Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svima drugačije, već sam pisao o tome. Ja sam mogao neko vreme, sad ne mogu, brat sa istim uređajem kupuje. Doduše on ima huawei telefon, možda to ima veze.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ko ima Huawei telefon ima sve mogućnosti kupovine wf, ko nema Huawei telefon neka proba onu modovanu health aplikaciju koja je postavljena ovde više puta.

P30pro
 
Ja imam mi9se i dobijama na par dana po neki watch screen,sve free

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Ja bih adminima predložio i ujedno zamolio da otvore poseban podforum Smartwach uređaji u okviru "Mobilna telefonija i drugi mobilni uređaji" kako bi mogli da otvaramo posebne teme po modelu kao i kod telefona uostalom. Mislim da sad imamo gomilu satova koje treba ispratiti i mislim da bi svima bilo preglednije da se lako snađu i pronađu ono što te interesuje. Hvala unapred adminima ako podrže moj predlog
 
Poslednja izmena:
+1
[emoji106]

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Ne mora biti podeljeno po modelima, ali bar po proizvodjacima, tipa da imamo jednu temu za Smasung, jednu za Huawei/Honor, jednu za Amazfit itd..
 
Kako volim kad nađem neki WF koji se lepo uklopi uz sve [emoji108][emoji4] inače boja može da se menja dodirom, tu su još plava, žuta, zelena, ljubičasta, narandžasta...
Jednostavan wf, iz Health aplikacije.



Sent from my Mi10T using Tapatalk
 
Stvarno je odličan. Stavljen kao podrazumevani....
:)

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Mislim da nam treba podforum sa Smartwatchevima, pa polako po brendovima i modelima. Ovako je postalo besmisleno...
 
Vidim da za svaku verziju Mi Banda prave zasebne teme, ne vidim da je vama to zabranjeno....sami ste pisali o svim satovima u jednoj temi...
Svakako je istina da postoji potreba za posebno odeljenje od mobilnih telefona...
 
Kako volim kad nađem neki WF koji se lepo uklopi uz sve [emoji108][emoji4] inače boja može da se menja dodirom, tu su još plava, žuta, zelena, ljubičasta, narandžasta...
Jednostavan wf, iz Health aplikacije.



Sent from my Mi10T using Tapatalk

Kako se zove?

Edit: našao...

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel zna neko, zasto mi je nestala app sa sata za porukei mail? Bile su tu, ali cim sam upario telefon sa satom nestale su sa sata? U pitanju je Galaxy watch.

P40 Pro+
 
Mislim da to radi samo sa samsung telefonom, kao i sms poruke
 
A zasto mi stigne na satu samo obavestenje da imam viber poruku. Ali ne mogu da je procitam a satu, samo na tel.?

P40 Pro+
 
^ Kod mene na Galaxy Watch bez problema čitam poruke i odgovaram na njih. Viber, SMS, Gmail, Skype, itd. Telefon je Xiaomi Mi 10T.
 
A zasto mi stigne na satu samo obavestenje da imam viber poruku. Ali ne mogu da je procitam a satu, samo na tel.?

P40 Pro+
Sa vibera meni kako kad, nekad mogu da pročitam, nekad mi i sliku koju neko pošalje prikaže a nekad i uglavnom samo "new message"

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Xiaomi + Samsung GW kombinacija. Kad mi kontakt posalje sliku na Viberu, na satu vidim sliku. Ako je u nekoj grupi, onda najčešće dobijem notifikaciju da imam sliku u grupi bez prikaza slike, mada se par puta desilo da i iz grupe pokaže sliku, nisam provalio koji je uslov ali ponekad prikaže.


Više me nerviraju druge stvari ( mada sam pisao već o tome):

1. Ako me neko zove na Viber, sat ne zvoni već izbaci na kraju samo propušten poziv kao notifikaciju.
2. Dual Viber i Whatsapp poruke sat uopšte ne prikazuje. Ima li rešenja za to?

Gesendet von meinem Mi Note 10 Lite mit Tapatalk
 
@R-GTI
Nisam razumeo, da li si povezao drugi/novi telefon sa satom ili je odjednom prestalo da radi sa telefonom koji je inače povezan sa satom?

Inače ja imam Samsung Galaxy Active 2 + POCO X3 i sve poruke i pozivi mi stižu na sat tako da priča da radi samo Samsung+Samsung varijanta ne pije vodu.

Sent from my landline using Tapatalk
 
@R-GTI
Nisam razumeo, da li si povezao drugi/novi telefon sa satom ili je odjednom prestalo da radi sa telefonom koji je inače povezan sa satom?

Inače ja imam Samsung Galaxy Active 2 + POCO X3 i sve poruke i pozivi mi stižu na sat tako da priča da radi samo Samsung+Samsung varijanta ne pije vodu.

Sent from my landline using Tapatalk
Ne, kupio sam sat i povezao sa tel. Sumnjam da je do Huaweia. Posto nema google fabricki. Mozda fali neki fajl...

P40 Pro+
 
Stratos 2
Da li alarm može da zvoni u tačno vreme a da ne zvoni uvek ranije?
Da radi kao svaki normalni alarm nema potrebe da me budi ranije.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Kod GT2 se to zove "pametni alarm" i može da zvoni i 5 min ranije ako detektuje da ne spavam čvrstim snom. Zbog toga ga ne koristim, već "alarm za događaje" koji zvoni baš u zadatao vreme. Vidi da li tako nešto ima kod tebe.
 
Kod GT2 se to zove "pametni alarm" i može da zvoni i 5 min ranije ako detektuje da ne spavam čvrstim snom. Zbog toga ga ne koristim, već "alarm za događaje" koji zvoni baš u zadatao vreme. Vidi da li tako nešto ima kod tebe.
Nisam znao za tu mogućnost na GT2.
Kako se podešava pametni alarm? Ja pronalazim samo klasičan alarm na satu, zvoni u tačno zadato vreme.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Čučnuo fino ovaj zaštitni ring...
 

Prilozi

  • IMG_20210206_200306.jpg
    IMG_20210206_200306.jpg
    176.1 KB · Pregleda: 82
Lepo izgleda novi forum i novitete koje sam video :) ima poseban deo za pametne satove koji je smešten u potrošačku elektroniku (pametni uređaji). Mogli bi admini da ovu temu prebace tamo pod tačkom razno, a da shodno interesima se otvore teme za Huawei ili neke druge satove. Hvala :D
 
Ova tema se zatvara jer imamo forum za pametne uređaje. Molim vas da diskusioju o pojedinačnim modelima preselite u nove teme.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno