Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Uzmi oba, testiraj, zadrži koji ti se više sviđa, drugi prodaj :D
 
Haha.. Nije losa ideja samo ko ce to da kupi. Kad cuju Haylou bice wtf [emoji16]

Amazfit GTS sam video uzivo i on ima 1.65-inch AMOLED 348 x 442 koji izgleda fantasticno. E sad ovih 320x320 TFT LCD je blizu pa bih rekao da je dobar ekran dok je 240x240 malo dalje. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Jel dobio jos neko update za GT2? Bas mi se prati menstrualni ciklus [emoji23]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Jel dobio jos neko update za GT2? Bas mi se prati menstrualni ciklus [emoji23]

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Taman da nam bude jasno zašto ponekad moze da se bude nervozan i ljut bez razloga. [emoji28][emoji23][emoji23]

Šalu na stranu, mislim da je ovaj momak u beta programu pa ranije dobija ažuriranja.
Čekamo sa nestrpljenjem, pomalo nervozni. [emoji23]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Zašto GW ovako očajno meri spratove?! Nije da mi smeta, ali smeta mi :p
 
Kod mene dok je radilo, merio je prilično dobro, posle crkao senzor..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Radi, koliko ja vidim :)
 
Jel razlika između gt2 i gt2e samo ta da gt2e nema zvučnik i mikrofon?

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
"Galaxy Watch 3 will start at $400 and go up to $600."

Može, ako baterija drži dve nedelje.
 
Evo posle 13 dana sa Honor SW2, zadovoljan sam sa baterijom koja je trajala tih 13 dana, ostalo.... Korake i spratove broji skoro pa i kad spavam, otkucaje srca baguje 100%, sticajem okolnosti pijem lekove za pritisak i za povećanje broja otkucaja, jer imam malo, 45-50, kad sam bio na testu opterećenje, na traci, pod maksimalnim opterećenjem nemam vise od 80. Ovaj mi u mirovanju nekad broji 120... Tako da, osim što lepo izgleda, i što ne moram da ga punim svaki dan, meni ovo nekako neupotrebljivo. Ovo je moj subjektivan utisak.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Ovo je i neki moj utisak da Huawei / Honor veze sa mozgom nema!

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Tačnost senzora za otkucaje srca zavisi od držanja sata na ruci.
Dešava se da korisnicima smeta da im narukvica bude malo jače stegnuta, pa je olabave. U tom slučaju tačnost ovog senzora je više nego upitna.
Za sve ovo što je kolega gore naveo nemam nikakvih problema sa GT2, evo već 9 meseci. A skidam ga samo kada se kupam.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Meni je ok na gt2.. Ima neke randum spajkove do 140bpm par puta dnevno koji mi nisu jasni. Inace dok sam na poslu oko 80 konstantno, kad dodjem kuci, zena deca itd oko stote vrti non stop [emoji846]. U mirovanju 55-65 klasika. Ima neke bagove ali ovo je samo sat. Mislim da bi tacnije bilo dosta da se sat nosi kontra, tj da senzor bude sa druge strane ruke gde je "kucavica".

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Svi smart satovi boluju od slične bolesti. Niti jedan nije precizan u mjerenju pulsa, naročito ne pristupačni kinezi i skupi ostali. Od satova namijenjenih prvenstveno za sport, polar je važio za najprecizniji odnosno imao je svoj senzor koji je najmanje odstupao od senzora kod trake preko grudi koja važi za mnogo preciznije. Dogod sat jednako laže (dodaje ili umanjuje) može da služi kako orijentir, nikako kako pouzdan izvor

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Evo posle 13 dana sa Honor SW2, zadovoljan sam sa baterijom koja je trajala tih 13 dana, ostalo.... Korake i spratove broji skoro pa i kad spavam, otkucaje srca baguje 100%, sticajem okolnosti pijem lekove za pritisak i za povećanje broja otkucaja, jer imam malo, 45-50, kad sam bio na testu opterećenje, na traci, pod maksimalnim opterećenjem nemam vise od 80. Ovaj mi u mirovanju nekad broji 120... Tako da, osim što lepo izgleda, i što ne moram da ga punim svaki dan, meni ovo nekako neupotrebljivo. Ovo je moj subjektivan utisak.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
Druže, imam isti sat, verovatno istog dana i kupljen u G i moram da kažem da sve radi perfektno, puls sam čak uporedjivao sa aparatom za pritisak i sve je ok, za merenje spavanja sam totalno oduševljen, ne znam koliko je to tačno, tipa dubok san toliko, lagan toliko, rem faza toliko...ali vreme spavanja je baš u minut tačno. E sad, kao što reče već neko, sat mora da bude stegnut uz ruku, ja sam čak i obrijao dlake samo na tom mestu gde prijanja sat, tako da stvarno ne znam da li ti imaš neki loš primerak ili nešto ne radiš kako treba. Za početak resetuj ga pa probaj, ako ne, reklamiraj ga.

P30 Pro
 
Druže, imam isti sat, verovatno istog dana i kupljen u G i moram da kažem da sve radi perfektno, puls sam čak uporedjivao sa aparatom za pritisak i sve je ok, za merenje spavanja sam totalno oduševljen, ne znam koliko je to tačno, tipa dubok san toliko, lagan toliko, rem faza toliko...ali vreme spavanja je baš u minut tačno. E sad, kao što reče već neko, sat mora da bude stegnut uz ruku, ja sam čak i obrijao dlake samo na tom mestu gde prijanja sat, tako da stvarno ne znam da li ti imaš neki loš primerak ili nešto ne radiš kako treba. Za početak resetuj ga pa probaj, ako ne, reklamiraj ga.

P30 Pro
+1. Sat je GT2


Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Ako se ne nosi pravilno i na dobrom mestu, hoće da prikazuje netačne rezultate, ili da uopšte i ne izmeri puls.

Ja ga nosim labavo u toku dana, a kada vežbam, malo jače zategnem na mestu kao na slici.

heartrate.png
 
Koja je razlika izmedju Amazfit GTR verzije Aluminujum i Titanijum?
Osim u ceni od 8,000din gde je skuplji Titanijum.
 
Izem ti uređaj ako treba da mu robujem. Pritegni, otpusti, obrij dlake, i još da platim za to. J**eš tehnologiju.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Pa mora tako, i kada meriš puls npr. zna se kako i gde se postavlja merač [emoji56]
 
@Spanjeli kakva su iskustva sa honorom do sad?

Je l' ima još neko ovaj sat?
U sustini sve sto mi treba moze gt2 i moze honor samo je jeftiniji, a to mi sad znaci..
Najradije bih da je kao amazfit 120-30e ali nema mic i zvucnike..falice mi nekad :D
 
Još nosiš Moto 360? Svaka čast, kakva je baterija posle toliko vremena?

SM-N975F

pa bila je loša, onda sam prije oko godinu dana poručio sa ebay-a i pošto niko nije htio da je zamijeni (ni sajdžije, ni servisi za telefone :D ), zamijenio sam je sam. Evo konkretno od jutros do sad (sat vremena nakon ponoći) je na 58%.
Onda ga najčešće ili pripunim malo uveče, dok se spremim za spavanje, pa ugasim, ili ga ugasim, pa pripunim ujutro dok se istuširam. Nekad ostavim preko noći, ali ko što kažu istraživanja, litijum-jonsle baterije nije dobro ni prazniti do kraja, ni puniti do kraja, što praktikujem kad mogu i na telefonu, i na satu, oba se jako brzo pune.
 
Šta preporučujete od novijih satova...nisam baš pratio sve novitete, za sada koristim S3 Frontier. Generalno sam zadovoljan satom i funkcijama jedino mi smeta baterija, u poslednje vreme ne moze ni 2 dana da izdrzi..Nije sad da tražim nešto što ću puniti jednom mesečno ali barem par dana normalne upotrebe.
Da napomenem da S3F nosim samo dok sam na poslu da kažemo od 7 do 17h, kući ga skidam i uključim do not disturb, telefon i sat se diskonektuju i tek ujutru ih ponovo konektujem i koristim. Na satu nije ukljucen WiFi, AOD..tako da sem notifikacija, poziva, podsetnika..itd nema šta dodatno da mu troši bateriju.
Jedino da odradim backup pa da ga vratim na fabrička podešavanja..da probam tako sa baterijom.
A da, nisam napomenuo, ja sam prvi vlasnik i korostim ga 3 godine.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno