Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Ako vam je za utehu Amazon Prime je dodao gomilu serija i filmova B produkcije afroamericke ekipe, indijaca i nekih americkih belaca. Bukvalno sum nizerazrednog sadrzaja :D
 
Kod Amazona i Netflixa očekujem hrpu takvog sadržaja, a npr. kod SkyShowtimea i HBO MAXa ne...
 
Koje ***** od aplikacije. Mislio sam da je HBO najgori kad evo iznenađenja. Otvorim aplikaciju na Sony TV-u i ništa neće da se pusti. Samo krene i zabode odmah na početku.
 
Kad se instalira nema šanse da ne zeza u startu, restarr pa ako ne radi sutrada. Ne šalim, užas im je app u tom smislu pucanja.
 
… garant ope nesto ‘popravljali’… pre dva dana bio update…
 
Jel ima neko problema da mu SkyS puca malo malo na PC-u? Na TV-u radi normalno...
 
Meni se na telefonu izgubio prevod ne mogu da ga aktiviram nikako. Na tv sve ide normalno....
 
Cenim da ste obojica na Androidu? Meni radi na iOS.
 
Ja sam uzimao na mesec dana,nista nisam odgledao,netflix mi je bolji,hbo nije los.
 
… ladno mi je upravo prošla reklama, pre epizode ST: ‘Discovery’ doduše kratka, par sekundi, a za seriju ‘The Curse’…
 
@trucic a meni je, kako sam pustio novu epizodu iste serije, prikazao najavu od 15s za novi film i to crtani. al' verovatno je to ono što kaže @S03, pošto nešto slično odavno funkcioniše na kablovskim kanalima (najave i reklame)
inače, to važi od danas, 23. aprila, kako je i najavljeno
 
@trucic a meni je, kako sam pustio novu epizodu iste serije, prikazao najavu od 15s za novi film i to crtani. al' verovatno je to ono što kaže @S03, pošto nešto slično odavno funkcioniše na kablovskim kanalima (najave i reklame)
inače, to važi od danas, 23. aprila, kako je i najavljeno
… ako nas budu gnjavili njihovim serijama, onda i nije strašno… ako krenu sa EPPom, onda …
p.s. like za odabir serije… :)
 
…… ja sam nešto bio ubedjen da će imati 3 plana, sad tek vidim da imaju 2… ako ostane ovako, sa njihovim promo sadržajem, onda i nije strašno… čak ispadne jeftinije nego do sada, 2.49eur… mada i za 1eur više, bez reklama, sa 50% može da se podnese…
 
IMG_20240423_201344.jpgОво су два плана које имају тренутно, управо сам видео!!!IMG_20240423_201314.jpg
 
Nazad
Vrh Dno