Šta je novo?

Sony PSP opšta diskusija - noviteti, pitanja, odgovori...

Ma dobro, ne uzimajuci u obzir ko gde moze da nadje, vec kazem da je besmisleno poredjenje sa USA cenama. PS3 je tamo 260e, i o tome ovde vecina moze samo da pricha :)
 
Poslednja izmena:
^
Nemo' si taki driver:d Rekni di moze si kupit PSP slim za 180 eurona u Beogradu nov sa garancijom? Ako nesh' da reklamiras radnju shibni pm

Ako imate nekog ili planirate da idete u USA morate uzeti psp. 170$=8840 dinara
 
Poslednja izmena:
ili dva :)
 
Ja još uvek ne mogu da prežalim što nisam iskoristio priliku kad su dolazili moji iz USA da uzmem PSP. Brdo džidžamidža sam bio naručio na njihovu adresu, na kraju im je trebao čitav kufer da mi to sve donesu, a nisam se setio da uzmem PSP, a tamo je 115 evra. :wall:

Ništa više pameti dogodine... :d
 
Poslednja izmena:
ako ne mozes da prezalis, kupi ga, brate, odmah i sada, makar potrosio tih 70E evra vise ... i izigraj se do sledece godine ...
 
Poslednja izmena:
za 15ak dana Force unleashed i na PSP-u :)
malo siromasnija grafika, ali i exkluzivni nivoi, gameplay videji deluju vrlo lepo...
 
Planiram da uskoro putujem u inostranstvo i da kupim PSP. Znam da nova verzija izlazi 15. oktobra (ja cu kupovati ranije, aktuelnu verziju), ali me interesuje da li treba da obratim paznju na nesto, da li svaki moze da se sredi preko pandora moda?
 
Evo, i ja bih pazario uskoro jedan. E sad, najjeftinija varijanta je Game-s koliko vidim a vidim i da se ovde prica o jos jeftinijim pa me zanima gde i kako.
Druga stvar vezana za custom firmware, koliko je komlikovano to odraditi i da li mi do kraja treba jos jedan psp ili ne. Ako treba, kome bi mogao da se obratim i koliko bi me kostalo to zadovoljstvo?
Ako pravila foruma tako zahtevaju, ocekujem odgovor na PM.
Unapred hvala!
Cheers! cheers
 
Planiram da uskoro putujem u inostranstvo i da kupim PSP. Znam da nova verzija izlazi 15. oktobra (ja cu kupovati ranije, aktuelnu verziju), ali me interesuje da li treba da obratim paznju na nesto, da li svaki moze da se sredi preko pandora moda?
PSP3000 nece moci. Ne mogu ni novi PSP Slim koji dolaze sa "fabrickim" 4.01 firmware-om. Mada ja nisam naleteo na takve u Srbiji, bar jos uvek.
 
psp300 netje motji koliko i slim nekih dva meseca :)
 
PSP3000 nece moci. Ne mogu ni novi PSP Slim koji dolaze sa "fabrickim" 4.01 firmware-om. Mada ja nisam naleteo na takve u Srbiji, bar jos uvek.

Rekoh da planiram da kupim u inostranstvu, zato i pitam. Da li je to sigurno za one koji fabricki imaju FW 4.01? I kako ja da znam u prodavnici koji je FW?

Update: Evo sad sam na nekom stranom forumu procitao guide u kom garantuju da se i PSP sa 4.01 moze "odraditi" istom metodom (pandora).
 
Poslednja izmena:
teshko da ima po bash toj, mozhda je usamljen sluchaj. btw polovnjaci su nikad jeftiniji a kad je psp u pitanju nije bitno da li je polovan.
 
Razmisljao sam ja i o polovnom... Videcu jos, imam vremena da razmisljam do kraja meseca. :D
 
Update: Evo sad sam na nekom stranom forumu procitao guide u kom garantuju da se i PSP sa 4.01 moze "odraditi" istom metodom (pandora).
Fabricki 4.01 ili PSP na koji je naknadno instaliran 4.01?
Stavi link.
 
http://forums.exophase.com/showthread.php?t=8848

U prevodu ako na kutiji pise G, ne kupujte, ako pise drugacije slovo, bezbedno je.

Inace, ko prati malo duze PSP scenu, i desavanja kod nas, znace da je razmak od pojavljivanja ovakvih verzija koje ne mogu da se hackuju i pocetka prodaje u nasim prodavnicama, prilicno velik.
Pa se tako mozda desi da kao i sa TA-082 plocama, da problem bude resen pre nego sto u vecem broju dodju do nas :)
 
Ja nebih da sam naporan, ali mogu li dobiti jedan link za psp slim od 180e? Pokusavam da ga dovucem iz italije za 170e. Ovo bi bilo mnogo lakse a nije mnogo skuplje.
 
http://pspslimhacks.com/forum/index....ic,2535.0.html
Na istom forumu se na jos par mesta pominje da je 4.01 hakabilan.
Koliko ja vidim nigde ne pise da se mogu flashovati TA-088v2 ploce (one o kojima pricamo).
Pise do 4.00, a ovo se sve odnosi na 4.01. (This will work with ANY PSP with ANY firmware (yes even 4.00)!)

U svakom slucaju Sony je prestao sa TA-088v2 plocama, i u Slim da ugradjuje nove ploce koje ne ometaju Pandoru. Ove "nehakabilne" verovatno nece ni doci do nas.
 
shta se deshava ako probam da hakujem nehakabilan psp?
 
pretpostavljao sam :)
 
Poslednja izmena:
krastavac, ka mi neko kaze "ANY PSP with ANY firmware", ja to kapiram doslovce kako je receno. Ne mogu da nadjem, ali na istom forumu sam negde u nekoj temi procitao da se to odnosi i na fw 4.01, nigde nije precizirana oznaka ploce.

U svakom slucaju Sony je prestao sa TA-088v2 plocama, i u Slim da ugradjuje nove ploce koje ne ometaju Pandoru. Ove "nehakabilne" verovatno nece ni doci do nas.

To mi bas puno znaci, s' obzirom da sam vec pomenuo da cu PSP kupiti u inostranstvu :D
 
fw 4.01, nigde nije precizirana oznaka ploce.
Pazi, moze da se flashuje firmwer 4.01, ali ako je konzola na kojoj se nalazi, iz fabrike izasla sa nekim nizim firmwerom, a naknadno je updateovna na 4.01. One koje su izasle sa fabrickim 4.01, su nemoguce za hakovanje, i to ne zbog samog firmwera nego zbog toga sto je ta serija sa 4.01 osim novog firmwera dobila i modifikovanu plocu TA-088, koja odbija saradnju sa Pandorom.
To mi bas puno znaci, s' obzirom da sam vec pomenuo da cu PSP kupiti u inostranstvu
Eh, krastavac :) Ne znam kad ces kupovati, ali imaj na umu da nijedna zastita na PSP-u nije potrajala dugo, sumnjam da ce i ovo, posto je DAX vec poodavno najavio da radi na razbijanju.
 
Samo da kazem da sam sinoc na drugarovom PSP-u igrao Wipe Out Pure i igra je stvarno ali stvarno extra! Nema sanse da ne skreces glavom dok igras! :) A dobar je Crash Warped sa ps1!
 
Uh, ja sam letos imao debeljka, naravno hackovanog i mogu reci da je extra. Imao je v3.90M33 i sve je prelepo radilo (jos i sada radi kod mog rodjaka kome sam prodao). Meni je sluzio za zanimaciju dok idem busom (naravno ne gradskim nego medjugradskim) tj. da mi proleti vreme.
Baterija mu traje oko 8h bez problema.
 
Kada sam uzeo psp,...imao sam na kartici od ortaka film,.savrsena slika,zvuk,..al me zanima,koji konvertor da koristim da bi neke filmove prebacio u mpeg4,i da li kad pustam te filmove,..imam i prevod ili neku opciju pustanja titla,..ili je to neizvodljivo,.ne znam kako se taj plejer ponasa.
 
Nazad
Vrh Dno