Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
GW: pritisneš power i povučeš sleva na desno preko ekrana.
 
Activ 2 takođe, mada to je ista platforma kao GW.
 
Videh da je stigao updejt, al' meni sve isto...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Primetio sam 20tak izmena u GW update, uglavnom sitnih i kozmetičkih...
Dojmilo me što se "spremnije" budi pri okretu ruke, opcija za rotary ili listu aplikacija, dodatni status na dnu sata, flashlight u quick actions, šareniji widgets, potpunije poruke, razna health unapređenja (i ranije je dosađivao dovoljno)... itd. Nekoliko watch aplikacija je posle toga takođe updateovano.
 
Jel ima neko Huawei GT 2 ali onaj manji od 42mm?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Pa i nije bas ženski, srebrni sa kožnim kajišem je top :)


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Uopšte mi ne traži da unesem Huawei ID. Moguće da treba onaj Huawei services ili tako nešto, jer koristim Mi A3.. Hvala na angažovanju, probaću pa javljam
Kako si uspeo? Evo meni isto kao i tebi,skinuo upalio airplane, me traži id. Isto vidim neki broj u customer support neki us

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Obabezno instalirati Huawei services, bez toga nece. Ostalo odradite po uputstvu koje sam napisao i radi provereno.

Tapatalk from Poco loco
 
Ma imam to..nego ne traži uopšte log in, a stavim uk. Probam betu sad

Sent from my HD1903 using Tapatalk
 
Onda nesto ne radis kako treba. Deinstaliraj health i probaj ponovo. Huawei services moraju ostati na telefonu.

Tapatalk from Poco loco
 
Do prekosutra bih pokusavao da nisam otisao direktno na web da vidim sta je sa ID-em... skapiram da sam napravio nalog za klinca na njegovom huawei telefonu.
Nakon sto sam obrisao taj phone sa naloga uspelo iz prve :smoke:
hvala svima
 
Primetio sam 20tak izmena u GW update, uglavnom sitnih i kozmetičkih...
Dojmilo me što se "spremnije" budi pri okretu ruke, opcija za rotary ili listu aplikacija, dodatni status na dnu sata, flashlight u quick actions, šareniji widgets, potpunije poruke, razna health unapređenja (i ranije je dosađivao dovoljno)... itd. Nekoliko watch aplikacija je posle toga takođe updateovano.
Update-ovao i ja, umivenije sve izgleda, nisam primetio neku razliku u brzini, možda je i do watchface, ja sam stavio neki koji se do sada plaćao a kao sad je za dž neko određeno vreme, izašla mi ponuda na YouTube-u.
 
Ovaj update je valjda software sa Active2.
 
Moze li jedna mala pomoc. Juce sam kupio GT2 i interesuje me da li mogu da ga punim na punjac od P30 pro ili mora neki slabi. Hvala
 
Moze li jedna mala pomoc. Juce sam kupio GT2 i interesuje me da li mogu da ga punim na punjac od P30 pro ili mora neki slabi. Hvala

Slobodno puni tim punjacem, sat ce se puniti brzo koliko njemu odgovara. I ja za narukvicu koristim 15W punjac od S9+.
 
Pozdrav svima, od juce u kuci imam dva Amazfit GTR-a i ni je jedan ne mogu da konektujem na aplikciju jer prilikom pravljenja naloga puca aplikacija u sekciji `date of birth`. Resetovao telefone, satove, sa wifi presao na 4g ali nista ne pomaze. Aplikacija se ugasi kada treba da unesem datum rodjenja :mad: Neka preporuka ili iskustva?
 
Tek juce stigao GT2 narucen cuvenog 11.11. [emoji3] sat je predobar!

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Čestitam. Vredelo je čekati.

Poslato sa COR-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pozdrav svima, od juce u kuci imam dva Amazfit GTR-a i ni je jedan ne mogu da konektujem na aplikciju jer prilikom pravljenja naloga puca aplikacija u sekciji `date of birth`. Resetovao telefone, satove, sa wifi presao na 4g ali nista ne pomaze. Aplikacija se ugasi kada treba da unesem datum rodjenja :mad: Neka preporuka ili iskustva?
Malo im serveri baguju po nekad i ja sam imao slican slucaj pre par dana kada je drugar kupio GTR pa dosao da mu podesim. Na kraju smo otisli u Tele** da vratimo sat i tamo proradi.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Malo im serveri baguju po nekad i ja sam imao slican slucaj pre par dana kada je drugar kupio GTR pa dosao da mu podesim. Na kraju smo otisli u Tele** da vratimo sat i tamo proradi.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Znači da probam sa strpljenjem? Može.... Hvala [emoji106]

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Update - pre par sati prosao update Android aplikacije i sada sat radi kao sat :) Ispravili su sta god da je bio problem.
 
Huawei Healt aplikacija od nove godine ima bag pa nece da ocita podatke o snu, resenje je update ali je problem sto apdejtovana verzija nije izbacena na Google store, mora za sad preko Huawei app galery (Huawei-jev store).
 
Huawei Healt aplikacija od nove godine ima bag pa nece da ocita podatke o snu, resenje je update ali je problem sto apdejtovana verzija nije izbacena na Google store, mora za sad preko Huawei app galery (Huawei-jev store).
Kakvi su utisci huawei gt sata?
Obzirom da ga koristis vec neko vrijeme.
Ja čekam da mi stigne pošiljka :)

Jesi li zadovoljan.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ima i na play store update za health aplikaciju.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno