Šta je novo?

Mobilni telefon Sta posle Samsunga S8?

Koji mobilni telefon kupiti

Xeelios

Zapažen
Učlanjen(a)
10.06.2021
Poruke
1
Poena
11
S8 je stvarno odličan telefon pa bih hteo nešto slično, ali novije.

Nisam previše zahtevan korisnik, Najbitniji su mi kvalitetan ekran i dobar zvuk, kamera igra najmanju ulogu.

Izdvojio bih oko 500e za fon (može i polovan). Trenutno mi je Samsung note 10+ favorit, ali me interesuju i drugi predlozi.

Hvala.
 
Moja preporuka:

Xiaomi Poco F3

Realme GT 5G
Compare

Realme je skuplji i ima snapdragon 880 ali je on nestabilniji u radu od snapdragon 870.
870 se manje greje, a razliku u brzini mogu videti samo sintetički testovi. Poco je best buy telefon uzevši kvalitet i cenu. Da na takvom modelu piše Samsung, bio bi skuplji bar 200 evra više!
Da ti displej nije prioritetan, preporučio bi to Poco x3pro. Tek je tu neverovatna cena u odnosu na dobijeno.
 
Poslednja izmena:
Slažem se sa percom, Xiaomi Poco F3 je odličan izbor. Ovo kažem kao dugogodišnji korisnik Samsunga (Note 9 koristim malo više od 2 godine).
Ako ti je bitan kvalitetan ekran, mislim da Samsung tu i dalje vodi u odnosu na Xiaomi.
 
Ako si zadovoljan veličinom ekrana na s8 onda pređi na Note 10 (ne plus). Ima ga za 350e polovnog ili uzmi novi.

Takođe S21 je odličan telefon. Na forumu ga kolege prodaju za 550e. Vjerovatno bi malo i spustili.
 
Nazad
Vrh Dno