zmaj011
Čuven
- Učlanjen(a)
- 21.10.2003
- Poruke
- 224
- Poena
- 619
Kupio bih graficku karticu ali sam u velikoj dilemi koju pa reko' da mi pomognete.
Imam nekih 85€ pa sta mi preporucujete za te pare ali da bude ATI Radeon posto sam od G-force odustao :cuss: . Dvoumim se izmadju 9200 i 9000 pro jer sam cuo da je 9200 slabija. Mada sam negde prociatao navodno da je cak neka verzija 8500 bolja i od 9000.
Zahvalan unapred!!
Imam nekih 85€ pa sta mi preporucujete za te pare ali da bude ATI Radeon posto sam od G-force odustao :cuss: . Dvoumim se izmadju 9200 i 9000 pro jer sam cuo da je 9200 slabija. Mada sam negde prociatao navodno da je cak neka verzija 8500 bolja i od 9000.
Zahvalan unapred!!