Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

Amazon i ostale cu uvek da uzmem preko turske.
Hbo i Showtime treba platiti i podrzati jer nam nude lokalizovan sadrzaj tj. titlove.

Nego, vidim da 3 uredjaja mogu da gledaju u isto vreme.
Da li je neko nasao koji je ukupan broj uredjaja koji mogu biti registrovani?
5, 10, nema ogranicenja?
 
Mislim da nema ograničenja za uređaje, ja ga imam na 4 televizora, 2 ipad-a, na PC-u, IPhone-u. Na svim uređajima je prijavljen moj nalog i sve uredno radi.
Ne gledam na 3 istovremeno. :)
 
Meni se ovo jako sviđa. Imam već HBO Max, preko Supernove gratis. Ali ne bi mi bilo žao i da plaćam. Lokalizacija sadržaja kod HBO je fenomenalna. pogotovo sinhronizacija sadržaja za decu. Zato nikad nisam uzeo Netflix. Kad budem imao srpske titlove, može. Do tada - who f... them.
Na ovo sam se danas preplatio.
 
za HBO Max postoji tema, tamo pišu detalji
i za Netflix postoji tema, tamo videti za titlove i sinhronizaciju

ovo je tema isključivo za SkyShowtime
 
Jer planiraju da povecaju sadrzaj, ovo sada sto ima, nisam impresioniran.
Da li ima 4K uopste?
 
planiraju. nema za sada.
da se ne ponavljamo
 
Sasvim ok za 3e, a samo ce biti jos bolje. Jedino Yellowjackets od ovoga sto sam otvarao nema nase titlove.
 
Meni se ovo jako sviđa. Imam već HBO Max, preko Supernove gratis. Ali ne bi mi bilo žao i da plaćam. Lokalizacija sadržaja kod HBO je fenomenalna. pogotovo sinhronizacija sadržaja za decu. Zato nikad nisam uzeo Netflix. Kad budem imao srpske titlove, može. Do tada - who f... them.
Na ovo sam se danas preplatio.
Bukvalno isto samo sam ja HBO Max dobio gratis preko MTS. Ostalo se sve slazem sa tobom tako da imam placenje HBO i SkyShowtime.
 
Da li neko ima problem sa sinhronizacijom titlova u browseru? Probao sam chrome, firefox i edge. U svim browserima titl kasni oko sekundu.
 
Odličan katalog, za moj ukus, i sasvim fer promo pretplata od 350 dinara, a još je i lokalizovano. Drugi servis na koji sam se pretplatio. Sve pohvale.
 
Uzeo sam servis odmah prvog dana. Sve okej, početne muke, bubice, prevodi različitih boja i fontova...
Ono što mi se ne sviđa je što fale neke njihove serije, pogotovo kad vidim da mi iskače reklama na FB sa Mayor of Kingstown za SkyShowtime Srbija, a te serije nema. Iz korisničkog servisa tvrde da serije ima na katalogu, a serije nema.
 
I meni dve najzanimljivije serije su "osakacene"..Yellowstone kasni puno, Yellojackets nema uopste nase titlove
 
I meni dve najzanimljivije serije su "osakacene"..Yellowstone kasni puno, Yellojackets nema uopste nase titlove
Sve Sheridanovo kasni. I Yellowstone i Tulsa King. A 1923 je izašla juče prva to će ko zna kad. Okej, verovatno sporije i prevođenje ide ako je to razlog...ali mogu da stave samo sa engleskim pa kasnije da dodaju naš.
 
Da, nema ni 1923... nadam se da su ovi nedostaci samo zato sto je jos pocetak, jedan kolega vec napisao da u Holandskom katalogu ima komplet Yellostone. Sta cu, morace da radi Stremio :(
 
Pozdrav. Ako neko ima slobodno mjesto pišite u pp.
 
Nazad
Vrh Dno