Šta je novo?

Silent Hill: Downpour

...jako je mala verovatnoca da osmi deo necega bude dobar... ali treba probati. Da li se zna kada ce i za PC?
 
Još uvek ništa o tome.
 
Cisto sumnjam da ce ova igra izaci za pc uopste, ali naravno, bilo bi lepo ako je budu portovali.
 
Konami je u vecem broju slucajeva znao da nas iznenadi, ja verujem da ce se i ovog puta isto desiti.

Sent from my Note using Tapatalk 2 Beta-2
 
Kad se samo setim 1999te i (prvog) Silent Hilla...
Bezao sam od onih besnih pasa mnogo vise nego od natoa :d
bilo bi fenomenalno da izbace i za PC definitivno!
 
...ja sam znao keca da isklj. i izadjem napolje pauzu da pravim... pravi horor. Taman pomislim da sam pobegao na sigurno iz one magle, kad ono bolnica, skola ili hotel, i opet traume po sobama .
Prvi i drugi deo odlicni, treci zavrsio onako, The Room odlican, Homecoming razocarenje i ostavio posle sat-dva igranja. Svi ovi delovi su izasli i za PC, cak i kec se mogao naci na emulatoru
 
I Origin je bio dobar, mada ja sam ga preso prvo na psp, pa ondak na pc preko emulatora za ps 2, ali tada je imao bug sa senkama kada se upali lampa, pa su morale da se iskljuce, a to je naravno 40 % atmosfere manje. Ne znam za ove nove verzije emulatora, mozda je bug ispravljen pa je igra sada full playable i na pc.
 
Poslednja izmena:
Keca sam prvo igrao na PS-u, a posle sam uspeo da nadjem sa emulatorom za PC, i sad mi je takav zajedno sa 2, 3 i The Room u Silent Hill folderu :). Od ostalih igara sa PS-a keca cuvam sa emulatorm jos Knockout Kings '98, Crash Team Racing i Drivera.
 
Poslednja izmena:
Ja igram SH na ps3 i mogu reci da sam bas zadovoljan igrom.Za razliku od 3 i 4og dela koji su bili bas bezveze,ovaj je pravo iznenadjenje za mene.Veoma podseca na sh1 i 2.Odusevicete se kada izadje za pc.
Pri pocetku igre pomislio sam da slican kao i predhodni delovi,ali kako je igra odmicala sve vise je postajala zanimljiva.
Zagonetke su bas kako treba,a bateriska lampa i upaljac nekada puno znace.
 
Meni iskreno nije ostavila neki utisak.Ima par zanimljivih scena i neprijatelja na koje se najezish,ali uz kontrolu lika koja me podseca na God Of War,dosadni grad sa brda side questova i OCAJNIM nacinom udaranja neprijatelja,ubrzo je smorilo.Cak i ti side questovi koji treba da produze zanimljivost igre su upropastili igru jer se neprijatelji obnavljaju,a nikakve poente nema ubijati ih.Kao veliki fan keca,mislim da ne postoji horror koji ce biti priblizan njemu.Pogotovo ako se budu i dalje orjentisali na glupo mlataranje sipkama i nozevima umesto da vrate sochno izlivanje krvi sa shot gunom.
Mada ukusi su razliciti naravno,recimo meni se svidja trojka kad krene igra od Silent Hill-a pa do kraja,onaj uvodni deo dok dodje do caleta je dosadan.
Od sekte i bolesnih znakova u kecu,dvojke sa ljubavnom pricom,trojke koji je u stvari jedini nastavak price,do gresnog lika koji je u zatvoru (boring),gde ce igra da se nastavi,ko ce ga znati.
 
Nazad
Vrh Dno