Šta je novo?

Slusalice do 25e

reciklaza

Slavan
Učlanjen(a)
08.11.2007
Poruke
48
Poena
309
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. ADSL
Trebaju mi slusalice za CSS do cene od 25e max.
Slusalice koristim samo za Counter,sve ostalo slusam na zvucnicima.
Nije mi vazno da li imaju microfon ili ne,posto imam posebno mic.

Moj izbor se sveo na ova 3 modela:

-Creative Headphones HQ-1300
http://www.itsvet.com/proizvod/creative-headphones-hq-1300/comp_comp_headphones/39/5

-Pioneer SE-M390
http://www.itsvet.com/proizvod/pioneer-se-m390/comp_comp_headphones/19/856

-Sennheiser HD 201
http://www.itsvet.com/proizvod/sennheiser-hd-201/comp_comp_headphones/99/470

Ili mi preporucite neke druge u cenovnom rangu do 25-30e max...nije vazno da li imaju bas,vazno mi je samo da sto bolje cujem koracanje i pozicioniranje protivnika.

Trenutno koristim neke Altec Lansing i nisam zadovoljan zvukom. Koristim ih na integrusi,mada uskoro uzimam neki audigy ili xonar ds.
 
A sta mislite o sledecim sluskama:

-Sennheiser HD 218
-Sennheiser EH 150
-Sennheiser HD 437

Da li su ovi modeli bolji od HD 201.

-AKG K 44
-Behringer HPX2000

I kako bi ovi dj modeli radili na kompu u Counteru,pretpostavljam da bi ovi modeli trebali da imaju cist zvuk.
 
veci je problem na sta ces da ih nakacis
 
HD 201 imaju dosta slab zvuk, tj za moje zahteve. Pisano je vec dosta o tome.
Nema nista od bolji sluski bez 70,80e.
 
HD201 су за кантер њесра живо. Не можеш да позиционираш где су противници, саиграчи итд.
Више су за музику и сл.
 
Malo mi je tesko da poverujem u to, ja sam sa slusalicama starim 3godine (placene 800din) odlicno cuo.
Posto su riknule, koristim neke koss stare 20godina i isto se razaznaje gde je ko.
Tako da sa ovim sennheiser mora da sabija.
 
Ja odgovorno tvrdim da su HD201 gore slucalice od A4Tech koje sam imao. Ono jednostavno nema vaze za Senn. Jedino je kabl verovatno malo kvalitetniji.
Mislim da pozicioniraje nema nikakve veze sa slusalicama jer na svakim imas levi i desni kanal tako da bi na svakim to moralo raditi.
 
Evo da se ne mucite, ovo se cuje iz HD201:


Dakle, daleko od neke linearnosti i dubine. Tako je to kad veliki brend pravi budzet proizvod. Nisu jedini nazalost.
 

Prilozi

  • Sennheiser HD201_cr.jpg
    Sennheiser HD201_cr.jpg
    47.4 KB · Pregleda: 64
Ja odgovorno tvrdim da su HD201 gore slucalice od A4Tech koje sam imao. Ono jednostavno nema vaze za Senn. Jedino je kabl verovatno malo kvalitetniji.
Mislim da poziciоniraje nema nikakve veze sa slusalicama jer na svakim imas levi i desni kanal tako da bi na svakim to moralo raditi.

Лепо рекох. Да ли је до саме игре, не знам. Ја играм ЦС 1.5
Тотално небитно што имаш два канала кад ја не могу да одредим да ли су ми ближи противници који трупкају лево од мене или су даљи противници који трупкају десно. Конфузија тотална.
Послушао сам Разер Пирану и стварно су одличне за играње (али прескупе, и мало неудобне).

Malo mi je tesko da poverujem u to, ja sam sa slusalicama starim 3godine (placene 800din) odlicno cuo.
Posto su riknule, koristim neke koss stare 20godina i isto se razaznaje gde je ko.
Tako da sa ovim sennheiser mora da sabija.

Игре не сабија уопште.
 
Nazad
Vrh Dno