Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nadam se da ce to biti najgore iznenadjenje od onoga sto imaju :)
 
Jel probao neko od vas da koristi NBA league pass preko NBA gametime aplikavije ?ja ne mogu DA se ulogujem
 
Mene je baš razočarao... Očekivao sam mnogo, mnogo više.

Nikakav napredak, grafika ništa posebno, ista igra ko pre...
 
podelili i besplatne igre... nista specijalno za sada.
 
Ovo ce da bude soundtrack za Uncharted..

 
Mene je baš razočarao... Očekivao sam mnogo, mnogo više.

Nikakav napredak, grafika ništa posebno, ista igra ko pre...

+1 zaista je tako, nista spektakularno, onaj reveal trailer je mnogo bolje izgledao i ocekivao sam da bude priblizno tome al izgleda ne. Ovo nista bolje ne izgleda od TR na PC-u na max a da ne pricam o Ryse-u koji je par nivoa iznad (vizuelno). Mozda je ovo rezultat onog njihovog "we are targeting 60fps"ko cega znati...
 
Hmmm blago razocarenje... Cela ova priroda i stene, pecine mi deluju 'plastelinsko'.. moglo je bolje
 
Ne verujem da je iko očekivao ovaj nivo od Naughty Dog-a, izgleda dobro ali to je ništa posebno čak i u odnosu na third party igre.

Još više mi smeta što nema napretka po ostalim pitanjima, zabole me za grafiku.
 
Uvek zabavno skakutanje i nimalo ocigledni hintovi :)
 
Kuliramo ti ta trolovanja, valjda primećuješ (ok, može jedan post obaveštenja)
 
Ovde stvarno nije prikazano nista spektakularno (bar tako nije izgledalo na telefonu). Medjutim, svaki uncharted je izlazio tipa novembar, tako da imaju vremena da naprave ono sto se od njih ocekuje
 
Ako se od nekoga ocekivalo da razbije sa grafikom u nextgen fazonu onda je to sigurno ND sa U4 naslovom.Razocarenje i sa moje strane. Nisu uopste odmakli od U3 fizike, grafike. Daj boze da gresim i da nas oduvaju kada igra izadje ali ako ostane ovako bice cist prosek.
Ubili su se od besplatnih naslova. A i VR prica nije delovala nesto obecavajuce.
 
Hm.... Kao da nismo gledali isti Kimijev link.....
Kad sam ga odgledao sa sinom, bilo je sa moje strane OK ( ipak sam ja mator ), a on je rekao da je grafika drasticno bolja.....
Posto ste svi ovde krenuli da pljujete, upalili smo U1, U2, U3..... cisto da uporedimo sa ovim.....
Reci da nema razlike je.... smesno.....
A igra kao igra je ista, ne moze da se izmisli topla voda.... :D
 
Zdravo svima.
Dugo vremena samo citam forum ali sada bih hteo da kazem i neko svoje misljenje...
Mozda smo mi previse ocekivali od U4 ali krajnje je neprimereno reci da se igra po grafici ne razlikuje od U3 jer je to apsolutno netacno. Napredak u grafici je vise nego ocigledan.
 
Hm.... Kao da nismo gledali isti Kimijev link.....
Kad sam ga odgledao sa sinom, bilo je sa moje strane OK ( ipak sam ja mator ), a on je rekao da je grafika drasticno bolja.....
Posto ste svi ovde krenuli da pljujete, upalili smo U1, U2, U3..... cisto da uporedimo sa ovim.....
Reci da nema razlike je.... smesno.....
A igra kao igra je ista, ne moze da se izmisli topla voda.... :D
Mislim da niko ne spori da izgleda bolje od starih uncharteda. Medjutim, ND je uvek postavljao standarde za grafiku na ps3, ovde to ne deluje tako..

Sto se gameplay-a tice, tu nema sta mnogo da se izmislja. Tomb Raider malo pokrao uncharted, sad ovi malo pokrali TR :)
 
Ogradili su se i rekli da je pre-alfa tako da ima tu jos posla i na kraju i poliranja tako da se nadamo najboljem.
Inace lepo bi legla remastered verzija U1,2,3 za ps4 da se podsetimo malo i nahajpujemo pre izlaska cetvorke.
Bice to zanimljiva 2015 za ps4.
 
O5 da se vratimo na prethodno....
Ako uporedis U1,U2 i U3, znas i sam kako je napredovala grafika sa iskustvom na platformi i optimizaciji.....
Meni je bilo dovoljno pomeranje biljaka dok se krije u njima da vidim koliko je to ipak otislo napred.....
A ne sumnjam da ce za godinu dana jos svasta nesto doraditi.....
Mada i ovakva, za share dusu dala :d
 
Ogradili su se i rekli da je pre-alfa tako da ima tu jos posla i na kraju i poliranja tako da se nadamo najboljem.
Inace lepo bi legla remastered verzija U1,2,3 za ps4 da se podsetimo malo i nahajpujemo pre izlaska cetvorke.
Bice to zanimljiva 2015 za ps4.

A jeste sad, ajde onda sve iz last gen da portuju opet na current gen :p I ono sto je remasterizovano je previse po meni
 
Vidim da se mnogima nije svideo Unchareted 4. Po meni vizuelni skok je veoma veoma velik, animacije kretanja i borbe su jos bolje nego ikad ranije, ali ono sto je falilo je eskplozivni "set piece" momenat koji je ND ranije uvek koristio u promocijama. Kod U2 su prikazali grad u Nepalu i zgradu koja pada, kod U3 su prikazali brod koji tone, trku do aviona koji polece i fistfight bitku na avionu. Ovde su prikazali 15min exploration i combat area, sto je po meni sasvim super demo.

Ovo je najraniji Uncharted demo koji smo dobili, sto sigurno znaci da cemo na E3-u sigurno dobiti pogled na neku spektakularnu sekvencu necega sto se rusi, i svi ce biti happy. :D

Jedva cekam da izadje U4, bas sam se uzeleo Drake-a i njegovih avanturisanja. :)


edit - http://a.pomf.se/kveuyj.gif Odlicno odradise pomeranje misica ispod povrsine koze. Igra je prepuna takvih sitnih tehnickih detalja. Npr Drake ukrade pusku od protivnika, reloaduje, i onda rukom zamota kais da mu ne smeta. Blato na odelu posle klizanja niz liticu. Priotivnici krvare kada ih udaris po nosu...
 
Poslednja izmena:
[YOUTUBE]IA0Im3j-wf4[/YOUTUBE]
 
Na PSX showfloor-u se moze odigrati pola sata od Order 1886 igre.

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno