Šta je novo?

SONY: PlayStation 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo da se zahvalim ljudim na preporuci za Istvana sa KP-a, danas sam naručio konzolu i stiže prekosutra :smoke:
 
Neka je sa srecom! Javi nam svoje utiske kao fresh user!
 
Hvala :)

Obavezno ću javiti obzirom da mi je ovo prva konzola posle 1998 godine kada sam kupio Sony 1, pa kapiram da se dosta izmenilo štošta od tada :d
 
Nije samo to. Nije mu 720p u igrama highest res. :))

Ne nego kada god izadje neka veca igra ili patch nesto ne radi kako treba...ne traje to dugo ali prosto ne radi,...a sto se tice kvaliteta igranja konzole su samo ok nista spec...ali posto vidim da svi ubijate u ime Sonija bolje da ne pocinjem :)...
 
Gde može da se vidi neka vrsta changelog-a za aktuelne FW-e?
 
Sajt PlayStationLifeStyle uvek objavi vest o izlasku novog FW-a za PS konzole i tom prilikom navede i koje promene isti donosi. Za 2.02 samo pise da poboljsava stabilnost sistema, jer je verovatno to i jedina novost.
 
Poboljsava rad odredjenih aplikacija i igara, ali se ne navodi kojih tacno.
 
Ne nego kada god izadje neka veca igra ili patch nesto ne radi kako treba...ne traje to dugo ali prosto ne radi,...a sto se tice kvaliteta igranja konzole su samo ok nista spec...ali posto vidim da svi ubijate u ime Sonija bolje da ne pocinjem :)...

LOL :d
 
Ne nego kada god izadje neka veca igra ili patch nesto ne radi kako treba...ne traje to dugo ali prosto ne radi,...a sto se tice kvaliteta igranja konzole su samo ok nista spec...ali posto vidim da svi ubijate u ime Sonija bolje da ne pocinjem :)...

Jel si siguran da pricas o konzolama, jer to sto si naveo su prvenstveno odlike PC gejminga. Ako ti konzole ne odgovaraju, zasto onda posecijes podforum posvecen njima? Naravno, nije zabranjeno, ali nije ni logicno. Uzgred, da li imas/si imao neku (PS) konzolu?
 
Ja i dalje smatram da su konzole nesto najgore sto se industriji igara dogodilo, ali ne vredi terati inat svima pa imam PS4, sta ces.

PC je daleko najsavrsenija igracka platforma, nudi vecu fleksibilnost, daleko je mocniji, redovno se upgrade-uje... Prethodna generacija konzola koja je trajala cistavu vecnost je godinama unazadila razvoj igara jer su one razvijane za prastari hardware. Sto je najcrnje, ova nova generacija je u samom startu izbacena kao zastarela, pola igara se ili muci ili ne moze da radi u 1080p (a 4k iza coska, kukuuuu), igre vec izgledaju losije nego na PC (bar one koje postoje na obe platforme). Exluzive koje te ili teraju da kupujes vise konzola ili ti onemugucavaju da ih igras, uzas...
 
Pa vidiš ja nemam predrasude imam i konzolu PS4 (oko 6 meseci) i PC, a i imam pravo valjda na svoje mišljenje :)?
A da je korisnička platforma za PS4 super ne bi izbacivali dve ispravke FW-a za 10 dana...ja sam samo rekao da to nije dostojno tako renomirane kompanije i ništa više. Da ne pričam da ima more problema koje nisu ispravili do dan danas recimo PSN se zaglupi, pa se poruka šalje 10 min, očajan korisnički servis...nema to nikakve veze ni sa PC igrama, ni sa 720p :) već sa mojim doživljajem cele priče. PS4 iskreno do sada nema ni jednu igru koja ima WoW (ne igra WoW nego efekat da se neko zapanji koliko je nešto dobro :p, mada je WoW i kao igra imao WoW efekat neko vreme :) ) efekat. Doduže iz nepoznatih razloga Destiny me još uvek drži.
 
Poslednja izmena:
Seća li se neko one prezentacije AC IV-ke kad je slika non stop zapinjala i seckala, publika počela da zviždi a francuz iz Ubi-ja počeo da divlja "šadap, šadap".
Meni je to pravi primer njihove bahatosti. Ja ovo neću kupiti, čekam free na PS+. Sudeći po ocenama, prvo dobijamo Knack (nakon ovih što su otkrivene za naredna 2 meseca) pa onda Unity :D
 
I opet ce ljudi da kupe.
Mada, ovo nije nista novo - i AC 3 i Far Cry 3 su se raspadali.
 
E brzo pitanje. Kupio bih PES 2015 da li da kupim direkt preko playstora ili ima neki drugi, povoljniji nacin?
Hvala
 
Na danasnji dan pre 20 godina:

[video]https://fbcdn-video-d-a.akamaihd.net/hvideo-ak-xap1/v/t43.1792-2/10565366_10152901542946803_2041281150_n.mp4?rl=150 0&vabr=154&oh=f189e0a753ec10609e8e26e108e43389&oe=5464D9B3&__gda__=1415895144_175accde312ed0ba05c73cae9be5bb2 3[/video]

Dobra stara vremena...
 
Hocu da kupim ps4 pa razmisljam da kupim nfs rivals igrao sam na pc-u single player kakav je multiplayer za ps4?
 
Pa bolje uzmi Driveclub.
 
Samo da iskoristim priliku da se zahvalim ovom forumu na prelomnom uticaju u naručivanju četvrte generacije sonijevog mezimčeta u polarnoj varijanti (glacier white) jer sam se nećkao s'obzirom na ghetto status console populacije u Srbiji i samih cena igara koji su ipak za naše uslove jake ali koliko vidim pomoći će sharing opcija gde sam totalna nubara:) isporuku očekujem sledeće nedelje uz pes 2015 i Driveclub a osećaj prilikom iščekivanja je neverovatan, vrv prvi put posle PSX.. No da ne dužim više još jednom hvala svima pa se ''vidimo'' u nekim budućim postovima prilikom razmene iskustava kako generalnih tako i drugim temama. Pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno