Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

^ u USA nema ovaj streaming servis. Tako da je kasnjenje najverovatnije normalno.

Znam da nema SkyShowtime u USA, ali imaju Paramount+, Showtime, Peacock i ostali od kojih je ovaj servis sastavljen. Mislio sam na kašnjenje u odnosu na izlazak na tim servisima. A mnogih serija iz produkcije tih servisa ni nema na SkyShowtime (npr. Poker Face)

Npr. Netflix, HBO, Disney, objavljuju sve istovremeno globalno.
 
Znam da nema SkyShowtime u USA, ali imaju Paramount+, Showtime, Peacock i ostali od kojih je ovaj servis sastavljen. Mislio sam na kašnjenje u odnosu na izlazak na tim servisima. A mnogih serija iz produkcije tih servisa ni nema na SkyShowtime (npr. Poker Face)

Npr. Netflix, HBO, Disney, objavljuju sve istovremeno globalno.
Ovo drugo nije tacno, nista nije globalno sve je geolokacijski blokirano/odredjeno licencama.
Zato i gledamo preko VPN americke biblioteke Netflixa. Isto vazi i za sve druge.
U redu je shvatili smo tvoje misljenje nema potrebe dalje da objasnjavas, sve to mi znamo i ko hoce koristi ko nece ne mora i tacka.
 
jezik interfejsa može da se promeni u okviru profila, u browser-u. nije tema prepiranje šta je od čega bolje, kvalitetu kinematografija itd.
 
Znam da nema SkyShowtime u USA, ali imaju Paramount+, Showtime, Peacock i ostali od kojih je ovaj servis sastavljen. Mislio sam na kašnjenje u odnosu na izlazak na tim servisima. A mnogih serija iz produkcije tih servisa ni nema na SkyShowtime (npr. Poker Face)

Npr. Netflix, HBO, Disney, objavljuju sve istovremeno globalno.
On jeste sastavljen od nekoliko servisa, ali ne znaci da će dobiti pre njih. Sto i jeste logično, paramount+ će dati prvo kod sebe a onda ostalim koji imaju njihov servis u streaming platformama kao skyshowtime
 
jezik interfejsa može da se promeni u okviru profila, u browser-u. nije tema prepiranje šta je od čega bolje, kvalitetu kinematografija itd.
Nisam našao, zato sam pitao podršku, koja je potvrdila da ne može da se promeni, eto ga SS gore "podešavanja" iz browsera, nema ništa osim titla.
Probao sam i da se logujem sa španskom IP adresom, nije bilo nikakve razlike.
No, nije mi bitno, odjavljujem se sa teme u svakom slučaju.
 
Ovo drugo nije tacno, nista nije globalno sve je geolokacijski blokirano/odredjeno licencama.
Zato i gledamo preko VPN americke biblioteke Netflixa. Isto vazi i za sve druge.
U redu je shvatili smo tvoje misljenje nema potrebe dalje da objasnjavas, sve to mi znamo i ko hoce koristi ko nece ne mora i tacka.

Govorim o originalnim serijama iz Netflix/Amazon/HBO/Disney produkcije, njih puštaju globalno u isto vreme u celom svetu. Druga stvar su naslovi koje kupuju od drugih. Valjda je sad jasnije.
 
slažem se. i meni je glupo što epizode kasne po 10-15 dana i više u odnosu na premijeru. a pogotovo što su već izbacili hrpu naslova,čak i one iz showtime produkcije
 
Imate li probleme sa titlovima? Sta god podesim meni se pojavljuju samo beli. Iskljucio sam i u postavkama za gluve i slepe na firesticku, i dalje mi se pojavljuju samo beli. Podesavao na profilu na Skyshowtime na webu ali opet isto.
 
Da, prikazuje samo bele titlove bez obzira na podešavanja.
Ali engleski titlovi imaju drugačiji izgled.
 
Poskupeli na 5,99 evra?
 
Nisu, istekla je akcija.
 
Nazad
Vrh Dno