Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lepi su ovi novi sinovi za GT, ali brate 200kitni. Da li su realni? [emoji848]
I mogli bi uvesti opciju da se stari skinovi obrisu, bespotrebno zauzimaju memoriju sata.
Ala, ima i za 400 [emoji1787]
fbe0e7045dd683b4dfcf5093e9c6233b.jpg

Koju verziju Health aplikacije i na koju zemlju ti je podesen nalog sa kojim si ulogovan. Imam 10.1.2.553 verziju i Srbija je selektovana kao zemlja u Huawei nalogu i sve trci na Samsung telefonu i nemam skinove koje mogu da se kupe samo one besplatne.
 
Verzija health app je 1.0.12.26. Nalog je na Srbiju. U početku sam se petljao oko menjanja na Kinu i instalacije drugih skinova, ali ubrzo sam batalio I vratio sve na Srbiju. I od skoro su počeli da se pojavljuju skinovi koji se mogu kupiti, što je jako lepo od njih. Samo jos da uvedu da se na gt 1 mogu brisati stari skinovi, zbog memorije i to je to.
 
Da li je neko uspeo da pokrene EKG na Galaxy Watch 3 sa Telenora?

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Verzija health app je 1.0.12.26. Nalog je na Srbiju. U početku sam se petljao oko menjanja na Kinu i instalacije drugih skinova, ali ubrzo sam batalio I vratio sve na Srbiju. I od skoro su počeli da se pojavljuju skinovi koji se mogu kupiti, što je jako lepo od njih. Samo jos da uvedu da se na gt 1 mogu brisati stari skinovi, zbog memorije i to je to.
Moguce da je to jedna od onih beta verzija aplikacije koja je uz Kineski nalog omogucavala ubacivanje custom skinova pa kad si vratio na Srpski nalog ponudio ti je kupovinu i placanje u rsd.
 
@demonserbia - Imam pitanje za tebe, malo banalno, ali kako si naterao crnu pozadinu u helt aplikaciji?
 
Prati sistemski mod telefona. Evo i kod mene je crna tema, a kada isključim dark mod Health app se prebaci na belu pozadinu.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Jel ima neko ko koristi GW 3 za informaciju iz prve ruke..

Naime, pasa ima Samsung Frontier 3, i po stanu mu se desava da sat gubi konekciju sa telefonom, ili cak i na otvorenom ukoliko se udalji 10ak metara od sata..
Mebi Hiawei GT1 nikada, ali nikada nije izgubio konekciju sa telefonom kako u kuci, tako ni u firmi, a od mog stola do magacina ima oko 17 metara + dva zida (gipsani pregradni, nije cigla) i zaista se nikada nije desilo da izgubi konekciju.

S obzirom da se dvoumim izmedju GT2 pro i GW3, treba mi proverena informacija kako GW3 stoji po tom pitanju?
Jer sam naviako da po firmi ne nosim telefon sa sobom...
 
Jel ima neko ko koristi GW 3 za informaciju iz prve ruke..

Naime, pasa ima Samsung Frontier 3, i po stanu mu se desava da sat gubi konekciju sa telefonom, ili cak i na otvorenom ukoliko se udalji 10ak metara od sata..
Mebi Hiawei GT1 nikada, ali nikada nije izgubio konekciju sa telefonom kako u kuci, tako ni u firmi, a od mog stola do magacina ima oko 17 metara + dva zida (gipsani pregradni, nije cigla) i zaista se nikada nije desilo da izgubi konekciju.

S obzirom da se dvoumim izmedju GT2 pro i GW3, treba mi proverena informacija kako GW3 stoji po tom pitanju?
Jer sam naviako da po firmi ne nosim telefon sa sobom...

Jesi li siguran da ti sat nikada nije izgubio konekciju na razdaljini vecoj od 10m? Imas li ukljucenu opciju da te obavesti kada ti je pukla veza?
 
Naravno da sam siguran 100%... Opcija mi je ukljucena. Drugo, Taj magacin koji je udaljem oko 17m je ujedno i deo za pusenje i kafu, te veoma cesto skoknem na cigaru i uredno primam sve nortifikacije, mejlove i pozive dok je telefon na stolu, sto i jeste razlog zbog kojeg ne nosim telefon sa sobom po firmi.
U kuci, izmedju dnevne i decije sobe imam kuhinju i hodnik, 3 zida na razdaljini od nekih 7-8 metara, takodje sat nikada nije izgubio konekciju.. telefon mi ostane u dnevnoj sobi, ili na punjacu, ja kod klinca igramo se, gledamo nesto... sve do jedne nortifikacije stizu u sekundi..

Zaboravih da napomenem da je uparen sa Huawei P30Pro
Screenshot_20201020_112100_com.huawei.health.jpg
 
Poslednja izmena:
Naravno da sam siguran 100%... Opcija mi je ukljucena. Drugo, Taj magacin koji je udaljem oko 17m je ujedno i deo za pusenje i kafu, te veoma cesto skoknem na cigaru i uredno primam sve nortifikacije, mejlove i pozive dok je telefon na stolu, sto i jeste razlog zbog kojeg ne nosim telefon sa sobom po firmi.
U kuci, izmedju dnevne i decije sobe imam kuhinju i hodnik, 3 zida na razdaljini od nekih 7-8 metara, takodje sat nikada nije izgubio konekciju.. telefon mi ostane u dnevnoj sobi, ili na punjacu, ja kod klinca igramo se, gledamo nesto... sve do jedne nortifikacije stizu u sekundi..

Zaboravih da napomenem da je uparen sa Huawei P30Pro
Pogledajte prilog 291329

Meni je pre nedelju dana kupljen GT 2e izgubio par puta konekciju isto uparen sa Huawei telefonom. Od tada ni jednom. Izmedju kancelarija, debeli zidovi, na razdaljini od 7-8 m. Zato kazem. E sada, sto se tih pucanja konekcija tice tvog pase. Ne verujem da je to softverske prirode. Najverovatnije da ima neki hardverski prob. Sa satom ili telefonom. Pucanje veze na otvorenom nisam primetio bez obzira koji sat da je u pitanju. Blutut je ipak dovoljno dobar da se to ne desava. Nije to bog zna kakva tehnologija ali dovoljno dobra. Garant ima neki hardverski prob.
 
Kako bilo ne menjaj taj tvoj koji probija kroz titanijum [emoji23]. Takav nećeš naći.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Naravno da sam siguran 100%... Opcija mi je ukljucena. Drugo, Taj magacin koji je udaljem oko 17m je ujedno i deo za pusenje i kafu, te veoma cesto skoknem na cigaru i uredno primam sve nortifikacije, mejlove i pozive dok je telefon na stolu, sto i jeste razlog zbog kojeg ne nosim telefon sa sobom po firmi.
U kuci, izmedju dnevne i decije sobe imam kuhinju i hodnik, 3 zida na razdaljini od nekih 7-8 metara, takodje sat nikada nije izgubio konekciju.. telefon mi ostane u dnevnoj sobi, ili na punjacu, ja kod klinca igramo se, gledamo nesto... sve do jedne nortifikacije stizu u sekundi..

Zaboravih da napomenem da je uparen sa Huawei P30Pro
Pogledajte prilog 291329
Moram da se nadovežem, takođe P30pro uparen sa GT2, konekcija izuzetno stabilna, nije se nikada desilo da pukne.
Telefon u kući, ja negde u dvorištu - dva zida i dvadesetak metara - bez problema. Pozivi, notifikacije, sve super.

Edit: u slučaju da se isuviše udaljim, sam se konektuje kada se dovoljno približim.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Sto je najgore, i ja sam mislio da njegov ima neku fabricku falniku (kupljen u Nemackoj na nekoj bas bas rasprodaji), medjutim pre neki dan naletim na ovu temu, prelistam malo i vidim da se jos ljudi ovde zali da im na GW puca veza po stanu, sat se opet ne konektuje sam nego moras rucno... pa me to sad malo pokolebalo oko kupovine GW3..
Zato i pitam ko ga ima za informacije iz prve ruke, jer ukoliko moram da nosim telefon sa sobom iz prostorije u prostoriju, sat gubi svaki smisao..
Nisam do sada ni razmisljao na tu temu, jer po iskustvu ovaj odlicno drzi konekciju i nije mi ni padalo na pamet da moze biti problema sa tim.
 
Ko ti rekao da se GW ne konektuje sam kad dodje u domet?
GT2 ima BT 5.1 koji naravno ima veci domet od verzije 4.2 koja je na Gear S3 i GW.
GW3 ima 5.0, sto za tebe nema neki znacaj jer tvoj telefon ima 5.0, tako da ce svakako da radi na 5.0.

Takodje, ne znam kako GT radi, ali na GWu ako ti je ukljucen wifi auto on, sat ce pokusati da se konektuje na wifi kad izgubi bt konekciju. Ako se konektuje na bilo koji wifi, normalno ces primati notifikacije. Telefon moze da bude i na mobilnom netu, nebitno skroz.
Testirao sam upravo kod mene, i radi savrseno.
 
Hm na wifi on umesto auto ne stizu notifijacije?
Probao wifi auto i izgleda da samo tako stiže.
A kako se povežu kad nisu na istoj mreži?
Ovo mi je totalno dope!

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
I ja prvi put čujem da se GW ne konektuje sam. Svaki put to sam odradi odmah.

Za BT 4.2 radi odlično, verujem da je to još solidno bolje sa 5.0/5.1

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Na nekoj pd prethodnih strana ovde neko je napisao da, kad mu GW izgubi konekciju, nece sam da konektuje opet nego mora da udje u aplikaciju na telefonu da bi se konektovao... ali to je verovatno izdvojen slucaj...

Evo sad je kolega zvao nekog rodjaka koji ima GW3, i covek kaze da nema nikakav problem po pitanju konekcije, tj da nije primetio da mu se gubi konekcija kada se recimo krece po stanu..

Ono sto moze da bude problem kod takvih slucajeva je mozda kombinacija sata sa odredjenim modelom telefona, da jednostavno iz nekog razloga ne funkcionise 100% kako treba.. druga opcija je da sat ili telefon imaju neki bag koji pravi takve probleme..

Ja opet gledam to sa strane, da ni Huawei ni Samsung nisu brendovi koji bi sebi dozvolili bas takve propuste...
 
Poslednja izmena:
Hm na wifi on umesto auto ne stizu notifijacije?
Probao wifi auto i izgleda da samo tako stiže.
A kako se povežu kad nisu na istoj mreži?
Ovo mi je totalno dope!

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Stize naravno i kad je on, zasto ne bi? :p
Probao sam upravo, isto kao i kad je na auto.
Povezu se preko samsungovog servera, onaj samsung accessory service valjda.
 
Hm. Sve sam popalio, svemu dso sve dozvole. Videćemo.
A sto mi nekad ne radi Find my phone? Možda do ovih dozvola?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Kod mene stize u sekundi bukvalno.
Ne znam za find my phone, sad sam probao kod mene jednom i radi, inace nisam koristio.
 
... GW izgubi konekciju, nece sam da konektuje opet nego mora da udje u aplikaciju na telefonu da bi se konektovao... ali to je verovatno izdvojen slucaj...
Da, pomenuh da mi u kuhinji iza ćoška i dva zida GW gubi BT vezu ali se uredno odmah poveže. Tako 10tak puta dnevno godinu dana.
Jednom ili dvaput se desilo da nešto zateže pa sam restartovao sat da ne čekam.
 
GW uparen sa S20 Ultra radi perfektno. U kancelariji ne gubi signal, ako odem kući sa sprata u prizemlje ili dvorište, a telefon ostane u sobi, signal se izgubi, ali sat se automatski konektuje na WiFi mrežu i sve notifikacije uredno stižu. Ako se desi da izgubi konekciju, a nije Wifi mreža dostupna, bukvalno se za dve sekunde konektuje sa telefonom kada dođem u domet telefona. Od juna koristim GW i sve pohvale za sat.
 
Poslednja izmena:
Da li je realno da su na GT 2e na 4GB rom stavili RAM 16MB?! Ajd' neko ko je upucen ako moze da mi odgovori da li je ovo dovoljno za nesmetan rad sata narednih 2-3 godine? Hvala
 
Šta će ti više? [emoji1]

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Pa nemam pojma, rekoh da ne zafali ram-a? Sta ga znam kako funkcionise ovo sa popunjavanjem istog.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno