Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sve sam objasnio desetak postova ranije.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Хвала, снашао сам се, мада ми није јасна потреба за акробацијама за тако тривијалне ствари, ал ајде
 
Samo je zapostavljen GT 2e nikakvo azuriranje za njega jos od avgusta, Huawei se bas i ne trudi oko njega a predstavili ga daleko kasnije nakon GT2. Ne vidim neke bagove ali svakako bi dobro doslo neko azuriranje.
 
Veruj mi, nema nikakve poente da ga azuriras.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Meni nije stigao update na GT2 Pro a objavljen je pre 10ak dana. Stigla mi pre narukvica sa Alija [emoji16]
8afee7372336c467b495c5fd181b9aeb.jpg


Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Купио сам данас Honor Magic Watch, па ме занима како да додам још неки watch face? У Huawei Health апликацији немам никакву галерију watch face-ова.
Ај да цитирам сам себе, пошто сам кренуо полако да подешавам сат. Да ли је могуће наместити да се дисплеј на сату укључи када стигне неко обавештење. Овако сат само завибрира али се екран не укључује. И још једно питање, одакле скидати custom watchface-ове, пошто понуда на званичној апликацији није баш најбогатија.
 
Ај да цитирам сам себе, пошто сам кренуо полако да подешавам сат. Да ли је могуће наместити да се дисплеј на сату укључи када стигне неко обавештење. Овако сат само завибрира али се екран не укључује. И још једно питање, одакле скидати custom watchface-ове, пошто понуда на званичној апликацији није баш најбогатија.

Nemam MW odma da se ogradim ali kada stigne obavestenje trebalo bi da se upali svetlo sata odmah osim ako ne drzis ruku okrenutu prema dole tj sat okrenut naopako. Objasnice ti neko vec bolje iako imam veliki fond reci trenutno ne mogu da formulisem bolje. Sto se tice WF, ako koristis Huwei/Honor telefon to ti je sto ti je a ako koristis neki drugi brend telefona imas opciju da ubacis modovanu health apk na fon i tako skidas WF sa Reddita ili nekih drugih izvora. Imas postupak za to nekoliko strana unazad.
 
zaključio sam kroz probu raznih wf, ma koliko neki bili zaista lepo urađeni, da su analogne verzije wf na smart satovima pomalo smarajuće...kazaljke se gotovo uvek ispreče da pokriju neke informacije...:) nije smak sveta, ali ponekad smeta...
 
zaključio sam kroz probu raznih wf, ma koliko neki bili zaista lepo urađeni, da su analogne verzije wf na smart satovima pomalo smarajuće...kazaljke se gotovo uvek ispreče da pokriju neke informacije...:) nije smak sveta, ali ponekad smeta...
Stvar ukusa. Ja npr ne volim digitalne wf,bas mi ne idu na okrugli sat pogotovo sa koznom narukvicom
 
ma ne mislim na ukus, i meni se mnogi sviđaju, ali juče recimo da bacim pogled koliko sam pretabanao kad ono kazaljka se preprečila preko brojača :) drugi put da vidim gde sam s baterijom, opet kazaljka preko procenata...ono kad kreneš da grebeš po ekranu :)
 
Kod ponekih wf kazaljke mogu da se sklone dvoklikom u centar.
Koristim isključivo analogne jer vidim kazaljke bez naočara u AOD a i lepši su mi.
 
Nemam MW odma da se ogradim ali kada stigne obavestenje trebalo bi da se upali svetlo sata odmah osim ako ne drzis ruku okrenutu prema dole tj sat okrenut naopako. Objasnice ti neko vec bolje iako imam veliki fond reci trenutno ne mogu da formulisem bolje. Sto se tice WF, ako koristis Huwei/Honor telefon to ti je sto ti je a ako koristis neki drugi brend telefona imas opciju da ubacis modovanu health apk na fon i tako skidas WF sa Reddita ili nekih drugih izvora. Imas postupak za to nekoliko strana unazad.
Неће да се упали светло уоште, само завибрира. То ме и највише нервира јер ми је битно да када ми стигне нешто док радим, одмах видим поруку а не да морам да притискам дугмиће да бих видео. Raise to wake држим искључено.
 
Je l' zna neko gde bih mogao da kupim original punjač za Samsung Galaxy Active 2 watch?
Nešto ne uspevam da ga nađem na oglasima.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Neće, probao sam. Hvala u svakom slučaju, snašao sam se.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Ako vas ne mrzi, vi koji ste aktivirali merenje pritiska, javite kroz par dana kakvo je stanje, kako radi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Evo nakon par dana od prvog merenja i kalibracije, merenja se razlikuju u odnosu na OMRON merač za+- 3-5.
Ako je na OMRON 123/79 na satu je 121/83.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Evo nakon par dana od prvog merenja i kalibracije, merenja se razlikuju u odnosu na OMRON merač za+- 3-5.
Ako je na OMRON 123/79 na satu je 121/83.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Hvala ti! Ok su to rezultati.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koja je sustinska razlika izmedju Honor MagicWatch2 i Huawei GT2, osim u ceni? Sta gubim/dobijam ako kupim Honor/Huawei u odnosu na ovaj drugi?

Smartwatch mi 'treba" zbog koraka, pracenja pulsa/pritiska, voznje bicikla, povremene teretane/vezbanja, notifikacija za sms/mail/pozive
 
Mislim da razlike nema. Hardverski bi trebalo da su identični uređaji.
Da li si razmotrio neku narukvicu za to što tebi treba?

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Nisam jos dotle dosao, a svakako cu neku elegantnu I neku sportsku.

Sad sam u fazi trazenja sata posto je bas pala cena.

Imas predlog za narukvicu?
 
Ufffff, bilo je toliko predloga ranije u temi. Pogledaj iznad.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Zna li neko koji je model sata u pitanju u ovom Benchmark klipu? :D

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno