Šta je novo?

Sony Xperia Z3 Plus

Stigle sluške, prvi utisak odličan, za sada nisam primetio nikakve probleme...
Kućište je moglo biti malo tanje, ali svejedno deluje jako kvalitetno.
Zvuk je odličan, na maksimalnoj jačini nema izoblicenja, mada to već zavisi više od samih slušalica koje se kače na uređaj, ovde su u pakovanju mh755, uporedicu kasnije sa nc31...

sent from e6533
 
Ne smeta ti da slusas na 100 posto jacine zvuka?Dal je moguce da nisu bas glasne,cudilo bi me...
Mada i fajl je bitan koji si slusao tj da nije neki krs od 128kb/s

Sent from my E6653
 
A gde je napisao da je nezadovoljan zvukom sa tih slusalica? Samo je napisao da nema izoblicenja zvuka na maks. jacini a tako i treba da bude.
I nema veze da li je fajl krs mp3 ili lossless, moze i flac npr da bude ''utisan'' u samoj produkciji a 128kbps mp3 izuzetno glasan ali krs kvaliteta.
 
Poslednja izmena:
Da da, samo sam probao na maksimalnoj jačini, ali nije potrebno ići preko 60-70% jačine. Zvuk jeste malo bolji na nc31 vs.mh755, ali to može biti i moj subjektivni utisak. Baterija, prvi utisak, uz konstantno korišćenje sluski tako da može da dobaci drugi dan, ali videćemo

sent from e6533
 
@djurkash, i, kako si zadovoljan slušalicama posle par nedelja? :)

Meni stigoše MH750 uz Z5, tako da sad nešto poredim SBH80 i njih i otprilike su tu negde, deluje da je bolji bas na MH-750 jer je drugačija in-ear gumica i bolje zatvara uvo, sličan zvuk dobijem tek kad pritisnem SBH80, ali neće tako da stoji sama slušalica. Imao sam i NC31 sa Z3 koje su slično zvučale, ali sam se toliko brzo odvikao od kablova za ovih mesec dana da nema šanse da se vratim na bilo šta što nije bežično. Ali eto, dobro će da posluže kad se isprazni bezobrazno loša baterija na SBH80. :d
 
@djurkash, i, kako si zadovoljan slušalicama posle par nedelja? :)

Meni stigoše MH750 uz Z5, tako da sad nešto poredim SBH80 i njih i otprilike su tu negde, deluje da je bolji bas na MH-750 jer je drugačija in-ear gumica i bolje zatvara uvo, sličan zvuk dobijem tek kad pritisnem SBH80, ali neće tako da stoji sama slušalica. Imao sam i NC31 sa Z3 koje su slično zvučale, ali sam se toliko brzo odvikao od kablova za ovih mesec dana da nema šanse da se vratim na bilo šta što nije bežično. Ali eto, dobro će da posluže kad se isprazni bezobrazno loša baterija na SBH80. :d

Pazi, baš sam testirao bateriju, i moje(sbh54) su izdržale oko 1h poziva i preko 4h audio na maksimalnoj jačini, za nekog nedelju dana, što nije loše...
Imao sam i mh750 ove nc31 i ne koristim i nikako da ih stavim na oglase, za sada sam prilično zadovoljan sa sbh54...


sent from e6533
 
Tjah, 1h poziva i 4h audio... znači isto bzvz baterija ili ja imam prevelika očekivanja. :) Nekako mi to sve slabo, uglavnom potrošim po 2-3h dnevno (što muzike, što poziva) i to već mora uveče na punjač, sutra me izdaju na pola dana. Posebno iritira što kad se pune, ne mogu da se koriste (jeste i da bi bilo baš nezgodno da se dovuče kabl od powerbanka do iza vrata, ali ajd, poslužilo bi bolje nego tišina :d).

No dobro, tu su sad ove s kablom da uskoče. :d
 
Tjah, 1h poziva i 4h audio... znači isto bzvz baterija ili ja imam prevelika očekivanja. :) Nekako mi to sve slabo, uglavnom potrošim po 2-3h dnevno (što muzike, što poziva) i to već mora uveče na punjač, sutra me izdaju na pola dana. Posebno iritira što kad se pune, ne mogu da se koriste (jeste i da bi bilo baš nezgodno da se dovuče kabl od powerbanka do iza vrata, ali ajd, poslužilo bi bolje nego tišina :d).

No dobro, tu su sad ove s kablom da uskoče. :d
Meni je tih 5-6 sati dovoljno, ne znam što nisi uzeo lg tone ili level u ako su hteo dužu bateriju sa takvim dizajnom?

Nexus 7 (2013)
 
Šta znam, nije mi oblik bio bitan samo BT konekcija i da je pristojan zvuk. Slučajno sam naleteo na SBH80 u nekom uporednom testu i bile OK ocene, OK cena, još su i Sony (znam, znam, ali je to vrlo bitno kod OCD ljudi...) tako da nisam dalje ni gledao.

Imam i neki Jabra BT handsfree koji izvlači nedelju dana u standby i sate i sate razgovora, ni na kraj pameti mi nije bilo da gledam ove koliko guraju, kontam duplo veće telo, baterija mora da je OK. :-d

Sent from my E6683 using Tapatalk
 
Od stereo bt sluski imao sam plantronics backbeats 2, i pre toga motorola s9, sada zamalo da uzmem jaybird x2, ali sam uspeo da se uzdrzim i naručio sbh54...ali sam znao šta uzimam i to i dobio...
Ako ti ne odgovaraju, u oglase, nećeš mnogo izgubiti...

e6533
 
Od stereo bt sluski imao sam plantronics backbeats 2, i pre toga motorola s9, sada zamalo da uzmem jaybird x2, ali sam uspeo da se uzdrzim i naručio sbh54...ali sam znao šta uzimam i to i dobio...
Ako ti ne odgovaraju, u oglase, nećeš mnogo izgubiti...

e6533
Jel ti imas z3+ bronzani?

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока
 
Jel mozes staviti sliku da vidimo kako izgleda ta boja?

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока
 
Kad stignes [emoji1]

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока
Evo par sličica, nemoj da me razapinjete slikao sam jedinom kamerom koja mi je bila pri ruci, htc one x:
f19be4ccb533da41ce477631a7e6326f.jpg

11589544d6f26ee1cf97e631a0e10419.jpg

e3c1f3e3c3ce66daee533309e92fe0f3.jpg


e6533
 
Odlicno izgleda taj Z3 Plus u toj boji,prelep je.
 
I meni se svidja [emoji1]

Послато са HTC One уз помоћ Тапатока
 
Kako ste zadovoljni ovim telefonom ja sam danas narucio za mene. Vredi li?
 
Uglavnom ljudi pitaju prvo pa onda naruce! Kontam da se neces pokajati

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pa citao sam koliko toliko, morao sam da biram izmedju g3 dual i ovaj, takva je situacija bila i verujem da je ovaj bolji izbor.. Kosta me nekih 250e. Bas je kao ovaj sa slike gore. Imao sam z2 i meni je bio odlican telefon valjda ce i ovaj
 
Izabrao si pravi model ,nema da brines ,odlican telefon

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Kako ste zadovoljni ovim telefonom ja sam danas narucio za mene. Vredi li?
Odličan uređaj i pored svih svojih mana. Bateriju računaj do 4h SOT, "igračima" se pregrevao, ja tih problema nikad nisam imao. Po meni odlična kupovina kada se pogleda odnos uloženo/dobijeno...

Mi MAX
 
Pa jamislim da je bolji izbor od g3, ja od igrica igram clash of clans i to pomalo. E sad koristim gomilu programa za chat face wu viber volim da slikam i to je to. Kontam bice dobar izbor, dizajn mi se dopada a i kvalitet izrade


Imam jedno pitanje za vlasnike ovog modela, dali je staklo kamere posebno odbojeno ili je u celini sa zadnjim staklom. Cini mi se da je vise "flat" nego kod sony z2 (koji inace ima plasticno socivo kamere). Pitam iz razloga sto radim na b pumpi i 2x mi se desavalo da ako dodirnem staklo kamere rukama umazanim u gorivo osteti se UV coating. Kontam ako je staklo kamere izjedna napravljeno sa zadnjim staklom mogla bi folija da ide preko celog zadnjeg dela
 
Poslednja izmena:
Uh, ako se sećam dobro, a bilo je davno, jeste odvojeno... Mogu ti proveriti tek krajem nedelje, kada bih mogao videti uživo.. valjda ima još korisnika 3+ na forumu

Mi MAX
 
Uh, ako se sećam dobro, a bilo je davno, jeste odvojeno... Mogu ti proveriti tek krajem nedelje, kada bih mogao videti uživo.. valjda ima još korisnika 3+ na forumu

Mi MAX

Jedina stvar koja me brine na tom fonu je staklo kamere... Do kraja nedelje cem i stici pa cu sam videti
 
Jedina stvar koja me brine na tom fonu je staklo kamere... Do kraja nedelje cem i stici pa cu sam videti

Nije staklo, nego plastika. I da, jeste ovojeno od stakla(tj nije u sklopu njega, nego je zalepljeno s unutrasnje strane). Po mom misljenju je to jedna od najjocajnije resenih stvari na xperiama, plastika se lako grebe i taj UV sloj je tezak shit.
 
Nije staklo, nego plastika. I da, jeste ovojeno od stakla(tj nije u sklopu njega, nego je zalepljeno s unutrasnje strane). Po mom misljenju je to jedna od najjocajnije resenih stvari na xperiama, plastika se lako grebe i taj UV sloj je tezak shit.

Ma znam.... Zbog toga sam protao bukvalno novu Z2 i sad se mislim da odustanem od kupovine ovog dok jos mogu.. mislo sam da je bolje reseno na novijim telefonima
 
Nazad
Vrh Dno