Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uglavnom je ip adresa, nema razloga da ti banuju nalog. Doduše meni srećom do sada za sve ove godine nije ni jedno, ni drugo. Isto sam na US preko Srbije.

Meni je sinoc opet jos jednom izbacio ovu gresku i nije hteo da se konektuje na psn. Ne znam onda zbog cega se kod mene tako to cesto desava.

A ako bi imao UK nalog da li mogu isti scenario da ocekujem da mi tako izbacuje greske, ako neko zna? :) I jedno noob pitanje mozda je i bilo vec da li mogu kad napravim UK nalog da igram igirce online sa njega jer imam placen psn+ ali za USA? I kako mogu da napravim jos jedan ACC ali kao guest da bude? Svaki put kad kliknem na guest sa drugim dzojstikom posle kada se ugasi dzojstik nestane i guest nalog. Pa jel mogu za stalno da dodam jedan? Treba mi najvise zbog ovih nekih igrica u dvoje. :)
 
Si mozda na SBB ? Meni 3 dana konzola gubi konekciju dok mi ostali uredjaji rade lepo.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Mislim da nema pravila da li je UK ili US. Probaj svakako.

Možeš da napraviš novi nalog, samo nemoj da ideš na Guest već create User. I da, dovoljno je da jedan nalog na konzoli ima PS Plus pretplatu i svi ostali mogu da idu online.
 
@Mazi7
Nisam, vektor kablovska. Meni svi uredjaji isto normlano rade, samo jedino psn me zeza nekad. Prosli put mi je izbacivao gresku da su mi banovali ip adresu, a juce dva puta ovu drugu gresku da je do servera njihovog.

@mare037
Ajd videcu ako se ovo bude cesto desavalo da napravim UK. Meni zao samo da ne banuju mi nalog bzvz. Imam vec nekoliko kupljenih igrica i psn+ placen. Mada sam mislio svakako ako je moguce neki nalog kao guest da napravim cisto zbog igrica za dva plejera. I jel treba nesto da se stiklira da je neki primaran nalog u odnosu na drugi ili ne?
 
Kada pokušam da "kupim" tj aktiviram ovih free 14 dana PS+ izbaci mi ovu poruku. E sad moje pitanje bi bilo da li mogu nekako da aktiviram tih 14 dana, a da unosom svoje devizne kartice ili PayPala ne kompromitujem svoj UK nalog obzirom na različitost regiona?
b21da37b28807aaa12c13e20f79cb7c0.jpg


Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Srpski paypal i srpska devizna kartica? Ne mozes ovo da iskoristis na taj nacin. Jedino ako ti je jedna od te dve varijante na UK.
 
Sutra dobijam Battlefront 2 i Sonic diskove [emoji119][emoji119][emoji119]

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Preporuka za igre za klinca od 5 godina?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ajd da pitam ovde posto sam guglao pa nisam bas nasao neki odgovor.
Ne znam da li se vama desava kada se ugasi ps4 da se cuje kao neko da nazovem krckanje ili pucketanje? To se desava i kada ga upalim nije bucno al se cuje neko vreme i onda prestane. U toku igre i posle nista se ne cuje. Samo kada se ugasi ili kada se upali cuje se to neko pucketanje, krckanje neko vreme i onda prestane, da plasticno objasnim kao kad plastika krcka od natezanja ili tako neki zvuk. Nije konstantno i da se cuje bez prestanka i da je bucno. Slusao sam i fan on je tih i nista se ne cuje kod njega, nego sama konzola. Mozda cete reci da sam lud ali da pitam. :d Jer ne znam dal da ga nosim na reklamaciju oni probaju vide sve lepo radi i vrate. Generalno konzola radi bez greske i nema nekih bagova itd.
 
Plastika se širi na toploti, ko bi rekao a? :D

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Aaaaaa ja mislilaaaaa :d:d:d:d

Pa sto se onda cuje i kada se upali ne odmah nego posle dva tri minuta pa prestane? Znaci to je to, plastika se siri zbog toplote? Malo mi je bilo kripi nocu kad igram i ugasim i legnem u krevet sve zivo pogaseno i cujem to krckanje, pucketanje. :S:
 
Tako je kako je, nekima su čuju češće te "pojave" nekima ređe. Zavisi od plastike.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Bilo koja LEGO igra, Crash Bandicoot N Sane Trilogy, Rayman Legends, Minecraft, Knack/Knack 2...
Mislio sam nešto što malo razvija moždane vijuge.
Dal je nešto od Lego igara na popustima? Pošto ne bih da dajem 30-50 evra 0a da mu dosadi posle pola sata.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Jak and Daxter remastered -> koji je trenutno 7.7e na PS store-u (sa PS+, prakticno 50% snizena cena 3 meseca nakon objavljivanja)

Unravel i Child of Light ili generalno skoro 90% platformerskih igri?
 
Mislio sam nešto što malo razvija moždane vijuge.
Dal je nešto od Lego igara na popustima? Pošto ne bih da dajem 30-50 evra 0a da mu dosadi posle pola sata.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ja sam lego marvele kupio na nekoj žestokoj akciji svojevremeno zbog burazerovog klinca misleći da je to igrica ides, pritiskas X i bijes se. Ali nije. Ima dosta logičkih prepreka i traži da se aktivira mozak. Bas dobra igrica za decu

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Tako je kako je, nekima su čuju češće te "pojave" nekima ređe. Zavisi od plastike.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Hvala ti na brzom odgovoru. Nisam i pomislio da moze do toga da bude se cuje. :d

Inace jel ima nekih naznaka sta ce biti na popustu od igrica za crni petak ili ne? Vidim da sad nisu dali nikakvu akciju za ovu nedelju.
 
Kod mene isto puca sve u 16. Bez brige :)

Mene vise brine sto mi naponski kabl pucketa jer ne mogu nikako da ga uguram lepo u konzolu pa se cesto cuje kao da ce da ispadne. Ja gurnem malo jace(malo vise jace) ali uopste ne upada lepo,bukvalno sa dva prsta da blago povucem,on ce da izadje lagano. A sad da divljam i iz sve snage da uguram ne smem da ne poremetim taj ulaz jer kako sam cuo ne moze da se servisira... Ehhh

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Kod mene isto puca sve u 16. Bez brige :)

Mene vise brine sto mi naponski kabl pucketa jer ne mogu nikako da ga uguram lepo u konzolu pa se cesto cuje kao da ce da ispadne. Ja gurnem malo jace(malo vise jace) ali uopste ne upada lepo,bukvalno sa dva prsta da blago povucem,on ce da izadje lagano. A sad da divljam i iz sve snage da uguram ne smem da ne poremetim taj ulaz jer kako sam cuo ne moze da se servisira... Ehhh

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
To je slucaj i kod mene. Pucketa samo jos varnice fale, a dosta lako ispada, pa sam visak iza savio tako da od zida ife direktno u konzolu.

Sent from my HUAWEI CUN-L01 using Tapatalk
 
Ja sam lego marvele kupio na nekoj žestokoj akciji svojevremeno zbog burazerovog klinca misleći da je to igrica ides, pritiskas X i bijes se. Ali nije. Ima dosta logičkih prepreka i traži da se aktivira mozak. Bas dobra igrica za decu

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Sve lego su taj fazon i moze da bude iritirajuce za 5 godišnjeg klinca..

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Sve lego su taj fazon i moze da bude iritirajuce za 5 godišnjeg klinca..

Sent from my D6603 using Tapatalk
Misliš teška ili dosadna?
Neku trku imam dečji fazon pa ne može nikad da pobedi, tesko je i za mene jer su kontrole i upravljanje loše dosta. Neka što je bila free uz PS+ ubi me ako znam kako se zove.
Unravel mi deluje extra zanimljivo I jednostavno. Tetris bi mu se sigurno svideo, nije to lose za aktivaciju mozga.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Retko koja ps3/4 igra ce da oduševi 5-6 ogodisnjaka, imam takvog i pričam iz mog ugla. Pogledacu baš listu kad budem imao vremena pa javljam. Ima igre koje voli sam da igra, samnom i sa društvom. Ja mu na žalost dopuštam povremeno i naslove koji su pegi 12 ali samo u mom prisustvu.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ja sam burazerovom malom pokazao i GTA V. :D
Ali samo jurnjavu sa policijom


Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pa do juče je bio popust na US... Warner Bros, gomila Lego igara tipa Star Wars, Batman. Bili za neke smešne novce, sve ispod 10 dolara koliko se sećam.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Misliš teška ili dosadna?
Neku trku imam dečji fazon pa ne može nikad da pobedi, tesko je i za mene jer su kontrole i upravljanje loše dosta. Neka što je bila free uz PS+ ubi me ako znam kako se zove.
Unravel mi deluje extra zanimljivo I jednostavno. Tetris bi mu se sigurno svideo, nije to lose za aktivaciju mozga.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Retko koja igra može tako malom detetu da drži pažnju dugo.
 
Pa do juče je bio popust na US... Warner Bros, gomila Lego igara tipa Star Wars, Batman. Bili za neke smešne novce, sve ispod 10 dolara koliko se sećam.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Do k****! Sad su sve 20 i više. Ništa čekam sledeći popust.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno