Šta je novo?

Sta preporucujete

zmaj011

Čuven
Učlanjen(a)
21.10.2003
Poruke
224
Poena
619
Kupio bih graficku karticu ali sam u velikoj dilemi koju pa reko' da mi pomognete.
Imam nekih 85€ pa sta mi preporucujete za te pare ali da bude ATI Radeon posto sam od G-force odustao :cuss: . Dvoumim se izmadju 9200 i 9000 pro jer sam cuo da je 9200 slabija. Mada sam negde prociatao navodno da je cak neka verzija 8500 bolja i od 9000.

Zahvalan unapred!!
 
Radeon 9000pro ili dodaj jos 20e i kupi G-Force 4200 mnogo dobra kartica
 
Kazni se izolacijom par dana i imaces 3Dclub 9600 za 110 eur. (bez poreza + trkanje po gradu)
 
sarevokbg je napisao(la):
Kazni se izolacijom par dana i imaces 3Dclub 9600 za 110 eur. (bez poreza + trkanje po gradu)


Dobro ti kaze,ispod Radeona 9600 ti se ne isplati da nista slabije kupujes,jer ako mislis da igras ista novije ovo je minimum,naravno Ti4200 je odlicna kartica,samo je problem sto se nove a neka bolja marka jako tesko nalaze.
 
@URGH!
Tacno je to za 4200 sve su sa 128 mb ja sam deo pre 1mesec oko 120e
Za Msi 4200 128mb
 
Nazad
Vrh Dno