Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iskreno svejedno ti je, razlike su minimalne.
 
Ma kako minimalne, 7200 je bar 30% brzi.
 
Gledam sad učitavanje je oko 1s brže na 7200. Skoro 2 s na sshd 5400. Kako su se pokazali ovi hibridi
 
Koliko se secam radi samo zicno. Neka me neko ispravi ako nije tako.
 
A da pročitaš post iznad?
 
Ма нема потребе, ево, данас је празник, па ћу ја, упркос себи, да одговорим: да, ради.
 
Thx, nisam znao. In the meantime:

"PlayStation 4's hardware sales

Prefer to play your games locally? So do 18.5 million other folks: Sony announced during its CES press conference that that's how many PlayStation 4 systems it's sold since November 2013. A handsome 4.1 million of those were sold just during the holiday shopping season. As far as console wars go, Sony's doing just fine. " source: Engadget
 
Treba mi hitan odgovor. Deaktivirao sam par nosioc naloga pa da opet sve instaliram na novi hdd. Jel ima neke bojazni da mi neko preuzme nosioca tj zameni sa gostom. Neko npr proda gosta u medjuvremenu dok sam ja u stanju mirovanja
 
Pa gost uvek moze da te zezne i promeni pass, uglavnom kao i ti njega. To nema veze sa ponovnim skidanjem, zato treba uvek da ides preko sigurnih kombinacija ili sa ljudima koje poznajes...
 
Ok nego ako on sad pre mene skine igricu jel prelazi u nosioca ili zadržava gost nalog?
 
Ako ne aktivira konzolu kao primarnu ostaje guest.... ako je aktivira.... krastavac....
 
Jel moze da se ponovo od nosioca da se napravi fantom. I kako?
 
Posle prvog fantoma, na svakih 6 meseci se moze napraviti dodatni novi fantom, nije bitno da li su stari fantomi u upotrebi ili ne. Ako imas volje/vremena, jedan account moze da istovremeno kortisti 20 ljudi [bice ti potrebno skoro 10 godina za to :D].
 
First Light ima optimizovaniji engine, u istim zonama grada kao i Second Son, framerate je jaci za 4-8fps-a.

Inace jel stigla igra na PS+?
 
Destiny je meni licno najveci promasaj koji sam napravio za PS4. Igrao sam je kad je izasla, mozda prve dve nedelje. Nakon toga, s vremena na vreme, kad god bih hteo da pokrenem svaki put mi je igra izbacivala PSN error. Znaci igru nisam igrao od Septembra. A jos i sto su me carinici opeljesili za 2000 din poreza, kad se tad nisam obesio, necu nikad. Danas hocu taj Legendary loot da pokupim - nema sanse. Error, pa error.
 
Pa prvo, zasto uze igru na disku kada je digitalna kopija uvek jeftinija i dobijes je odmah :) Drugo, nije mi jasno kada ljudi igru nazivaju promasaj zato sto ne radi online :d Kao da si rekao ovaj auto je krs jer ima gume od juga :d

I nemoguce je da igra ne radi online vec 9 meseci, problem je sto su svi nestrpljivi i hoce odmah sada sve odmah.
 
Poslednja izmena:
Prvo nije jeftinij (mozda jeste u Srbiji), digitalna je obicno skuplja (cist bezobrazluk, nema nikakvog smisla). Drugo, igru na disku mozes da prodas kada zavrsis sa njom i vratis tipa pola novca nazad, sa digitalnom to ne mozes pa ta varijanta ispada daleko skuplja...
 
Moze i kod digitalne, tako da taj argumenat ne stoji.
 
Наравно да може, али велики број људи неће/не зна/не жели/не може да се бакће са share-oм. Тако да то може више дође као нека шарена лажа :)
Конкретно ја сам питао пар људи који су у ИТ сфери, и добио различите негативне одговоре.
 
Наравно да може, али велики број људи неће/не зна/не жели/не може да се бакће са share-oм. Тако да то може више дође као нека шарена лажа :)
Конкретно ја сам питао пар људи који су у ИТ сфери, и добио различите негативне одговоре.

Ja konkretno ne želim da se zezam sa share-om. Sviđa mi se ideja ali u praksi nikako. Tu onda imam opciju da li ću igru preko PSN-a platiti 70€, nemam US account, ili 50€ preko Engleza. Naravno, kad su mi zviznuli 2000din na carini ispalo je da bih tek malo gore prošao da sam preko PSN-a uzeo. Igra je stigla za 4 dana, tako da bih slično čekao. I da, igra mi uopšte ne radi svo ovo vreme. Ono što sam igrao došao sam do 13-15 levela, nemam pojma više. A tada čak nisam uspeo nijedan od onih MP mečeva da odigram jer nije mogao da nađe dovoljan broj igrača. Tako da taj deo u finalnoj igri nisam ni video. U beti je to radilo bez problema.
 
To je tehnički problem, krastavac...
Da ti je legla u suštinskom smislu, verovatno bi drugačije pričao, jer to nema veze sa "igrom", nego nekim drugim stvarima.

Meni je drago što sam video da bar nekoliko ljudi onako generalno pohvali Destiny posle svega što se pisalo po netu.

Danas se za moj ukus previše priča o nekim sitnim detaljima, a olako prelazi preko kompletnog utiska koji neka igra ostavlja.

Zato mi prija da vidim kad neko prosto napiše "Dobar ovaj Destiny" i kad vidim da nije pročitao svaki detalj pljuvačine po netu.

Važi za sve igre, nema veze sa ovim, naravno. Bar nekoliko igara prošle godine je tako prošlo, a meni su se mnogo svidele...

Kao da ljudi lakše progutaju neku najobičniju (generic što bi driver rekao :D) igru koja nema tih sitnih gluposti nego nešto što je stvarno vrhunski po nekim bitnim pitanjima, a očigledno ima mana.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno