Šta je novo?

SpeedTest.net: merenje brzine Internet konekcije

  • Začetnik teme delimir
  • Datum pokretanja
dusman i miki, shvatili smo da imate 50/2 net, ne mora deset posta da budu danas samo o tome :d . Priznajem da mi je malo "kiselo grozdje" :d

Ovaj moj net deluje kao dial-up u odnosu na to :)
 
Poslednja izmena:
Simpa mi je kako se Dusman ne predaje, a porazen je :d
 
"Dear History Channel, the Nazis were bad, WE GET IT!"
 
Daj jos!
 
Simpa mi je kako se Dusman ne predaje, a porazen je :d

Koji bansa si sinko, ne znam sta ti je simpa mozda si mislio SIMPO onaj iz Vranja i ne znam u cemu sam ja to poraazen mislim da si ti, ali si mi jako smesan, imas slabiju liniju i sta da ti radim ja sam na 40m od centrale i mozes sad da crknes :D

Kao sto vidis Dl je mnogo veci nego kod tebe, koliko vidim tvoj najveci DL je nepunih 48Mbit, a ako pogledas moj videces da imam 5Mbita vise, papa decko.
Mislim da nemas potrebe da mi odgovaras, malo sam citao neke druge teme npr. RV temu i tamo smaras ljude i pises svasta, vidim da si... zaobidji dok ne budes imao DL 53Mbit ne javljaj mi se.
:D Znam da ces opet da se javis, cekam te :D haha
 
Ja imam 1.93 Mb upload i 5 ms ping.
A taj tvoj download mi je jako sumnjiv. Povuci drajvere sa ati ili nvidia sajta pa daj ss da vidim dal toliko veci download imas, mada ne verujem. Pre mislim da ti je lose ocitavanje, zbog antivirusa, fajervola ili mozda pretrazivaca.

edit. Evo sa iskljucenim wifi-em. Cik pobedi ovo kad je rec o pingu i upload-u. Cvrc bato

 
Poslednja izmena:
Ma moze tebi da bude sumnjivo sta god hoces to je moj DL, kao sto je i meni sumnjiv tvoj UL, ping... A i taj tvoj DL mi je jako sumnjiv.
Vidi imam ja rezultate sa vecim UL od tebe(okacicu i to, zbog tebe da vidis) kao i ping od 5ms.
http://www.speedtest.net/my-result/3481293664
evo ti veci UL http://www.speedtest.net/my-result/3478149292
evo ti ping 5ms http://www.speedtest.net/my-result/3481228542
Izvoli. E sad imam jedno pitanje ali nije za ovu temu postavicu u pravu pa ako neko zna nek mi odgovori.
 
Neizvesna trka, trebaće ovde još rezultata da bi se dobio pobednik :d
 
Imao je neki rezultat preko 100/100 ranije, postavio covek:) Nece taj skoro bio skinut s' trona ;)
 
3494526090.png
 
Telekom VDSL 50/10 sa ukljucenim upload boosterom.

 
Opaa, uzeo si booster lepa brzina, ja sam jos uvek na osnovnoj varijanti nije mi potreban za sada veci UL ali cu boga mi da uzmem da probam, za sada siromasnih


 

Prilozi

  • 3539209617.png
    3539209617.png
    31.1 KB · Pregleda: 102
Poslednja izmena:
E tako, vidis kako mozes kad hoces. Sta ce ti namestanje ss-ova ? Lepo brate okacis regularan ss i milina, kao sad sto si recimo.

Dobra je stvar UB. Zivlji je surf, oseti se
 
Brate ti nisi normalan, ja mislio ludilo te proslo a ono je kod tebe izgleda vecno. kakvo crno namestanje SS ti si.... brate nemam sta sa tobom da pricam vise dao sam ti jos jednu priliku da pokazes da si normalan ti opet nisi iskoristio i opet pokazao ko si i kakav si.
Molim te ne nastaljvaj sa pricom nema potrebe, ja ti lepo kazao i sve lepo a ti i dalje prozivas i sto je najvaznije lazes da sam ista namestao, kao prvo ja to ni ne znam da radim(voleo bih) i cuj nisam ja dete da se time hvalim ili ne znam ti ja sta kako ti to u svojoj glavi tumacis, brate ja imam malo mnogo godina za tebe, imam porodicu, dete....sredjen zivot nisam klinac kao ti.
U svakom slucaju ...
 
Da sta je cudno voleo bih da znam da radim u Photoshop-u ali ne znam, a ne nije mi zao sto nisam lazirao, jel vidis u cemu se nas dvojica razlikujemo???!!!
 
Pacijenti. Both:)
 
12/1 orion telekom

3542999599.png
 
Slazem se sa tobom Miki do pola u delu za njega.:)

Prvi covek sa kojim si se slozio u zivotu. Od ovog dana vise nista nece biti isto za tebe.

Ipak, moze li neko da okaci ss sa Targa, neki paket sa jacim uploadom ?
 
Nazad
Vrh Dno