Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Ja sam ih odjavio prije mjesec ipo iako sam imao onu dozivotnu cijenu. U zadnje vrijeme nista nisam gledao, slabo dodaju nove stvari tako da nista hvala i dovidjenja
 
Zar nije da i kad se odjavis posle moze da nastavis po istoj ceni, mislim sa tim lifetime benefitom?
 
Nije ni čudo što dižu cenu kad su se za takvu količinu blokbastera i hit serija isprsili... svaka čast.
 
Još da ih ne emitiraju sa mjesec dana zakašnjenja, gdje bi im bio kraj!
 
I ja danas otkazao, prošli mesec ništa nisam ni gledao, jes da je bilo povoljno 3€.... ali postoje i druge alternative.
 
Otkazujem ja :)
Danas istice kao sto napisah u temi za razmenu.
Kao sto rekoh ako neko hoce da zauzvrat da slot to je ok,a i ako nece to je ok :)
 
Људи јер се вама дешава у задњих неколико дана, да после неког времена тотално се изгуби звук, тон на апликацији и да мора да се поново излогује, улогује да би поново радило, како треба???
 
Zašto ljudi otkazujete preplate sa popustom. Nađite još jednog ili dva lika i podelite preplatu. Može na tri uređaja odjednom. Ili ustupite preplatu.
 
Ja sam npr bio pretplacen od njihovog dolaska kod nas a pogledao sam ga mozda 10ak puta ukupno.Realno za 4 jura mi njie vredno bas.
Pogotovo zbog Netflixa iz jedne nama bliske africke zemlje za 2.5 jura.
 
Izgleda da ne može sada da se otkaže mesečna pretplata i pređe na godišnju pretplatu ( po nižim cenama do 23.4.) tj. nudi opciju samo mesečne pretplate posle otkazivanja...
 
Treba ti srpski googleplay.
Ja tu i tamo nešto pogledam, izuzetno retko. U principu uopšte ni ne gledam nešto u zadnje vreme.
Ali pored Stremia koji se baš koristi u kući, Skyshowtime je non stop na crtanima :) I da hoću ne smem, netflix sam davno otkazao da niko a nije rekao :)
 
Ova tema se pretvara u spisak odjavljivanja 😁
 
Nazad
Vrh Dno