Šta je novo?

Skull and Bones

illidan

Znamenit
Učlanjen(a)
02.02.2005
Poruke
20,014
Poena
1,455
Moja oprema  
CPU & Cooler
amd 5800x3d, ek nucleus cr240 dark
Matična ploča
asus proart b550
RAM
g.skill trident z neo 32gb
GPU
nvidia rtx 4070super founders edition
Storage
samsung 980 pro 1tb, samsung 860 qvo 1tb
Zvuk
ifi zen dac v2, presonus eris 3.5, akg k712 pro balanced
PSU
be quiet! dark power 12 750w 80+ titanium
Kućište
corsair 4000d white airflow, phanteks t30 fans
Monitor
asus vg27aql1a
Miš & tastatura
lamzu atlantis mini, kbd.fans tofu65 e-white, cream soda switches, gmk serika 2 keycaps
Pristup internetu
  1. Optički internet
novi IP od Ubisofta

Long Live Piracy​






trenutno ide live stream na ubisoft official twitch
 
Bas odgledah strim... ovako na prvi pogled - bas mi se svidja! (i igra) :D
 
illidan vazda nadje neke tematike iz naftalina koji ce nas pucati na detinjstvo. :D
Ovo izgleda topina, ako bude ima ista od Sid Meier-ovih vajbova, bice top.
 
Sve ovo treba uzeti sa rezervom s obzirom da na igri radi Ubishit.
 




 
Ubi propo!

Inače evo šta kažu. Treba im mega-brend. Pretpostavljam da je to nešto tipa CoD, Fortnite da bi mogli da muzu ljude kroz mikrotransakcije.

ciah7jb8uhba1.jpg
 
Ubi trenutno ima market cap na berzi od samo nekih 2.9 milijarde evra...ali sa druge strane ima i oko ~17.000 zaposlenih a to je ogroman broj za bilo kog potencijalnog kupca...biće interesantno!
 
 
Pre nekoliko sati sam dobio poziv za closed betu, bio sam ubedjen da je igra otkazana.
 


 
Poslednja izmena:
Vec sam davnih dana odlucio da cu ovo pazariti day 1 sa legitimnom verovatnocom da cu se zeznuti.Nece biti prvi put.
 
Dobio poziv za closed beta.
Igra se sledeća 3 dana, 6 sati ima pravo.

Igraću na PS5.

p.s. Već vidim da će mi izbiti pare ;)
 
Pc_Spec.png
 
Kako se beta skine,nevidim nigde u launčeru
 
Na PS kada se registruješ dobije redeem kod na mail. Koji uneseš u konzolu.
ubr, meni su poslali kod koji radi u EU.

Dobio sam i invite link. Ne znam da li je samo za jedno ili za više ljudi.


Što se same igre tiče, bar ovo što sam uspeo da vidim za 30 minuta mi nije nešto vau.

Grafika nekako previše kao iz crtanog, glavni junak ne govori. Videćemo kad krene nešto ozbiljnije, još sam faktički u tutorialu.

I da, nema odvojen story od online moda. Drugi igrači trče oko tebe. Možeš da ih zoveš u neke saveze i slično.

Pitanje je ako si samo solo da li ćeš kasnije uopšte moći da opstaneš.

Hvala Ubisoftu - uštedeo mi je pare, pošto ja ovo sigurno neću kupovati po pre-order ceni
 
^
Znaci,nisi bas nesto odusevljen?Bas me zanima sta ce i drugi clanovi reci.Vise verujem ljudima ovde nego kojekakvim review-ima.
 
ja cu skinuti, ako ugrabim vremena za vikend, a trebalo bi. da probam :) igrao sam prethodne bete, bilo je nice samo kratko.
 
Strimam na benchmark diskordu,1. soba Lounge
 
 
Igra neko? Jos 2-3 dana, sad usao i nastelovao grafiku i na bencu deluje bas dobro optimizovano - videcemo kasnije..
Screenshot 2024-02-09 193804.png
 

Ne kapiram, zar stvarno misle da su cool i originalni jer su stavili neku totalno van konteksta muziku?! Ok, nije problem spoj neceg sto je novo i neceg sto je staro, problem je u tome sto je sve nekako preterano agresivno, sve neko q***nje. I ovaj logo kao da je neki Need For Speed u pitanju, sta kao ima driftovanje sa brodovima, pimpovanje brodova i camaca, kastomizacija... vinili. OK, nisam znao, sad sve ima smisla. :D
 
^
Apsolutno delimo misljenje.Nekako sam bas polagao nade da ce ovo biti za malo "zrelije" igrace.Steta,ali nije ovo za mene.
 
Ne kapiram, zar stvarno misle da su cool i originalni jer su stavili neku totalno van konteksta muziku?! Ok, nije problem spoj neceg sto je novo i neceg sto je staro, problem je u tome sto je sve nekako preterano agresivno, sve neko q***nje. I ovaj logo kao da je neki Need For Speed u pitanju, sta kao ima driftovanje sa brodovima, pimpovanje brodova i camaca, kastomizacija... vinili. OK, nisam znao, sad sve ima smisla. :D
Ha, ja ocekivao sasvim neko drugo izvodjenje...Sad moram da probam :)
 
Nadao sam se da ce ovo biti unapredjeni Blackwake. Ovo je ipak nesto drugacije, ali zbog ambijenta i dalje moze da bude zanimljivo, narucito ko je voleo Black Flag.

Ko nije imao srecu da uhvati Blackwake dok je igra bila ziva, to je bio PvP gde svako na brodu radi nesto, jedni pune topove, jedni iz njih pucaju, jedni gase pozar, drugi krpe rupe od djuladi a kada se sudare brodovi onda svi skacu na nprijateljski i tad krece makljanje drugog tipa.

Nadao sam se da ce Ubi samo ovaj koncept da utegne i napravi ga privlacnijim za sire mase.
 
^ Napravili su oni za siroke mase i ovu...
 
Cekaj bre, 90$ je igra? :D
 
AAAA naslov
 
Nazad
Vrh Dno