Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

OK, hvala.

A našao sam par tih gift kartica na eBayu, pitam prodavca, sve je ok, platiš, dobiješ kod, ubaciš u nalog, i premium si. Ne znam koja je potreba za ovim virtuelnim kreditnim karticama na Malti, jedino zbog tih akcija i povremenih popusta, nemam pojma... Zasad se samo dvoumim da li platiti to ili ne, jer za početak nemam dovoljno neta da slušam na mobilnom kad hoću kojekuda, a na kompjuteru jeste super, ali nema na Spotify sve što tražim, pa opet ostaje potreba za još nekim servisom ili downloadom, a onda gubi poentu plaćanje ovoga ako se i dalje valja zezati sa downloadom :)

koliko kosta ta gift kartica?
 
Vidi ako nadjes jos 5 ljudi da uzmete onaj Family paket za 6 ljudi, to mu izadje valjda oko 2.5 dolara po osobi. Samo proveri da li moze sa razlicitim adresa (da ne mora da bude iz iste kuce), mislim da su napisali da mora ista adresa, ali pitanje je kako u praksi funkcionise.
 
Koji je drugi način da platim Premium osim tih gift kartica? Pročitah to sa virtuelnim karticama par postova iznad, ali ne mogu da pogledam na prethodim stranicama ako se pominjalo jer mi ne učitava Tapatalk pošto u busu hvatam samo 2g...

Sent from my Sexus 6P using Fapatalk
 
Da li neko mozda koristi Toastify?
Jednostavno je prestao da mi radi na novom redstone 2 update, build 15063
Jel postoji neka alternativa?
 
Ponovo akcija 3 meseca za $.
 
Dobio sam i ja ponudu,ne znam kako da platim?Jel može internet karticom,nemam ništa drugo?
 
Nikako ... Mng smaranja ni oko cega ...

sent from tapa for android :)
 
A da li može premium gift code-om da se uzme ova promocija za 3 meseca, faktički da metod plaćanja tih 0.99$ bude premium code?
 
Bas me to zanimalo,ali po komentarima na ebay_u kodovi jedino za full premium od 10$ mesecno,nikakva vrsta popusta ...

sent from tapa for android :)
 
Šta tu ima da se održava? To je virtuelna kartica.
 
Kad ce da proširuju tržište? Koliko vidim, čitava Ex Yu (sa sve Slovenijom) + Rumunija nemaju još uvek dostupan Spotify servis. Ne verujem da je problem zakonske prirode, čim imamo Deezer...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Spotify - muzički servis

Ja presao na dizer,ios me je naterao [emoji1]
Ima forica da se koristi premium Spotify preko nekih narodnih instalera ali su nestabilne i Apple cesto revokeuje aplikacije i onda prestane da radi. Dizer premium radi nesto bolje a nije ni potreban premium ne udare ti onaj shuffle limit. Jedino eto nesto slabiji kvalitet zvuka,mislim da je 128 na free nalogu.
Govorim za ios,za Android znam koja je fora,moze lagano onaj premium Spotify mod da se koristi.
A najjace od svega je sto sam nasao sajt koji ti za par sekundi prebaci sve liste sa Spotify na Deezer. Tako da mi je bilo lakse da predjem.
krastavac,licno vise volim Spotify. I zacudio me je koliko ima domaće muzike iako zvanično nije podržan kod nas.
I Windows Dizer ne moze da se poredi koliko je lošiji od Spotify-a jedino me to sad nervira,na kompu slusam iz browsera.



Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel može taj sajt da uradi obrnuto, sa Deezer-a da prebaci listu na Spotify?
I o kom sajtu je reč, kako se to radi?
 
Ko koristi Telenor, moze u paketu da dobije Dizer za dz, kao ja :smoke:
 
Daju samo 2GB mesečno, posle troši podatke.
Nazalost, takva vrsta servisa treba da bude bez merenja protoka ili ako je to rizicno po kapacitet mreze(mada i opt-in moze cenom da se regulise), onda na vreme(racunajuci neki dnevni prosek slusanja). Oduvek se znalo da u nas nema osecaja za dobru uslugu.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne bih da branim telenor, ograničenje je glupost, ali koliko muzike slušate ako 2gb nije dovoljno. Ja spotify slušam od i do posla i to ispadne oko 45min svaki dan. Tako potrošim oko 500-600mb. Nek neko sluša i 2 sata dnevno i nek je drugačija kompresija i bolji kvalitet pa je 2gb opet tu negde.
Svakako je to usluga kreirana za prosečne korisnike. Svako ko želi neku specijalnu uslugu definitivno mora da plati
 
Baš tako. Ja nikad nisam potrošio ni 1gb.

To je 2gb samo za mobile data, kući slušam preko WiFi-a, a i realno svak ostavi omiljenu muziku u Favorites i većinom to sluša, a to naravno da je označeno da čuva i da se sluša offline.
Tako ispadne da je 2gb samo za van kuće i to za, uslovno rečeno novu muziku, tj pesme koje do tada nisi slušao.

I više nego dovoljno je čak i za teško korišćenje.
A svako u paketu ima i dodatne gigabajte, pa ako mu je malo može i njih da koristi za Deezer.
 
Poslednja izmena:
Mene blam da komentarisem bilo sta pored vas tako skromnih:'D sreca mtel vozi preko 2gb
 
Pa reci slobodno šta i koliko trošiš.
Lično, mislim da je stvarno nepotrebno davati nekome mogućnost za 24h internet muzike. 2h dok si u transportu je skroz realno. I gajbi i na poslu imam wifi.
Možda sam ja prevideo nešto pa ne uzimam u obzir sve varijante.
 
Ima par stvari koje nismo uzeli u obzir ali su one malo verovatne.
Da neko nema wifi kući i na poslu, da ima malo memorije na telefonu i/ili ne želi da pravi offline omiljenu listu i da stalno sluša drugu muziku.
Eventualno odmori gde bi sa telefona da pušta muziku gde nema wifi ali računam da je to vreme retko ako se uzme broj tih dana u godini.
 
Ili mu spotify sluzi za explore nove muzike,ne za konstantno slusanje istih pesama.Radi toga uz taj wifi doma ja ne vidim poentu potrosnje mb za spotify,poskidas sve ljudski i cao.

sent from tapa for android :)
 
Za kucu i posao nije potreban wifi jer postoji pc player ko bas hoce da slusa.
 
Nazad
Vrh Dno