Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Druže, imam isti sat, verovatno istog dana i kupljen u G i moram da kažem da sve radi perfektno, puls sam čak uporedjivao sa aparatom za pritisak i sve je ok, za merenje spavanja sam totalno oduševljen, ne znam koliko je to tačno, tipa dubok san toliko, lagan toliko, rem faza toliko...ali vreme spavanja je baš u minut tačno. E sad, kao što reče već neko, sat mora da bude stegnut uz ruku, ja sam čak i obrijao dlake samo na tom mestu gde prijanja sat, tako da stvarno ne znam da li ti imaš neki loš primerak ili nešto ne radiš kako treba. Za početak resetuj ga pa probaj, ako ne, reklamiraj ga.

P30 Pro
Da, kupljen na popustu u G. Moguće da ne meri dobro, jer nekad popustim malo narukvicu, da me bas ne steže, pa tome mogu da pripisem netacnost. Ali i dalje me nervira brojanje koraka u vožnji, i prošli vikend sam napravio 1000km, tj svaki vikend napravim toliko, i "predjem" od 8-10k koraka?!? Kazes da tebi ne broji tokom vožnje, e sad, jel I to ima veze kad je malo labavija narukvica, ili truckam malo više u kombiju, pa konta da šetam, ne znam.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Da, kupljen na popustu u G. Moguće da ne meri dobro, jer nekad popustim malo narukvicu, da me bas ne steže, pa tome mogu da pripisem netacnost. Ali i dalje me nervira brojanje koraka u vožnji, i prošli vikend sam napravio 1000km, tj svaki vikend napravim toliko, i "predjem" od 8-10k koraka?!? Kazes da tebi ne broji tokom vožnje, e sad, jel I to ima veze kad je malo labavija narukvica, ili truckam malo više u kombiju, pa konta da šetam, ne znam.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
Jedno iskustvo sa GT2 u prilog nebrojenju koraka "za volanom": pre par dana sam kosio 3ipo sata kosačicom "na gurku" i u nadi da ću videti neki fantastičan rezultat broja koraka sledi razočaranje - od početka do kraja računao je samo 1000 koraka.
Verovatno je nepomična ruka na metalnom okviru kosačice uslovila da ne broji korake.
Zato je tvoj problem među retkima, probaj sa reklamacijom. Ima osnova.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
@Spanjeli kakva su iskustva sa honorom do sad?

Je l' ima još neko ovaj sat?
U sustini sve sto mi treba moze gt2 i moze honor samo je jeftiniji, a to mi sad znaci..
Najradije bih da je kao amazfit 120-30e ali nema mic i zvucnike..falice mi nekad :D
Jako sam zadovoljan, pre svega izgledom, po meni, honor izgleda elegantnije od gt2 a ima identične funkcije i trajanje baterije, a ujedno je i jeftiniji (plaćen 20k). Ja sam uzeo braon varijantu koja dolazi i sa crnim kaišem, tako da menjam po potrebi dnevnu i noćnu varijantu :)

P30 Pro
 
Da li oba uređaja moraju da imaju bt 5.0 da bi funkcionisali na većoj razdaljini ili je dovoljno da telefon ima a sat je 4.2?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Imaće performanse na nivou uređaja sa slabijom konekcijom BT hardvera.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Pozdrav! Da li neko zna gde moze da se nabavi Amazfit GTR 42mm? Na kp slaba ponuda i to uglavnom od 47mm.
 
Preko healt aplikacije.

SAD proverio, stigao I za honor mw2. Ovo je 4 od kad sam ga uzeo.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
c6d9ff92a635592b7ebe94d73ae7c59d.jpg
 
Poslednja izmena:
Ma znam da je preko app.. Mozda treba par dana da puste svima.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Ma znam da je preko app.. Mozda treba par dana da puste svima.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Ovo je regularni update, danas sam proverio. Dobra stvar je daljinska kontrola kamere.
Mislim da u temi jedino omnik dobija ranije update jer je u beta programu, neka me ispravi ako grešim.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Samo da dodam moje iskustvo. Kada sam regularno instalirao Healt app, nisam imao opciju watch face, i kada sam proveravao ima li neki update, izbacivao mi je samo error.
Onda sam ponovo inatalirao ali onako sa airplane mod-om, i dobio normalne update - ove kao i WF.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Pozdrav. Imam GW 46mm i Huawei P Smart 2019. Sve je radilo odlično dok se nije pojavio update za Android 10. Od tada(januar) ne mogu da budu povezani duze od minut, a i onda moram ja da iz povežem, neće sam. Sve kao čekam One UI update, ali polako gubim strpljenje. Ili li neko slično iskustvo ili ima fora da se sve to reši?
 
Pozdrav,

Mogu li mi pomoći oni koji imaju Honor Magic Watch 2?

Da li gubim neke od funkcija u kombinaciji ovog sata i Xiaomi telefona (odnosno telefona drugog brenda)?

Hvala unapred.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Pozdrav. Imam GW 46mm i Huawei P Smart 2019. Sve je radilo odlično dok se nije pojavio update za Android 10. Od tada(januar) ne mogu da budu povezani duze od minut, a i onda moram ja da iz povežem, neće sam. Sve kao čekam One UI update, ali polako gubim strpljenje. Ili li neko slično iskustvo ili ima fora da se sve to reši?
Zaključaj u Ramu aplikaciju od sata, Galaxy Wearable.

Gesendet von Mi Note 10 Lite mit TT
 
Pozdrav,

Mogu li mi pomoći oni koji imaju Honor Magic Watch 2?

Da li gubim neke od funkcija u kombinaciji ovog sata i Xiaomi telefona (odnosno telefona drugog brenda)?

Hvala unapred.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

Ja koristim MW2 sa Mi8 i sve radi normalno, osim sto sam u poslednje vreme primetio da se poruke ne prikazuju na satu kada mi stignu na telefon, ranije se to nije desavalo. Samo skini poslednju verziju Health app i HMS core i ne bi trebalo da ima problema
 
Ja od nedavno imam MW2 sa LG V30 i sve radi normalno, i notifikacije
 
Jedno iskustvo sa GT2 u prilog nebrojenju koraka "za volanom": pre par dana sam kosio 3ipo sata kosačicom "na gurku" i u nadi da ću videti neki fantastičan rezultat broja koraka sledi razočaranje - od početka do kraja računao je samo 1000 koraka.
Verovatno je nepomična ruka na metalnom okviru kosačice uslovila da ne broji korake.
Zato je tvoj problem među retkima, probaj sa reklamacijom. Ima osnova.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
Kome da reklamiram, gigatronu? Bas me to nervira! Ne bih bas voleo sat star mesec dana da mi otvaraju [emoji19].

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Ja mislim da moj gt2 i telefon zajednickim snagama sto bi rekli racunaju korake.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Danas u G od 18h do 20h honor mg2 19999

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
G ne mozes dobiti, zvao direkt Huawei-Honor Srbija, rekao o čemu se radi, ženska me stavila 5 min na hold da proveri I dolazi sa informacijom da je normalno da kod pomeranja volana hoce da broji korake?!? Ja kazem, ok, normalno kod skretanja da izbroji mozda neki, ali 12-15km za 1000 km vožnje, je malo mnogo, i to po autoputu, gde su minimalna pomeranja ruke. Kazem da sam proverio na forumu i da niko nema ovakve probleme, ista prica. Da vratim na fabrička, što već i jesam. Mislim da će ovo biti muka dokazati i izdejstvovati zamenu, kad sat, kao sat radi, ali ja nisam hteo samo sat [emoji35].

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Da li ima neki pametni sat ili narukvica koja moze da pusta fm radio ili radio preko tune in recimo, preko bt naravno? Gledao sam huawei gt2 nema, samsung s3 frontier nema...

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Na poruke ne moze da se odgovara sa sata? Mislim na Huawei Watch GT2?
 
Ako nekome treba narukvica za Amazfit GTR imam ove tri koje sam voljan da poklonim. Ne šaljem već isključivo preuzimanje na Novom Beogradu u periodu od 9-15h preko puta Yubc.

IMG_0643.jpg
 
Ja bih otkupio crvenu narukvicu ako je aktuelna i dalje.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
G ne mozes dobiti, zvao direkt Huawei-Honor Srbija, rekao o čemu se radi, ženska me stavila 5 min na hold da proveri I dolazi sa informacijom da je normalno da kod pomeranja volana hoce da broji korake?!? Ja kazem, ok, normalno kod skretanja da izbroji mozda neki, ali 12-15km za 1000 km vožnje, je malo mnogo, i to po autoputu, gde su minimalna pomeranja ruke. Kazem da sam proverio na forumu i da niko nema ovakve probleme, ista prica. Da vratim na fabrička, što već i jesam. Mislim da će ovo biti muka dokazati i izdejstvovati zamenu, kad sat, kao sat radi, ali ja nisam hteo samo sat [emoji35].

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Pre neki dan sam vozio 1000 km sa MiBand3 koji nije bio na ruci, vec u torbi.

Kada sam ga uvece uzeo, imao sam 4,500 koraka.

Verujem da truckanje tokom voznke registruje kao korak.

E sada, kako sam vozio po autobanu u DE, verovatno je to razlog malog broja koraka. Na srpskim autoputevima verujem da bih imao daleko vise.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja bih otkupio crvenu narukvicu ako je aktuelna i dalje.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

Ne prodajem već poklanjam. Ako hoćeš javi se na PM pa da se dogovorimo da je uzmeš sutra.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Meni je jednom Galaxy S3 prepoznao truckanje po lokalnom putu kao vožnju biciklom i krenuo da me kuraži da nastavim :D

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno