Šta je novo?

Skull and Bones

60e standard, 90e premium, takodje je i na ubisoft+ koji je 18e mesecno, mada igra ne vredi ni 10e :D
Sacuvaj me i sakloni, ajde da svarim cenu u vakuumu ali jos i pretplata na to, dosta optimisticno s njihove strane. :D
 
Zaista se pitam sta rade 10 godina. Ovo ce bit Anthem 2. Odigrat ce se kad bude free na epicu.



 
Sacuvaj me i sakloni, ajde da svarim cenu u vakuumu ali jos i pretplata na to, dosta optimisticno s njihove strane. :D
Nisi razumeo, igra kosta 60 i 90 evra a ovo 18 evra preko ubisoft+ je ako neces da kupis igru nego uzmes na mesec dana pretplatu pa igras se za tih 18 evra koliko kosta taj mesec... a posle ako hoces da nastavis ili nastavis da placas ili kupis po punoj ceni.
 
Ovo bi bio hit možda da Microprose nije izdao Pirates pre jedno 40 godina....loše
 
Aha, jasno. Hvala na pojasnjenju, nisam nesto upucen u Ubisoftove servise.
Summa summarum, skupo ako cu iskreno.
 
Zaista se pitam sta rade 10 godina. Ovo ce bit Anthem 2. Odigrat ce se kad bude free na epicu.
Ja ne verujem da su postali antitalenti za atmosferu... Ono sto sam video za 2h, grafika, kontrole...sve OK. SAMO fali atmosfera - bez koje ni jedna ne pije vodu
 
 
Sva mehanika i limitacije gameplaya ukazuje na mobilnu igru.


 
Nazad
Vrh Dno