Šta je novo?

Solo 2 vs. Solo 5

marko81

Slavan
Učlanjen(a)
15.12.2004
Poruke
132
Poena
319
Verovatno 12a tema o microlab zvucnicima ali mi je bilo glupo da sopstvenu dilemu razresavam na tudjim temama pa sam resio da otvorim zasebnu.
Trenutno gledam u cenovnicima microlab zvucnike i nesto mi nije jasno, u neke dve radnje u kojima sam uopste uspeo da lociram ove zvucnike (koliko vidim trenutno je neka nestasica) cene microlab dvojke i petice su gotovo identicne pa me zanima kako je to moguce? Da li su Solo 2 toliko trazeniji od petice pa im je cena porasla ili sta vec? Oba modela su inace bez daljinskog, dakle, nemaju C u nazivu.
Za solo 2 u jednoj od radnji stoji u nazivu rimsko 3, znaci SOLO 2 III, jel to neki revidirani model, nemam pojma o cemu se radi.
Dakle, sta bi mi vi preporucili da uzimam dvojku ili peticu jer meni cena sugerise da su 2 kvalitetniji zvucnici od Solo 5 ako sa manjom snagom imaju istu cenu. Da li sam u pravu?
 
Pa da si malo procitao te "druge teme", uopste ni bi morao da otvaras svoju, mada ako je za utehu, dobices konkretan odgovor.:D

Solo 2 je bolji od solo 5. Sa c ili bez c. Solo 5 ima manji bass drajver i manja je zapremina kutije. Solo 2 je u rangu sa solo 6 (malko slabiji). Makar tako kaze 98% "recenzenata".

A usput gde ima nov solo 2. :mad:
 
nazalost, opet stara prica sa laznim cenovnicima, dakle, sem petice nema niceg drugog trenutno u ponudi a uvoznik kaze da sledeca tura stize "za par meseci" tako da cu ipak uzeti solo 5
hvala na odgovoru Slavenski
 
pa valjda postoji solo2, solo2mk2 i solo2mk3, valjda mu ovo mk2 - mk3 označava drugu tj. treću seriju solo1, solo2 i solo3 zvučnika... tako sam bar ja skontao...
 
Imadoh solo 6c nekada,a sad uzeh solo 2 i mogu reci da kidaju,kvalitet mi se cini da je na strani solo 2,jedino su malo tisi,20w po kutiji i nemaju daljinac,kontrole su od pozadi sto nije neki plus,ali s obzirom da ne treba da se misli o crkavanju daljinskog i nije toliko strasno...sve u svemu odlicni zvucnici,polovnjaci za 30e milina :d
 
Nazad
Vrh Dno