Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na koju foru tek tako mogu da se obore PSN i Xbox live? Kako se nikad ne desava na steamu recimo.. ne verujem da je 'postedjen' jer ga vole hakeri.
 
Na koju foru tek tako mogu da se obore PSN i Xbox live? Kako se nikad ne desava na steamu recimo.. ne verujem da je 'postedjen' jer ga vole hakeri.

DDoS je jednostavan nacin napada u kojem hackeri samo posalju OGROMAN broj informacija ka targetovanim serverima, onemogucavajuci normalnim korisnicima da se probiju kroz svu tu guzvu na recepciji. Napadi su veliki, i prvo sto prsne su login serveri [oni koji su ranije logovani oni obicno mogu da odrze konekcije duze vreme].



Anyhow, dok su serveri down pokusao sam sinoc da ugrabim S-Rank na main misiji Ground Zeroes-u. Ovaj put sam se odlucio za PURE SPEED. Bas imam neki bad luck, vec vise puta mi je falilo samo oko ~1-2k poena...
 
Nije, xbox live radi.
 
Ja se jako nadam da ce resiti ovo sa PSN do 30 decembra, posto je battlefiled dotle na popustu :D.
 
A na ps3 radi? wtf samo na ps4 je down
 
Izgeda da su rešili problem, videćemo ujutru:

Service to #PSN is being restored but will take time to be fully operational again. #PS4 #PS3 #Sony #isPSNdown #Christmas RT
 
Navodno nesto ce davati na poklon zbog pada psn.
 
Sad bi bio red da svima daju Driveclub, ali full verziju. Jer ovo sad je crveni karton ;). Žuti je bio kad su zakinuli za PS+ verziju.

Samo da ne daju AC Unity, to ****** od 18fps neću ni za dž :D
 
Da li može (i kako) da se instalira PlayStation®App za android?
Imam Nexus 7 i živim u Srbiji :) .
 
Pokušao sam ali me obaveštava da nije dostupno za moju državu.
Da li je potrebna neka gimnastika za skidanje?
 
Sad bi bio red da svima daju Driveclub, ali full verziju. Jer ovo sad je crveni karton ;). Žuti je bio kad su zakinuli za PS+ verziju.

Samo da ne daju AC Unity, to ****** od 18fps neću ni za dž :D

Sredili su framerate skoro u svim situacijama...


Da li može (i kako) da se instalira PlayStation®App za android?
Imam Nexus 7 i živim u Srbiji :) .

Skini APK rucno i instaliraj aplikaciju npr preko Air Drioid-a. Radice ti perfektno.
https://www.google.rs/search?client...suggest&gws_rd=cr,ssl&ei=X3meVInfKpb3asfugfgN
 
Probao si na Google play-u...

Kucaj na Google-u playstation app apk I naći ćeš lako, dozvoli na telefonu instaliranje aplikacija koje nisu sa play-a, instaliraj to što si skinuo i to je to.
 
Poslednja izmena:
^ Ma sprdam se malo na racun fps-a u igri, ali ipak, Patch 4 je doneo jos koji frejm vise, pa se situacija koliko-toliko popravila. Npr. kad je Arno okruzen gomilom NPC-a, fps je oko 23-24, a ako nema guzve fps je oko 30. S obzirom da je Ubi uspeo da ubije i Tetris (koji vizuelno ne moze da se poredi sa AC-om) sa frame drop-ovima, onda je sve jasno. ;)
 
Jos nisu sredili AC, 24-30 fps je katastrofalno, koliko god to neki tvrdili da je igrivo, i dalje ostaje to da je najbolje igrati unity na PC-u, naravno ako imas dobar hardver.
 
Pa na PC-u je tek ne igrivo! :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno