Šta je novo?

SSD se puni kao lud ? o.O

Evo pogledao sam ,zauzima mi 7,2 GB ,da li je to mnogo ili ne ? Unutra njega ima folder Backup i on mi zauzima 550 MB . Da li si obrisao taj folder (Winsxs), sta si uradio s njim ? Izgleda da je to problem.
 
Vazi , u medjuvremenu jel ima neko jos neki predlog ??
 
Vazi , u medjuvremenu jel ima neko jos neki predlog ??

Nisam citao sve, ne znam da li je neko predlozio program "Space Sniffer", odlicno programce za lociranje problema oko space-a, videces tacno koji folder se puni (verovatno nesto iz AppData), ja koristim CCleaner za praznjenje temp foldera, poiskljucujem sve one stavke pomocu SSD tweaker-a, ako te mrzi rucno i nema problema.
 
Evo upravo mi se smanjio prostor na 23,8 GB. PROGRAM FILES FOLDER JE OSTAO ISTI i WINDOWS folder je ostao isti. Takodje ,,winsxs'' folder je ostao isti. Dakle nisu se povecali. Pratim od juce. Sve ovo pratim preko WinDirStat programa .
imarkovic: Skinuo sam taj program i ovakvo je trenutno stanje: 3232.jpg Kako da vidim koji folder se puni ? Ne mogu bas da se snadjem u tom programu. AppData mi zauzima 993,4 MB . appdata.jpg

U ,,winsxs'' folderu mi se nalazi folder ,,Backup'' i on zauzima oko 550mb . Da li bi mogao da obrisem taj folder ?? U njemu mi se nalaze neki amd fajlovi i fajlovi za windows.
 
Poslednja izmena:
Provalio sam sta se puni, to je AppData i to nesto u Chromu r43f.jpg Da li neko zna kako da iskljucim to da se ne puni , i da li je to normalno ?

Umalo da zaboravim da kazem , smanjio mi se prostor na C ,sada je 23,7 GB . Svakog dana za 100-150 MB. Tu nesto nije u redu.
 
Poslednja izmena:
Cache od browsera. Uradi clear browsing data pa proveri da li se oslobodio prostor na disku.
 
Oslobodio se,definitivno je do toga , Google Chorma , i dalje se puni ,trenutno imam 23,5 GB slobodno . Da li moze da se iskljuci nesto ,da mi ne puni toliko ?
 
Moze, predji na firefokx... :(
 
Kao prvo, bez uvrede, ali kukaš preterano na svaku stotinu megabajta, ovo kažem za slučaj da prekosutra otkriješ da ti je nešto zauzelo 60 megabajta prostora :)
Ok, sprdam se malo sa tobom, ali nije zlonamerno, a ni bez osnova.

Postoji još jedno rešenje, koliko vidim imaš 16 gigabajta rama.
Napravi ramdisk i u njega prebaci Chrome-ov cache.
 
Pa kukam zato sto mi se iz dana u dan smanjuje memorija, i jednog dana ce doci do 0 GB , jel razumes sad ili ne i dalje ?
 
Nazad
Vrh Dno