Šta je novo?

Smartwatch uređaji

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Interesuje me ima li nesretni samsung watch opciju da bude shutter triger za kameru na (samsung) telefonima?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ima aplikacija.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Ta ne valja app, hoću nativno da radi

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ja koristim ovu za GoPro i radi odlično ali 330 dinara

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Do sad sam imao mi band 2 i sluzio je odlicno ali sada bi se preslo na nesto bolje.
Par pitanja ako moze odgovor. Koristio sam par dana s3 frontier i odlican je sat mada mi je malo veliki ali covek se navikne. Za sebe ne vidim smisao tolikog sata ako nije samostalan.
E sad, zanima me da li bi kod nas funkcionisao sat sa lte, tj. da ga koristim bez telefona posto mislim da bi bez problema mogao samo sat da nosim.
Jako mi se svidja sg 42 mm, ali jako kude bateriju pa me to odvraca, jos ako ima lte predpostavljam da je dan maximum sto mi je stvarno malo.
Vidim da nema u vip u 42 mm crni sto je steta.
 
Ja koristim ovu za GoPro i radi odlično ali 330 dinara

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Koristiš sa samsungovom nativnom kamera aplikacijom? Najmanji problem je dati 330din ako radi ono što mi treba, i tako su mi sve app plaćene.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Do sad sam imao mi band 2 i sluzio je odlicno ali sada bi se preslo na nesto bolje.
Par pitanja ako moze odgovor. Koristio sam par dana s3 frontier i odlican je sat mada mi je malo veliki ali covek se navikne. Za sebe ne vidim smisao tolikog sata ako nije samostalan.
E sad, zanima me da li bi kod nas funkcionisao sat sa lte, tj. da ga koristim bez telefona posto mislim da bi bez problema mogao samo sat da nosim.
Jako mi se svidja sg 42 mm, ali jako kude bateriju pa me to odvraca, jos ako ima lte predpostavljam da je dan maximum sto mi je stvarno malo.
Vidim da nema u vip u 42 mm crni sto je steta.
Ne mozes kod nas da koristis samsung sa lte zato sto koristi esim kartice koje kod nas ne mogu da se programiraju,imas kineze na kojima mozes da koristis lte ,u njih ide klasican micro sim
 
Koristiš sa samsungovom nativnom kamera aplikacijom? Najmanji problem je dati 330din ako radi ono što mi treba, i tako su mi sve app plaćene.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Ne, ne samo gopro. Verovatno ima neka bolja, prelistaj store.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Nismo znao, slabo koristim kameru na telefonu.

Jel ima neko widget za Bluetooth da me mora kroz settings da se uključuje uvek?

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Naravno da nema, zato i kukam već 2 godine

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Probaj Wrist Camera i Phone Camera Remote Circle

Imaš trial, pa ako ne odgovara, ne moraš da je platiš.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja sa amazfit bip uskoro prelazima na Ticwatch e, naleteo za odlične pare, pa rekoh da ne propustim. :) Ranije sam koristio moto 360, a skoro sam devojci kupio Fosil q venture, ona zadovoljna. :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Probaj Wrist Camera i Phone Camera Remote Circle

Imaš trial, pa ako ne odgovara, ne moraš da je platiš.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Naravno da sam probao, to je ujedno i jedina aplikacija tog tipa koja postoji i ne sviđa mi se, ali dovoljno radi da dokaže da je izvodljivo i zato me i nervira što paceri iz Samsunga neće da omoguće da to isto radi i sa samsung kamera aplikacijom (note 9 je takođe dokaz da može)!

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Ja sa amazfit bip uskoro prelazima na Ticwatch e, naleteo za odlične pare, pa rekoh da ne propustim. :) Ranije sam koristio moto 360, a skoro sam devojci kupio Fosil q venture, ona zadovoljna. :)

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
Koliko para ako nije tajna? :)

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
86e sa Amazona. :) Imao sam neki vaučer na 30e sa prošle promocije koji je danas isticao, druga promocija je dala 20e, a današnja cena je na blic kupovini bila 136e.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Zasto se predjeni koraci razlikuju, i to za 2-3 k, kod Amazfit Pace i neke od aplikacija na telefonu? Na telefonu uvek prikazuje vise.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Zasto se predjeni koraci razlikuju, i to za 2-3 k, kod Amazfit Pace i neke od aplikacija na telefonu? Na telefonu uvek prikazuje vise.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Ako su merači tačno trebalo bi da je obrnuto, jer naravno ne nosiš telefon svuda sa sobom...

A pošto nijedan merač nije apsolutno tačan, uzmi i osloni se na jedan, samo sat recimo, i prati razliku u merenjima, a ne same apsolutne vrednosti... Odnosno, ako si juče presao 5K a danas 6K, u plusu si...

F1
 
Pa da, trebalo bi, da sam vise presao, preko sata, ali situacija je obrnuta.


Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Za nekoliko dana mi stiže smart watch 46 pa me interesuje kako se isti još može puniti sem punjača koji ide uz njega? Da li se može puniti npr. sa wireless chargerom za telefon ili od gear S3 ili se mora puniti samo sa njegovim originalnim punjačem.
 
Evo konacno i neko od ovih poznatijih portala da izbaci vest:

https://www.sammobile.com/2018/10/02/no-fix-galaxy-watch-issues/

Ja sam resio da zadrzim svoj sat, imam jos tri dana ali ga necu vratiti sigurno. Osim neprepoznavanja prvih deset koraka ako podjem pa stanem i deep sleep koji mi je najvise bio 2% nemam drugih problema.

Ali ako je vec softverski problem, mogli bi da izbace fix s obzirom da nije izolovan slucaj vec svaki sat ima gore pomenute probleme.

E sad na jednom forumu sam procitao odgovor developera iz Samsunga koji je rekao da ce software update resiti problem ljudima kojima pedometar i heart rate senzor ne rade ali da nece resiti racunanje koraka.
Galaxy watch po njemu imam sistem prepoznavanja aktivnosti koji eliminise "lazne" korake, tako da se sat ne moze prevatiti, tako da ne planiraju da menjaju tu nista.
 
Meni npr Fitbit Ionic broji korake dok vozim auto.
Posto dnevno predjem oko 200km laže za 1500 - 2000 koraka.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Deep sleep 2%? Kakva ti je baterija onda? Posto svi govore da traje 3 i vise dana.
 
Poslednja izmena:
Punio sam ga u petak veče, sad je na 16%.

Imam jednu vožnju bajsa sa gps-om od oko sat vremena, dva puta dnevno po sat vremena konstantne sinhronizacije dok vozim, uz par razgovora. Sve aplikacije imaju permission za gps ako im treba. I ono klasika čačkanje s vremena na vreme.

Ok je baterija

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Meni npr Fitbit Ionic broji korake dok vozim auto.
Posto dnevno predjem oko 200km laže za 1500 - 2000 koraka.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Da da, isti slučaj, samo što, fala bogu, više ne prelazim te kilometraže... Sa kojim telefonom su ga upario? Imaš li problem sa notifikacijama?

F1
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno