Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel uzimao neko sa AE skoro 22mm narukvice za sat. Meni treba za Honor GS Pro, ako ima neka preporuka za kožnu ili neku drugu varijantu, a da je lepo. Ne sviđa mi se bas ova fabrička crna za svakodnevno nošenje.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Primetio sam nesto sto me jako nervira na GT2 a to je da, kad sam u nekom rezimu treninga, notifikacije ne prolaze . Da li ja nesto nisam namestio kako teeba ili je tako zamisljeno?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ista stvar. Mislim da je to karakteristika, neki problem sa multitaskingom.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Jel uzimao neko sa AE skoro 22mm narukvice za sat. Meni treba za Honor GS Pro, ako ima neka preporuka za kožnu ili neku drugu varijantu, a da je lepo. Ne sviđa mi se bas ova fabrička crna za svakodnevno nošenje.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Da li su te 22mm narukvice univerzalne za 46mm satove tipa honor, gt2, gs pro?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Uspio sam pokrenuti aplikaciju za pritisak i ekg. Nije loše da ima, čisto orjentaciono. 20201214_175410.jpg20201214_175654.jpgScreenshot_20201214-180117_Samsung Health Monitor.jpgScreenshot_20201214-180129_Samsung Health Monitor.jpg

Послато са SM-G770F помоћу Тапатока
 
How?

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Ako ne vidi atrijalnu fibrilaciju, onda si miran i spokojan.(sarkazam).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@sakibn
Nadam se da pratiš taj pritisak i da si bio kod kardiologa jer ako je telefon izmerio tačno, imaš povišene vrednosti a i puls ti je ubrzan (ako je sve ovo mereno u mirovanju).

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
@sakibn
Nadam se da pratiš taj pritisak i da si bio kod kardiologa jer ako je telefon izmerio tačno, imaš povišene vrednosti a i puls ti je ubrzan (ako je sve ovo mereno u mirovanju).

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Misliš da ide prvo kod interniste a zatim kod kardiologa ako je potrebno!?
Po SZO normalan pritisak se smatra po novom 130/90, a puls mu je normalan, 60-80 su normalne vrednosti.
Inače pritisak se meri nakon 5min mirovanja i to tri puta u jednakim razmacima da bi se dobila prava i tačna vrednost, ruka (tj merač) treba biti u visini srca, tj položena na sto za kojim se sedi pod pravim uglom.
Odosmo u off.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Na koju foru sam juče u huawei health video watch faces za kupovinu u rsd, a danas ih ne vidim?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Meni je stalno u rsd..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Ma ne misli na to. Nego je nestala opcija da se vide WF koji se plaćaju. I ja sam imao do juče, ali sad vidim smao free WF prikazuje.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
https://youtu.be/jsFB_blT8ko
Lagano, bez ikakvih velikih muka.
Hvala, upravo sam testirao i radi.
Pritisak na satu I na aparatu za merenje istog je skoro identičan. Pratiću par dana pa da uporedim kako se ponaša.
EKG koliko vidim je pojednostavljena verzija, čisto da se vidi dal su pravilni otkucaji ili ne. Ima 4 moda za prepoznavanje nepravilnosti. Da testiram, ne mogu, nemam u kući EKG aparat [emoji23][emoji23]
Za one koji ne znaju, kad se meri EKG, gornje dugme aktivira merač, tj kad se dodirne (ne pritisne) dugme, kreće merenje i traje 30 sekundi.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Napmena, za ovu pricu potrebno je imati Samsung telefon.

Postoji i opcija da se ovo aktivira na drugim telefonima, ali je procedura dosta zahtevnija, mora preko kompa da ide...
 
Ma ne misli na to. Nego je nestala opcija da se vide WF koji se plaćaju. I ja sam imao do juče, ali sad vidim smao free WF prikazuje.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Baš to. Znači nije do mene.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ako vas ne mrzi, vi koji ste aktivirali merenje pritiska, javite kroz par dana kakvo je stanje, kako radi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li se ko zezao sa aktiviranjem ECG na Apple Watch-u? Ima nekoliko klipova na YT, vidim da ima dosta pozitivnih komentara, tj da radi. Samo je problem sto se moraju obrisati svi dosadasnji podaci, to mi nije neko rjesenje. A zbog trenutne situacije, nisam u prilici skoknuti do ZG i unpair/pair watch da bih dobio ECG.
 
Hvale ga , da li je to samo dobra reklama ili stvarno radi, ko to zna. Apple ce nas ubediti u svasta. Izvini sto pitam ali sto bi skakao do Zg?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
https://www.youtube.com/watch?v=w-UfWOMt2GI

Evo i procedura za one koji nemaju Smasung a voljni su da se zezaju... S tim sto samo ECG funkcionise, BP jos uvek ne..
Za sad nema informacija da li se na ovaj nacin moze "ostetiti" sat ako nesto krene po zlu.

Sve u svemu, ko nema Samsung tel, pametnije je da saceka jos neko vreme.. da prorai i BP, prodje test faza, vidi kako sve radi i da li ima posledica..
 
Misliš da ide prvo kod interniste a zatim kod kardiologa ako je potrebno!?
Po SZO normalan pritisak se smatra po novom 130/90, a puls mu je normalan, 60-80 su normalne vrednosti.
Inače pritisak se meri nakon 5min mirovanja i to tri puta u jednakim razmacima da bi se dobila prava i tačna vrednost, ruka (tj merač) treba biti u visini srca, tj položena na sto za kojim se sedi pod pravim uglom.
Odosmo u off.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
Jeste off ali je važno. 120/80 je normalan. Preko toga povišen sa potrebom praćenja obzirom da može biti pokazatelj kretanja u visok (od 140/90 na gore) . 132-137 nije normalan pritisak ako nije za vreme napora.
Puls vidim da je u smirivanju (nisam video vreme merenja).
Svakako bih obratio pažnju ako su u mirovanju ove vrednosti.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ja stavim sliku, da se vidi da radi, prvo merenje, ispitivanje kako sve radi, i onda se na forumu koji se tiče smart satova, priča o visokom pritisku. Na prvi post nisam htio odgovoriti, ali ovo je već bez veze.
 
Nije covek imao lose namere ako su tacne vrednost , u sta sumnjam. Malo ti je povisen dijastolni ali nista strasno ali bi trebalo ispratiti. Sa pulsom je sve u redu. .

Neka si ti njega namunjio pa sad uzivaj[emoji1690]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Bas je lep..
Imam sat Huawei GT active i samsung tel..je li radi ok health app na tom telefonu A71

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Šteta što nema BiH na spisku za ove kupone, koju god zemlju da izaberem izbaci grešku nije moguće za vašu zemlju.
 
Kakva je kupovina Apple Watch 4 44mm? Drugaru se svideo, ima za 220e u mint stanju, pa da vidimo da li je to ok kupovina. Glavna namena bi bila vezana za bajk i trčanje, da se smanji korišćenje telefona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno