Šta je novo?

Spotify - muzički servis - FAQ i pravila u prvoj poruci

Ja ne mogu se ulogujem sa FB nalogom na iOS-u. Izbacuje neku gresku. Neko jos?
 
Meni nece na kompu preko aplikacije sa FB da se uloguje, ali sa uname\pass hoce
 
Ladno stvarno vise ne treba VPN za Spotify, da li to znaci da sad moze i da se uzme premium kod nas?
 
Treba vpn... Samo ne proveravaju tako cesto ip. Jednom u dve nedelje.

Послато са Nexus 6P уз помоћ Тапатока
 
Ako neko koristi premium 4 free nek se javi u inbox,ili bar ima neko jeftinije resenje od 10$ mesecno :) moze ovo family ili nesto slicno :)

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
 
Tesko je reci gde ima vise numera, ali prednost Deezer-a je sto podrzava FLAC, dok to ovde nije slucaj.
 
Tesko je reci gde ima vise numera, ali prednost Deezer-a je sto podrzava FLAC, dok to ovde nije slucaj.
Ja imam Deezer preko Telenora i 500 MB da potrošim mesečno. Ali malo me bune ove cene koje sam video da za Deezer mesečno treba da se izdvoji 9 dolara, valjda, a ja imam njegovu uslugu za 990 dinara mesečno + što mi za to ulazi i paket za telefon... minuti, poruke itd. Onda sam video da Deezer daje uslugu za džabe ali je onda kvalitet pesama 128 kb, ali ove što sam ja ubacio u moju listu nema sile po zvuku da je takav kvalitet, ako nije 320 kb onda je bar 256.

Inače odličan servis, od kad ga imam a to je već 3 godine sigurno, pesmu preko kompa u telefon nisam ubacio a ima sve živo. čak i naše neke pa i celi albumi, mada slabije slušam naše.
 
Slusas 320kbps sa 500mb mesecno? Pa koliko pesama preslusas, 50? :D To se izvede za 3 sata...

Spotify free ide na 96kbps, ali je po meni ODLICAN kvalitet, barem za mobilne telefone... Cak i na kompu kad se pusti, neuporedivo je bolje od youtube-a, gde vecina ljudi danas pusta muziku.
 
Poslednja izmena:
Pa nemam puno u listi.. možda malo preko 200. Fora je što recimo kad u jednom mesecu skinem u moju biblioteku pesmu onda tu ostaje. Evo imam album recimo Dubioze kolektiv još od prošle godine sigurno i ostaje, a naravno kad dođe nov mesec dobijem novih 500 Mb za skidanje. Ne skidaju se Mb kad slušaš, samo kad ih prebacuješ u tvoju biblioteku odnosno liste. I takođe kad skineš pesmu izađeš iz online režima i možeš da je slušaš, odnosno sve što imaš u tvojim listama, kad hoćeš iako nemaš internet.
 
Poslednja izmena:
Većina pesama se sačuva u keš memoriju i posle nema potrebe da ponovo da učitava pesmu pa samim tim i da troši megabajte. Ja sam izvrteo preko WiFi celu plejlistu i samo pustim preko neta od 64kbps i ide...

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Tih 500mb na Deezer-u su za mobile data. Sve što ide offline (u favorites ili lične liste) ili preko wifi se ne računa.
 
Spotify free ide na 96kbps, ali je po meni ODLICAN kvalitet, barem za mobilne telefone... Cak i na kompu kad se pusti, neuporedivo je bolje od youtube-a, gde vecina ljudi danas pusta muziku.
Sa free nalogom na mobu imas u podešavanjima da stavis zvuk na high i tad ti je 160kbps i bruka zvuci.
Toliko je standardno i na kompu kad slusas.
96kbps ti je normal podešavanje na fonu.
Premium ide na 320 kbps.
 
96kbps i 160kbps dobro zvuči? Blago vama. :)
 
A ko kaze da Deezer i Spotify koriste MP3 a ne AAC ili sta vec, gde 96K nije isto kao i MP3 96K?
 
Uspeo sam preko entropay kartice da platim dolar za 3 meseca Premiuma.
Prilikom placanja sam shvatio zasto neki clan iznad spominje Maltu. Je l' mi onda spotify sad na Malteskoj verziji premium-a ili na americkoj? Posto sam registrovao spotify kao US citizen. Kad sam kreirao Entropay nalog tu sam izabrao dolar valutu. Mozda je trebalo ipak evro? :p
 
Uspeo sam preko entropay kartice da platim dolar za 3 meseca Premiuma.
Prilikom placanja sam shvatio zasto neki clan iznad spominje Maltu. Je l' mi onda spotify sad na Malteskoj verziji premium-a ili na americkoj? Posto sam registrovao spotify kao US citizen. Kad sam kreirao Entropay nalog tu sam izabrao dolar valutu. Mozda je trebalo ipak evro? :p

trebalo bi da si na americkoj verziji
 
Na zemlji si gde ti je kartica. Dakle, u tvom slučaju Malta.
 
Za one koji koriste entropay (ili mozda neku drugu virtuelnu karticu), lako je otvoriti paypal nalopg na US i povezati karticu. PP nije zainteresovan za proveru lokacije, a spotify veruje PP lokaciji.
Sad sam aktivirao 3meseca premium na US preko entropay.
 
Znaci u sustini ako napravim fejk nalog na paypal-u sa nekom levom adresom u US, putem Entropay kartice mogu da placam digitalne usluge u US kao da sam stanovnik US (i tako ce me svuda prepoznavati), iako je sama kartica registrovana na Malti pod Britanskom firmom?
 
Znaci u sustini ako napravim fejk nalog na paypal-u sa nekom levom adresom u US, putem Entropay kartice mogu da placam digitalne usluge u US kao da sam stanovnik US (i tako ce me svuda prepoznavati), iako je sama kartica registrovana na Malti pod Britanskom firmom?

U teoriji da. Ja mogu da potvrdim samo spotify jer ga samo za to i koristim. Samo nemoj da koristis temp mail nego puni gmail nalog. Jedini je bedak sto moras da pamtis login samo za to
 
Nije mi jasno zasto kupujete spotify premium kad imate hakovanu verziju i za android i za ios? Pritom nelegalno je i to petljanje sa entropayom. U svakom slucaju neko je ostecen. Ne razumem.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno