Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Usao sam na neki chat sa botom, i tamo pominje godisnju pretplatu za 62.99 evra. To bi onda za dozivotno 50% bilo bas povoljno. Trenutno nema godisnja pretplata
 
Ja je nisam nigde nasao u onim podesavanjima 😯 a da li na nju vazi 50%? Znas li
 
Ne. A nema je jer je to stara cena jos od kad postoji skyshowtime, to sto si ti video je verovatno nova koja krece sada nekad id aprila
 
opet ovo gov.. od aplikacije ne radi na firestick 4K max. Radila je dobro jedno mjesec dana kad danas palim i opet zumirana slika
 
Na nasem podrucju exyu mislim da nemaju puno korisnika, mahom oni koji su uhvatili 50% popusta, cini mi se da nema puno onih kojih placaju punu cenu.
Medjutim kad gledam po drugim drzava Evrope, u Spaniji su izuzetno jaki, cak su pokrenuli kablovske kanale. Poceli su da se nude preko operatera Spanija, Holandija.
To bi ih kod nas diglo da idu preko sbb ili mobilnih operatera kao hbo sto radi.
 
Da li na Skyshowtime može da se gleda serija Beverly hills 90210?
 
Da li neko ko ima showtime moze da mi kaze da ima serija Blue blods (plava krv) sa prevodom i koliko sezona..hvala
 
… bio je AppleTv update, pre par dana… obično na taj način nešto ‘poprave’…
 
… AppleTV streamer, pretpostavljam da je i na drugim platformama pušten update…
 
Bez problema jutros gledao seriju na tvu
Meni na LG od poslednjeg apdejta znatno bolje radi. I dalje nije to to, ali jos jedno unapredjenje kao izmedju dve poslednje verzije i bicu zadovoljan :)
 
🤔
Ne znam za to
Neću ni da pitam... 🤗
Nego, naišao sam na neki dugometražni, čini mi se Tad Explorer, izgleda mi zanimljivo, al ova moja je još mala, ne zna da čita kako treba, a nema sinhronizaciju crtaći, pa ću morati sam da gledam 😁
 
Ne znam da li je dozvoljeno (ne piše nista u prvom postu kao u temama kao sto su Netflix/disney i sl.). Ako kršim pravilo, obrisacu:

Naime, imam upražnjena dva mesta za skyshowtime, u pitanju je pretplata sa 50% popusta, 4e mesecno na trojicu.
Ako je neko zainteresovan, moze pm
 
Nazad
Vrh Dno