Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Stigao photomode u Order 1886. Par mojih primera:

eynnkx.jpg

ygpusg.jpg

etihdf.jpg



http://www.youtube.com/watch?v=DZhCG7AejhM
 
Slicno TLoUR photo modu... Bas cu probati da se poigram sa ovim.
 
Shadow of The Beast Slike sa nekog PSN eventa:

83dee45baa3cbc55ff4c60af377bb679.jpg


b076bacf96ff066ab175478ee87981c4.jpg


2e676806ca2d7dc7cffb16abd60cc471.jpg


3898a5407d8c81331340e663fae10892.jpg


dc8ce65f93d524899db55b64a3de86cd.jpg
 
Poslednja izmena:
Na prave oni...

Ali izgleda da se trude, čim pokazuju onaj stari, legendarni box art :D

Sad znamo da je sidescroller, na poslednjoj slici mi odlično izgleda.
 
Poslednja izmena:
Dobro je sto ga nisu pokvarili i napravili modernu glupost sa motornim testerama i demonima :)
 
Uff kako ce ovo da se ljusti... samo da izadje 7 maja ako ga ne oduze ponovo...
 
Ja sam sinoc tek skontao da igre koje su kupljene na disku ne mogu da rade bez diska!!! Koja iritantna ******stina...
 
Ja sam sinoc tek skontao da igre koje su kupljene na disku ne mogu da rade bez diska!!! Koja iritantna ******stina...

Jel ti PS4 prva konzola? :D

Bila je i ta opcija. Sećaš se Microsoftovog always on DRM-a? Jako lepo prihvaćeno u javnosti.

This. Bullshit je prevagnuo preko "useful features"-a, bolje nam je ovako. Moramo mrdnuti dupe da promenimo igre, ali zato mozemo prodati te diskove bilo kome. :D MS je hteo da se totalno ogranici preprodaja i da se istalacije igara moraju finalizovati sa internet pingom. No thanks.
 
Poslednja izmena:
Ali zato ima besplatni auto svakog meseca za DC :D Ovaj mesec dobijamo "Bre Ferrari"

 
MS je hteo da se totalno ogranici preprodaja i da se istalacije igara moraju finalizovati sa internet pingom. No thanks.

Stvarno su imali lude ideje.
Ali zbog toga su neke dobre stvari ostale u finalnoj verziji:
- deljenje igara je potpuno legalno
- konzola je potpuno region free
- moguce je instalirati igru na externi hard, odneti kod druga, ulogovati se i igrati bez diska
 
Deljenje je potpuno legalno i region free je i na PS4.
 
DLCovi 100% nisu region free.
Koliko ja znam game sharing nije legalan, vec se radi o workaroundu. To sto Sony nikada nece banovati ljude sto to rade je nesto drugo.
 
Da ali Bojan je hteo reci da su dvojica u istom odnosu 50:50 i imaju ista prava, kao kada bi na PS4 bila dva nosioca a ne gost i nosilac...

Mada zavisi kome sta vise odgovara, gostovima sigurno ne odgovara ta raspodela na X1...

A region free PS4, ****s to kada brate ne prepozna mi save fajlove ako menjam region itd, ili dlc mora biti sa istog regiona i tako dalje, ma muka me hvata, kao po navodima je region free... Svaki disk moze uci u konzolu to stoji, ali kasnije nadogradjivanje ekspanzijama uvek ide zajebano, moras da pratis koji ti je disk region, ili sama digitalna igra koji je region...

Znam da znas sve ovo padawan, govorim ostalima...

I dalje sam pristalica PS4, ali ako nastave da nas ovako deru i limitiraju nije mi problem otici sto dalje bez osvrta, kod naseg Billa...
 
Poslednja izmena:
Guest / Nosilac je bio legalan potpuno na PS4. Fantom je bio nelegalan ali to su ukinuli sa poslednjim apdejtom.
 
Kao sto mefisto kaze, tako meni radi... Potrebno je samo napraviti log in navodno iz US-a, a to je moguce uraditi Hola ekstenzijom.
I onda svakih 14 dana ce te verovatno upozoravati da nisi vise u zemlji i da nemas pristup, pa samo odes opet log in iz US i to je to, sve uredno i legalno :D
 
Spotify je najbolja aplikacija koja je došla na PS4 bar za mene :)
 
Pohvala milosma za Spotify ;)
Ni ja nisam znao kako i sta dok mi decko nije rekao...
 
Jel ta Spotify aplikacija free za korišćenje kao i recimo vidzone? Nisam je nikada probao ali ako konstantno pusta muziku u igri to znaci da ne mozes jasno čuti cinematic delove zbog muzike?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno