Šta je novo?

Smartwatch LTE i eSim

ilalic

Flash Drive
Učlanjen(a)
23.12.2017
Poena
1
Danas bio u Yettelu da prebacim broj na eSim GW4. Definitivno ne može isti broj na 2 mesta. Kada se dobije kod za eSIM, kartica na telefonu prestane da radi, a pozive prima GW. Samo mora da se stavi da drzi mobilnu vezu permanentno uključenu a ne na Auto.

Posto sada pozivi stižu samo na sat, što nije praktično, ono što je mene interesovalo je da li sat moze da prebaci poziv na telefon preko BT kada je u blizini odnosno konektovan, jednako kao što telefon moze da prebaci poziv i da se javi na sat... Međutim nisam uspeo. 😞

[email protected]

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
27.10.2007
Poena
18
Pozdrav svima, razmišljam se da uzmem Samsung Galaxy Watch 4 LTE verziju prvenstveno zbog mogućnosti da koristim sat nezavisno od telefona. Da li možda imate preporuku za neki drugi (bolji) sat sličnog cenovnog ranga a da može da se nađe kod nas?

U satu bih koristio zasebnu karticu tako da mi funkcionalnosti oko prosleđivanja poziva nisu preterano bitne.

Radioamater

Flash Drive
Učlanjen(a)
22.03.2022
Poena
1
Pozdrav svima, razmišljam se da uzmem Samsung Galaxy Watch 4 LTE verziju prvenstveno zbog mogućnosti da koristim sat nezavisno od telefona. Da li možda imate preporuku za neki drugi (bolji) sat sličnog cenovnog ranga a da može da se nađe kod nas?

U satu bih koristio zasebnu karticu tako da mi funkcionalnosti oko prosleđivanja poziva nisu preterano bitne.
Amazfit Nexo, jeftiniji, koristim ga 6 meseci sa Globaltel Esim prepaid...Solidan, funkcionalan u sakom pogledu, OSIM BATERIJE koja kratko drži...

Radioamater

Flash Drive
Učlanjen(a)
22.03.2022
Poena
1
Hvala izuglaću malo o njemu. A zašto misliš da je bolji od GW4?
Moguće da se nismo razumeli.Nisam napisao da je bolji, već jeftiniji.Kada sam,pre 6 meseci kupio Amazfit Nexo, bio je jedini sw koji podržava esim kod nas u legalnoj prodaji.(ne znam sada). Želeo sam da isprobam Esim u sw.(Bdw plaćen je 115€, tada).

Vrh Dno