od njih.

Videćemo kad izađe.
 
Sva sreća da će biti na Game Pass pa će moći da se proba igra za manje od 70eur. Oni naša velika očekivanja prate samo sa velikom cenom :)
 
Sva sreća da će biti na Game Pass pa će moći da se proba igra za manje od 70eur. Oni naša velika očekivanja prate samo sa velikom cenom :)
Da se proba? Ja se nadam da će biti na GP forever što znači da će moći da se pređe do kraja ako bude dobra :cool:
 
Bice, posto je Bethesda deo MS.
 
Jel gledao neko najnoviju prezentaciju? Klasična Bethesda. Miks dosadašnjih igara sa novim primesama. Mnogo nabacanih elemenata samo da su tu, mnogo pokretnih delova za koje treba dobar balans da bi funkcionisale. I dalje sam skeptičan ali svakako ću igrati jer je će ovo najverovatnije biti GOTY.
 
Bolestina, jedva cekam. Planete izgledaju perverzija. Brodovi ce biti prezabavni a i razlicite gravitacije na planetama.

I sto je najvaznije Day one u Game Pass.
 
I meni izgleda odlično, odiše epic momenat. Jedva čekam septembar.
 
Day one Game pass, ne bunim se ali to govori dosta o kvalitetu igre. Grafika je prevaziđena, to se vidi iz trejlera. Takođe se nazire da je i gejmplej prevaziđen.
 
Day one Game pass, ne bunim se ali to govori dosta o kvalitetu igre. Grafika je prevaziđena, to se vidi iz trejlera. Takođe se nazire da je i gejmplej prevaziđen.
Svaka MS igra je "Day one Game Pass", takva je politika firme. Tako da taj deo ne govori ništa o igri.
 
Nazad
Vrh Dno