Šta je novo?

Spisak sajtova koji salju robu u Srbiju



Ako si registrovani clan, kod mene ne prikazuje te linkove koji su sakriveni, ali sa onog drugog sajta kada pritisnes, stavi u korpu, stavi, taj model. Samo nisu one cene koje pisu ove od 6.78 , u korpi kostaju, 8.63 !! Jel tako svima ??

Bilo je do prosle godine i na DX -u svih ovih naocara i to po nizoj ceni, sa svim oznakama. Ali zbog paypala, koji je na to osetljiv su izbacili 99 % falsifikata pa su i naocare sa oznakama nestale. Nista nije bilo skriveno, sem sto se oznake nisu videle na zvanicnim slikama, ali jesu na onima koje su slali kupci. Sada toga vise nema na DX-u.
 
na mnogim sajtovima se ray ban uopste nece pominjati. oni napisu samo uv protection blabla.
na dx sam video jos neke proizvode sa *****nim nazivima koji su zapravo kopije proizvoda povezanih sa nekim brendom.
 
Ako nije problem postavi ili ovde slike ili mi posalji na PM jer me zivo interesuje kakva je razlika ;)
 
@c-p-r

Baci javno da se svi uvere da i dalje ovde nebude veličanja tipa isti kvalitet stakala
 
Uslikacu pa cu postaviti ovde. ;) E a za stakla ne znam kako da uslikam da se primeti?
 
Da li sajt ioffer.com salje u srbiju? kupio nesto pa ne stize jos uvek.
da li salje ebay.co.uk?
 
na mnogim sajtovima se ray ban uopste nece pominjati. oni napisu samo uv protection blabla.
na dx sam video jos neke proizvode sa *****nim nazivima koji su zapravo kopije proizvoda povezanih sa nekim brendom.

Ima laznih baterija za telefone. Zato sam napisao 99 % :D
Jel moze neko da proveri sa onog dodatnog sajta da li mu kada stavi u korpu pise 6.78 ili 8 .63 $ ??

Ovaj Ioffer.com je samo posrednik izmedju kupaca i prodavaca, ne prodaju oni. Tako da bi to trebalo videti sa prodavcima, svakim posebno gde salje, kako itd.
 
Poslednja izmena:
Samo nisu one cene koje pisu ove od 6.78 , u korpi kostaju, 8.63 !! Jel tako svima ??

Bilo je do prosle godine i na DX -u svih ovih naocara i to po nizoj ceni, sa svim oznakama.


Cene nisu iste jer je na PA bilo jedno povećanje cena, a onaj sajt nije ažuriran.

Cvike koje su prodavali na dx nisu ni za Q. Imam jedne rayban sa dx i neupotrebljive su.

Što se stakala tiče, ponavljam da imam one porsche sa PA i originalne carrera, a razlika u kvalitetu je skoro neprimetna.
 
Sta mislite o Polaroid naocarima?
Po radnjama su bile oko 7.500 kada sam gledao prosle godine, a sada vidim da su online 5.500 i imaju polarizovana stakla. Ray Ban sa polarizovanim staklima je 5 puta skuplji...
 
Ja sam imao oakley polarizovane i cim su se malo ogrebale vremenom je taj sloj poceo da se ljusti, bas je ruzno izgledalo
 
Sta mislite o Polaroid naocarima?
Po radnjama su bile oko 7.500 kada sam gledao prosle godine, a sada vidim da su online 5.500 i imaju polarizovana stakla. Ray Ban sa polarizovanim staklima je 5 puta skuplji...

Odlicne su. Zastita od svetla vrhunska, ja nemam ovaj problem da se ljusti ista iako ih ne cuvam preterano. Moze link na PM gde su ONLINE 5.500?
 
Evo onih slika:

Na slikama se bas i ne vidi toliko razlika, jbga nije mi aparat tu, ali dovoljno da primetite bar deo... a u ruci je jos primetnije. Ove crne su stariji model i imaju polarizovana stakla, da li su original ne znam vise ni ja ali su stakla polarizovana sigurno. Na ovim krs zlatnim nisu i one nisu ni verna kopija to garantujem. Inace sve te naocare imate po Bg-u a i u drugim gradovims sigurno po istim cenama sa tih kineksih sajtova... ne znam sto bi narucivali. Kod nas je zaista tuzna situacija sto se naocara tice, preko su ili iste cene na jakim lokacijama po centrima velikih gradova a sa daleko vecim izborom i garancijom a po velikim trznim centrima je jos veci izbor sa nizim cenama pa ko moze bolje da uzme preko, bar nije velikih gabarita.
I da, to su naocari matorog... :) Da me ne prozivate za vice city alike i slicno. :D
 
Poslednja izmena:
Sajt je naocareonline ali iz nekog razloga trenutno ne radi. Juce je sve radilo normalno. Moguce da je do servera.
 
I ja potvrdjujem da su polaroid naocare vrhunske!
Ja sam se sa mojima i kupao i u moru i na bazenu i nista im ne fali.
 
POlaroid naočari jesu vrhunske samo je pitanje koje:d
 
Kod Polaroid naocara je taj sloj u sredini (pominju ukupno nekih 7 slojeva). E sad kakva je praksa za mesto tog sloja to ne znam.
 
Na mojim carrera polarizovanim cvikama (originalne su, da ne bude zabune) je taj sloj očigledno iznutra jer se spolja, ni sa jedne strane, ništa ne primećuje. Na kopiji rayban (kupljenoj sa DX) je taj sloj na unutrašnjoj strani stakala (prema očima) i kvalitet je očajan jer sam taj sloj reflektuje svetlost u oči, ukoliko je izvor svetla iza leđa onoga ko nosi naočare. Baš loše izvedeno.

Na spominjanoj kopiji porsche design je sve isto kao na carrera cvikama.
 
Poslednja izmena:
Tmart.com je veoma loša varijanta za trgovanje. Poručio sam dve stvari sa njihovog sajta. Trebalo im je 4 dana da me obaveste da to nemaju na stanju. E sada treba čekati da mi vrate novac.

Imam osećaj da će me zeznuti za uplatu broja za praćenje pošiljke. Javljam kako je prošlo kad vidim pare na paypal nalogu.
 
Malo cu izaci van okvira teme. Kupio sam nove Uvex protekt naocare ali se ispostavilo da je onaj par najtamnijih stakala za nijansu svetliji od predhodnih Uvex protekt naocara koji su mi se izgrebale prilikom pada. Pitanje je glupo ali da probam elem interesuje me da li negde moze da se nadje nesto slicno scime se zatamnjuju stakla na kolima a da posluzi za naocare.
 
Nikako da stignem da javim o povraćaju novaca.

Vratili ceo iznos za 48 sati. Kad će da legne na tekući račun, videću.
 
Na mojim carrera polarizovanim cvikama (originalne su, da ne bude zabune) je taj sloj očigledno iznutra jer se spolja, ni sa jedne strane, ništa ne primećuje. Na kopiji rayban (kupljenoj sa DX) je taj sloj na unutrašnjoj strani stakala (prema očima) i kvalitet je očajan jer sam taj sloj reflektuje svetlost u oči, ukoliko je izvor svetla iza leđa onoga ko nosi naočare. Baš loše izvedeno.

Na spominjanoj kopiji porsche design je sve isto kao na carrera cvikama.
I ove oakley wire su original, 300$ placene u usa. Isto se nista nije primecivalo dok se nisu izgrebale
A toliko su dobro napravljene da kad sam ih slucajno pregazio motorom(190kg+ mojih 86), lagano sam ispravio okvir i vratio stakla skoro se nista nije primecivalo, osim par malih ogrebotina
 
Poslednja izmena:
Danas mi stigla kosula i duks sa TheHut. Duks je ok, ali je kosulja ostecena na rukavu i dzepu.

Prva narudzbina sa TheHut i odmah problem, kontaktirao sam ih i videcemo sta ce da bude.
 
Da ti nisu tu košulju carinici secnuli, prilikom otvaranja paketa za carinjenje?

Nije redak slučaj da secnu robu na carini.
 
Prvi komentar je odličan :d
 
Moguce je da su ti carinici ostetili paket.Jer ne vode racuna oko toga toliko...
 
Nazad
Vrh Dno