Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
GT2: Verovatno nisi dobro postavio narukvicu. Najniži koji sam ja video je bio 45, u toku spavanja, a mislim dva puta u toku noći mi se desilo da vidim poruku "to low to measure". Nisam ga uporedjivao sa nekim proverenim uređajem, pa ne znam koliko laže, ali kada ja odreagujem na nešto, to dobro isprati.

Što se spavanja tiče, najčešće dobro izmeri budne zone tj trenutke. Ali nisam uspeo da uhvatim relaciju izmedju toga šta je on prikazao i kako se ja osećam nakon tog spavanja, pa ga koristim više za procenu kada sam sam zapravo zaspao i da vidim koliko dugo sam spavao.

Stres sam otvarao prvih dana, shvatio da to za mene ne radi i batalio.

Imao sam problem sa pouzdanošću pedometra. Izgleda da mu se ne sviđaju kratke relacije i česte promene ritma. Desi se da po danu, u kući, napravim po 1000-1500 koraka. Sa drugim pedometrima sam jako retko imao 1000, uglavnom do 700.
Na duže deonice, rekao bih da dosta dobro meri.

Barometar ne znam koliko je precizan, ali nadmorska visina definitivno nije. U decembru sam bio na nivou mora, a prikazivao je od, ako se dobro sećam, minus 6, pa i skoro +20. Već sam pisao o tome u trenutku dešavanja.
Sada sam na 1760m +/-2, a sat je prethodnih dana prikazivao od 1760 do 1790. Sad je 1778. Na preko 2000 mnm mi je pokazivao uglavnom 10-20 više. Nikada manje. Nisam ga proveravao u striktnim momentima, već na kraju dana vidim max, a znam gde sam max bio.
 
Poslednja izmena:
Odjednom su prestale da mi stižu notifikacije sa moba na gt2 :) ništa nisam podešavao i menjao.. zanimljiv bug.

Clear cache iz apk i force stop pomoglo..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I meni na Pace-u stale notifikacije odjednom. Nisam još uvek rešio problem.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Odjednom su prestale da mi stižu notifikacije sa moba na gt2 :) ništa nisam podešavao i menjao.. zanimljiv bug.

Clear cache iz apk i force stop pomoglo..

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Mi8, nakon poslednjeg update-a. Mi Band 3 neće da se poveže dok ne pokrenem aplikaciju i iznova ne dozvolim da koristi lokaciju. I tako svaki dan....
 
Kakve vam daje podatke watch gt 2 u vezi spavanja, srca, stresa itd.i koliko su oni uopste precizni?
Meni je sat izmjerio otkucaj srca 35 u toku dana,jos malo pa nisam ziv po njemu. [emoji1]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
To je nemoguće.. Kod mene sve funkcioniše top... Može biti samo da se sat pomerio prema zglobu suvise, ništa drugo...

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
I meni na Pace-u stale notifikacije odjednom. Nisam još uvek rešio problem.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
Mi8, nakon poslednjeg update-a. Mi Band 3 neće da se poveže dok ne pokrenem aplikaciju i iznova ne dozvolim da koristi lokaciju. I tako svaki dan....
Koji ROM i koja aplikacija za sat?


Ja koristim Gadgetbridge (Amazfit GTR) na LoS-u, nikad ne gubi konekciju, mislim da nema stabilnije aplikacije.



Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ja sam na kraju radio fabrički reset, i nakon njega je pravio probleme, onda sam nekoliko puta uključivao i isključivao notifikacije u Amazfit aplikaciji, i isto to radio u podešavanjima aplikacije i proradilo je.

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Da se pohvalim.
Gde ste nabavljali narukvice? Na aliju?
2f9481c430eb279e77e83e66fa42c2f0.jpg
 
Da odlican kvalitet kao i originalne

Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Da se pohvalim.
Gde ste nabavljali narukvice? Na aliju?
2f9481c430eb279e77e83e66fa42c2f0.jpg
Ima na Aliju ako hoćeš da čekaš a ima i kod nas na kp iste takve... Neznatno skuplje... Ja sam sebi uzeo crnu silikonsku-gumenu jer ta kožna nike mi za svakodnevnu upotrebu, pogotovo na trenerku... Pogledaj na smartducan sajtu...

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
I ssamo još jedna sugestija... Sat bi morao da stoji malo višlje od zgloba nego što je to na slici kod tebe i zbog tačnog merenja a i zbog same narukvice.... Kada saviješ zglob na gore postoji mogućnost da narukvica pukne, tačnije ona mala iglica...

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Inače vibracija je katastrofa, imam miband 4 i on drma li drma, ovo, ne osetim. Stoji na strong, ali džabe.
 
Samo što te kopije ne mogu nikada biti kvalitetne kao org. Ja čekam sniženje u Huawei Shop-u pa da uzmem onu narandžastu :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ova je 2 dolara ista je kao originalna
747e9f6a700ca3ed5f235a34c169aa4f.jpg


Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
 
Nema trika da je isti materijal i kvalitet. Kod ortaka sam video par tih od 2,3dolara i na dodir se primeti da to nije to.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nema trika da je isti materijal i kvalitet. Kod ortaka sam video par tih od 2,3dolara i na dodir se primeti da to nije to.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Slažem se da je originalna narukvica boljeg kvaliteta i deblja... Ali tu je zato i cena... Smatram da ovu koju sam ja uzeo za 800din sasvim je korektna, nema miris gume, silikona, ili sl..., nije kruta, mislim da za jednu original kupio bih pre 3 ovakve u 3 boje....
31c6019681cb5581ec9cda8dc8ac347e.jpg


Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Samo što te kopije ne mogu nikada biti kvalitetne kao org. Ja čekam sniženje u Huawei Shop-u pa da uzmem onu narandžastu :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Kažem još jednom.... Original je original.. Razlika postoji ali veeujte na reč da i ova narukvica uooopšte nije loša i neko kinesko smeće... Skroz je pristojnog i izgleda i kvaliteta...

Poslato sa Huawei P30 PRO pomoću Tapatalk
 
Inače vibracija je katastrofa, imam miband 4 i on drma li drma, ovo, ne osetim. Stoji na strong, ali džabe.

Jel moze jos neko ovo da potvrdi ko ima u blizini mb4? Ili mi se cini da je i na GW i Frontieru jaca vibracija.

Viber nema ikonicu, jos neke stvari nemaju ikonice za notifikacije koliko sam skontao.

4 ili 5 reci moze da stane u notifikaciji poruke i to je jako malo, pa na mb4 mi vise stane, jeste sitniji tekst, ali vise stane.
 
Poslednja izmena:
Vibracija je slabija nego na miband3. To jest dosta je slaba generalno :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Neko se dobro drogira iz Huawei, jel ovo neka zajebancija?
[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
5dd981c8342d43427b07478959a8e725.jpg


Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Neko se dobro drogira iz Huawei, jel ovo neka zajebancija?
[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
5dd981c8342d43427b07478959a8e725.jpg


Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
Hahahaha dobro su me nasmejali.
Izgleda su im zamerili što im watchface collection nije dovoljno egzotičan.
Ili je neko greškom pritisnuo Enter. [emoji1]

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Digital light blue izgleda odlično ali mislim da su zaboravili da ucrtaju kazaljke sa njima bi taj watchface bio još bolji.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Žalimo se kad ih nema žalimo se kad ih utrpaju :D

Nije mi jasno zasto su zakljucali custom faces kao sto kineski id može.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Niko se ne žali, već je ovo sprdnja sta oni ubacuju, dečije fore, kome to još treba takav nakaradan watchface [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Ruku na srce, ima i solidnih što su ubacivali u zadnje vreme.

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno