Šta je novo?

Silent Hill: Downpour

Necr00visioN

Cenjen
Učlanjen(a)
22.08.2010
Poruke
301
Poena
169
Konacno malo vise od novog Silent Hilla, dosta slican Homecoming-u- americki tip horrora. Sto se tice borbe izgleda da se ubijanje protivnika bas i ne isplati, pogotovo ne za one sa slabijim zivcima :D, mada to su developeri i napominjali da ce sistem borbe biti priblizan onim iz Shattered Memories, odnosno RUNNNNNNNNNNN u 60 % slucajeva :lupko:. Sto se tice grafike bice karakteristicna za igre koje koriste U3 engine, posto ce raditi na istim.

http://www.youtube.com/watch?v=JpVz81lIRBY

http://www.youtube.com/watch?v=jJu8TIixBkw&feature=related
 
Poslednja izmena:
Kakav god ispadne bice pet puta bolji od ovih modernih Resident Evil-a. Od onog nema gore.
 
Poenta je u tome sto je RE sada krenuo putem akcionih multiplayer pucacina kako zbog njihove sve vece popularnosti, zarade, tako i zbog cinjenice da je RE serijalu ocigledno potreban reboot, pa verovatno zele da to vreme izmedju popune izbacivanjem "drugacijeg" RE sto ima za posledicu skoro 90% RE fanova nezadovoljno igrom koja uskoro stize, jer nije verna korenima.
Silent Hill se nikako ne moze uraditi u drugacijem fazonu sem sumornog survivor horrora jer bi to bilo totalno druga igra. Ustvari moze ako bi se na jedno mesto skupila gomila Harry Mason-a, James Sunderland-a, Alex Shepherd-a i ostalih likova koji bi onako u coop varijanti po gradu tamanili horde onih cudesa, sto ne bi imalo nikakvog smisla i praviti tako nesto. Mada po nekim nezvanicnim informacijama za narednu godinu se planira novi Silent Hill, misilm da se zove Silent Hill: Book of Memories koji ce imati multiplayer, a izlazi za ps Vita i verovatno za Wii, a kasnije, mozda i za ostale platforme.
 
Poslednja izmena:
Ako izadje za Wii igramo ga i na pc-u (preko emulatora).
 
Vec vidim sebe sa podocnjacima u zoru posle ovog gameplay-a :d

TT Pro by SGS-SCL
 
Poenta je u tome sto je RE sada krenuo putem akcionih multiplayer pucacina kako zbog njihove sve vece popularnosti, zarade, tako i zbog cinjenice da je RE serijalu ocigledno potreban reboot, pa verovatno zele da to vreme izmedju popune izbacivanjem "drugacijeg" RE sto ima za posledicu skoro 90% RE fanova nezadovoljno igrom koja uskoro stize, jer nije verna korenima
.

Naravno da nije verna korenima jer je spin off a ne RE6. Sta ste se svi nalozili, to je isto ko da kazes da RE Outbreak nije pravi RE. Pa i nije i nikada nije ni trebo da bude nastavak neke sage vec RE svet u nekoj drugoj perspektivi.
 
Boga mi, i meni bi posle Dead Space 2 leglo ovako nešto... Kad kažu da izlazi?
 
Znaci kod nas do 20og 10og bice na hardovima :d
 
Blago vama ako se odusevljavate ovim djubretom. Nema S od Silent Hill-a.
 
Igra je valjda odlozena za mart 2012...

Inace evo trailera sa muzikom Korna :trust::



Inace ne deluje lose, vise lici na americki new age psiho horor, neka mracnija verzija Alan Wake-a.
 
Upravo to, ma koliko ga mnogi osporavali verujem da ce pruziti dobru zabavu i horror atmosferu. Sto se tice muzike u igri verujem da ce Daniel Licht opravdati ulogu s obzirom na to da je cuveni Akira Yamaoka nece raditi, barem ne u ovom nastavku Sillent Hilla .
 
Poslednja izmena:
Bice tu zabave itekakve jer slicnih naslova nema....;)
mini off: Kad pomenu alan wake-a, on nece za pc izlaziti ?
 
Poslednja izmena:
Steta sto ne izlazi za PC :(
 
Postoje neke indicije da bi Silent Hill: Downpour moga da se pojavi i za PC, nasao sam negde na netu neke nezvanicne informacije, ali i ako se pojavi to ce biti verovatno kraj sledece godine. Jer ova igra je radjena u U3 enginu tako da se moze lako portovati na PC, cak su se i developeri slozili oko toga. Medjutim, sve je na Konamiju koji barem za sad ne zeli da obezbedi dodatne finansije za testiranje igre na razlicitim PC konfiguracijama.

Sto se tice Alan Wake on je od samog pocetka bio najavljivan kao ekskluziva za XBOX 360, slicno kao i God of War za PS2,3, tako da nikada nije ni bio u planu za PC.
 
Poslednja izmena:
Pa zar se ne secas da je Alan jos 2005. godine najavljivan kao pc naslov sa sve onim trailerom sa svetionikom?
 
Tri nova screenshota i jedna tuzna vest. :(

Silent Hill Downpour gets three screenshots and is now set to release next year.

image_silent_hill_downpour-17151-2077_0001.jpg


image_silent_hill_downpour-17151-2077_0002.jpg


image_silent_hill_downpour-17151-2077_0003.jpg
 
Da znam bilo je nesto reci o tome, ali je vrlo brzo postao only Xbox 360 u zvanicnoj najavi.

 
Kad smo vec kod Alan Wake-a, posluzio je on i Intel-u kao Tech Demo za demonstraciju snage Quad Core procesora (ko se ne seca, tu je video da se podseti ;)), pa su se i pored toga (slepci iz Remedy-a) odlucili da igra ipak bude Xbox 360 ekskluziva. Mislim da je tu Microsoft umesao prste, podmazivajuci zelenisem tamo gde bi eventualno zaskripalo u procesu portovanja igre na njihovu konzolu.

[YOUTUBE]8gnWEYxks-Q&feature=related[/YOUTUBE]
 
Isti onaj trejler koji je Gdin_M vec okacio na prethodnoj strani, ali sa boljim kvalitetom slike.

[YOUTUBE]gkuVJZ5Rk0Y[/YOUTUBE]
 
Mislim da ce ovo i za pc da izadje, cesto konami uradi tako jedino sto pc verzija ume da kasni poprilicno.
 
Jel uspeo neko da pokrene? Ne prolazi verifikacija abgx:trust:
 
To samo tebi izgleda :p ljudi igraju na xbox republici u najveće.
 
Probao sam igru. Za sada mi se djasvi... Ozbiljnije je radjeno nego na Homecoming-u, uzor im je bio Alan Wake po okruzenju
 
Nazad
Vrh Dno