Šta je novo?

SkyShowtime u Srbiji

csernikmarton

Poštovan
Učlanjen(a)
10.09.2014
Poruke
83
Poena
70
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Optički internet
Potvrđeno da i SkyShowtime zvanično dolazi u Srbiju tokom 2022.

Sarhan is based in the U.K, where he will oversee the first leg of SkyShowtime’s roll out in over 20 Europe-based markets, encompassing 90 million homes, starting with: Albania, Andorra, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Finland, Hungary, Kosovo, Montenegro, Netherlands, North Macedonia, Norway, Poland, Portugal, Romania, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, and Sweden.

 
Extra. Trebaće mi još jedan android box pa da ispoštujem sve ove striming servise.
 
Ovaj streaming će najverovatnije imati ozbiljno dobar katalog.

Zato što uključuje:
Paramount+ (on sam po sebi sadrži Paramount starije naslove, Originals naslove, Nickelodeon, MTV, Comedy Central naslove)
Sky katalog
Universal katalog
DreamWorks katalog
Showtime katalog
SyFy katalog
 
Ovaj streaming će najverovatnije imati ozbiljno dobar katalog.

Zato što uključuje:
Paramount+ (on sam po sebi sadrži Paramount starije naslove, Originals naslove, Nickelodeon, MTV, Comedy Central naslove)
Sky katalog
Universal katalog
DreamWorks katalog
Showtime katalog
SyFy katalog

Tako je. Nije to za zanemariti.
 
Pazi, biće to dobar katalog, ali sad malo gledam i veliki deo njihovog sadržaja je trenutno dostupan na drugim servisima. Verovatno će to postati ekskluzive kad isteknu neki ugovori, ali to mi se tek ne sviđa, na kraju ćemo imati 20 striming servisa od kojih ćeš morati da plaćaš 15 da bi imao nešto ljudski da pogledaš.
 
Pazi, biće to dobar katalog, ali sad malo gledam i veliki deo njihovog sadržaja je trenutno dostupan na drugim servisima. Verovatno će to postati ekskluzive kad isteknu neki ugovori, ali to mi se tek ne sviđa, na kraju ćemo imati 20 striming servisa od kojih ćeš morati da plaćaš 15 da bi imao nešto ljudski da pogledaš.

Jedan mesec ovaj, jedan onaj, malo se trampimo i eto rešenja. :)
 
Pazi, biće to dobar katalog, ali sad malo gledam i veliki deo njihovog sadržaja je trenutno dostupan na drugim servisima. Verovatno će to postati ekskluzive kad isteknu neki ugovori, ali to mi se tek ne sviđa, na kraju ćemo imati 20 striming servisa od kojih ćeš morati da plaćaš 15 da bi imao nešto ljudski da pogledaš.
Pa već sad je dobar deo naslova izleteo iz ostalih servisa. Sećam se da je HBO imao Dexter i Californication koji su izbačeni. Kako vreme bude prolazilo, tako će i biti sve manje SkyShowtime naslova u drugim servisima.
 
Ko što reče Blaham, par meseci HBO, par meseci Netflix, pa SkyShowtime, pa Amazon i tako u krug.
 
Ma to smo mi navikli da se dovijamo da ustedimo svaki dinar, prosecan Amer nema sanse da svakog meseca menja striming servise nego uplati jedan ili dva, max tri ako je bas lud i to je to.

Zato me i zanima dokle moze da ide ovo cepkanje.
 
Inače i SkyShowtime će biti lokalizovan.
 
Ovaj streaming će najverovatnije imati ozbiljno dobar katalog.

Zato što uključuje:
Paramount+ (on sam po sebi sadrži Paramount starije naslove, Originals naslove, Nickelodeon, MTV, Comedy Central naslove)
Sky katalog
Universal katalog
DreamWorks katalog
Showtime katalog
SyFy katalog
+ Peacock. :)

Nadam se da će postojati i ovde mogućnost zasebnih profila, bilo bi dobro za deljenje.
 
Ovo ce biti dobro, ako bude nudilo sve sa Peacocka, Showtime-a i Paramount+. Koristim sva tri i top su mi.
Ako neko trazi besplatni free trial za Paramount+, moze da iskoristi kod za 1 mesec dzabe, prilikom registracije. Kod je 1883.
 
Da, preko VPN-a za SAD.
 
Evo sta od novih naslova dolazi na SkyShowtime.

 
Pri kraju klipa se vidi da će biti u sklopu EON-a:
Opera Snapshot_2022-05-16_192023_forum.benchmark.rs.png
 
Занимљиво.... да ли у оквиру видео клуба или као хбо макс апликација нпр...
 
Uf, ovo je bas jaka ponuda ja bih rekao. Yellowjakets bi trebalo takodje da ide na ovoj platformi. 1883, Yellowstone..brutalno dobre serije
 
Jeste, dosta novih naslova. Nego ja ovde nisam video ni jedan stariji naslov iz obe produkcije (tipa Parks and Rec, 30Rock, NCIS, CSI, L&O, SNL,...).
Na EONu ce verovatno biti dostupno u sklopu dodatnih paketa kao tipa Pickbox ili HBO Max. Sto je dosta dobro. Zanimljivo da ga nema nigde Telekom.
 
Uf, ovo deluje odlično.
 
Nazad
Vrh Dno