Šta je novo?

Sony Xperia XZ3

Meni se čini da su na tim slikama 2 modela. Jedan ima tri kamere i sve senzore, a drugi ima dve kamere senzor otiska prsta i dual blic, inače mislim na poleđinu.

Послато са HTC U12 life уз помоћ Тапатока
 
P.S. Bila je vest na tviteru da od Kompakta nema ništa.
Svi Sony modeli će očigledno biti odlični ove godine, ali je ogromno pitanje da li će na vreme biti dostupni željenim kupcima. Najgluplji im je potez (možda nije do njih) kada mesecima posle konkurencije izbace model koji ponovo mesecima kasni do početka prodaje.

Послато са HTC U12 life уз помоћ Тапатока
 
Ludilo, 1000 informacija a niko ne zna, bar ne zna koji je model u pitanju cak i ako izgled mozemo nagovjestiti po maskicama, pa se tako govorka da je to mozda i XZ3 Premium.
 
Izgleda da konačno stiže nešto ozbiljno i baš dobro od Sonija... Još mesec dana i znaćemo. :)
 
Svidja mi se kako izgleda, jedino me muci taj odnos stranica ekrana, malo mi je to previse za moj ukus...
 
https://www.gsmarena.com/image_of_sony_xperia_xz4_homescreen_surfaces-news-35183.php

gsmarena-003.jpg
 
Au, koji daljinski.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nece Sony 18:9 dugo vremena, al zato hoce prvi daljisnki format. [emoji23]

Sent from my Nokia 8 using Tapatalk
 
Last week i ordered a screen protector and a case of the xz4, because im really excited how it will be^^ Of course its possible, that i received maybe not the correct one, but it looks really similiar to the picture, that is already availble.

If its the correct one, the phone may have a length of 162mm and a wide of 67mm. I hope the wide is not correct, because its really less.
I compared the screen and case with my Z5.
9dnu8525xPr5fR3c4O6U.jpg


Kui4g1p8mV5L5fCu858P.jpg


FR7QONUmhu4z328RyMf0.jpg

Ako je ovo tacno onda dimenzije kucista i nisu tako strasne ali AR displeja svejedno deluje nebulozno.
 
Sony Posts Record Profit Even As Android Phone Sales Remain Abysmal

U poslednjih nekoliko meseci su se povukli sa jos nekih trzista a Rus Eldar kaze da je mobilna divizija navodno pred gasenjem i da ce ''XZ4'' mozda biti i poslednji sony flagship 'droid. Mada on to ''najavljuje'' svake godine, jos od 2013.

Ako ugase ispasce ****, kad vec do sada nisu odustali ili prodali diviziju zasto bi sada ako je profit cele kompanije najveci u poslednjih 20-ak godina, bolji cak i od 2017. koja se vodila kao rekordna jos od 1997.
 
Mislim da Sony nece ugasiti poslovanje sa mobilnim telefonima. Ali kao i sami sto su rekli iz Sony-a, oni ostaju i dalje u ovom poslovanju posebno iz razloga jer vide veliki potencijal u 5G eri i zele da ostanu u komunikaciji. Prosto receno mobilni telefoni su im samo odskocna daska i temelj za nesto novo, i zbog toga im je vazno da odrze ovu diviziju.
b59f51359a28335dd54597a6bd553c2c.jpg
1ba700122b1460f9e84186faabf337e4.jpg


Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To je smesno, kao da ce samo oni (ekskluzivno) proizvoditi 5G smartfone dok ce ostali biti ''zaglavljeni'' na 3G i 4G. Pa prvi ce ih Kinezi samleti sa ponudom 5G androida :) Plus Samsung android masinerija.

Ali bi morali da ostanu u smartfon biznisu, niz je razloga za to. I da cekaju novu sansu, npr. prilikom prelaska na flex. uredjaje, da ukinu xperia brend i smisle nesto novo, uz malo agresivniji marketing i dobre uredjaje mogli bi da opstanu.
Potrebna su im samo 3-4 uredjaja u ponudi, jedan mid-high model po uzoru na Saomi F1 i jos 2-3 full flagship uredjaja u razlicitim velicinama pa makar kostali kao Samsung/Huawei, uz vrhunski hardver i poklone kod operatera (hi-fi sluske, PS konzole, kao i do sada).

Ove E/L/XA xperie odavno nemaju smisla pored kineskih androida i samo dodatno ''cede'' ionako slabu diviziju.
 
Poslednja izmena:
To je smesno, kao da ce samo oni (ekskluzivno) proizvoditi 5G smartfone dok ce ostali biti ''zaglavljeni'' na 3G i 4G. Pa prvi ce ih Kinezi samleti sa ponudom 5G androida :) Plus Samsung android masinerija.

Ali bi morali da ostanu u smartfon biznisu, niz je razloga za to. I da cekaju novu sansu, npr. prilikom prelaska na flex. uredjaje, da ukinu xperia brend i smisle nesto novo, uz malo agresivniji marketing i dobre uredjaje mogli bi da opstanu.
Potrebna su im samo 3-4 uredjaja u ponudi, jedan mid-high model po uzoru na Saomi F1 i jos 2-3 full flagship uredjaja u razlicitim velicinama pa makar kostali kao Samsung/Huawei, uz vrhunski hardver i poklone kod operatera (hi-fi sluske, PS konzole, kao i do sada).

Ove E/L/XA xperie odavno nemaju smisla pored kineskih androida i samo dodatno ''cede'' ionako slabu diviziju.

Slazem se ja, samo, kako onda samsung ima u ponudi 50 komada od J, A, C, pro, prime, galaxy, duo i ostalih serija i nebuloza sve od od 1 do 9, plus S i Note, i opet sve prodaju, nek se nosa samsung pa makar i J2-J3
 
Prosto - agresivan marketing i dostupnost kod svih operatera. Sony to nema.

Izgleda da XZ4 neće doneti ništa specijalno u odnosu na druge vodeće telefone (počelo je sa nekim loženjem a poslednje vesti i Eldarov pesimističan post će se verovatno obistiniti), biće odložena prodaja za maj/jun, biće preskup i tako... klasika za Sony. :)
 
Poslednja izmena:
Ovo je izgleda konacno prava slika kako ce izgledati XZ4, odnosno Xperia 1
Ova informacija stize od veoma pouzdanog leakera Evleaks-a.
9de81530d96d1600424c1e705227e19a.jpg
2c9bc5cd5cb8402122553222a133806f.jpg


Sent from my H8266 using Tapatalk
 
Postoji tema za XZ4 odnosno sledeci flagship koji izlazi.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Bolje da ne postoji, u tom obliku.

Jednostavno treba otvoriti novu, sa pravom oznakom modela kada bude predstavljen u ponedeljak i to je to.

Button below the FPS is the power button. It's separated so they don't run into issues selling the phones in the USA like previous models
 
Poslednja izmena:
$1099
Ahahahhahahahhaha
Hahahahaha, a koji bogovi

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pa koliko je Galaxy i iPhone????
Da se razumijemo, mislim da zaradjuju minimalno 500 dolara po uredjaju, svi da prostite *eru sa cijenama, pa do prije par god cijena je bila 1000km, a sad 2000km, znaci ne branim nikoga, to je izivljavanje, flagship vise ne moze da priusti dosta ljudi, jos ovde sa nasim standardom pogotovo.
 
Sto da ne, ako moze Huawei sa Boe ekranom (i ostalim propratnim manama), Samsung sa Exynos chipsetom (i ostalim propratnim manama), iPhone (????????), moze i Sony sa normalnim hardverom i odlicnim softverom :)
 
Pa zato će i da prodaju dva komada.
Samsung s10 je $900, xs max je valjda imao tu početnu cenu od $1099.
Smejurija.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
S10 ima Samsung softver, Exynos chipset, rupu u ekranu i QHD ekran.

Ovaj nema nista od navedenih mana i ima 4K ekran :)
 
Da izadje prvo tel, posle je lako bilo sta pricati [emoji6][emoji16]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Procurile slike, Xperia 1, valjda [emoji3]
19713beb789d6d7e6b0f56b8d464aa50.jpg
9bec494634864be5237cb2cfe7d6c0a1.jpg
23e45e64d988a4ffe20bfa851dc76df1.jpg


Sent from my H3213 using Tapatalk
 
Da li su realni sa ovakvim odnosom stranica. [emoji23]
 
Nazad
Vrh Dno